CoD4 In-Game Downloading

Započeo [MX] MineCraft Kruno1407 SoaD Macaskill.cpp, Jun 18, 2011, 10:37:26 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako ljudi..imam jedan problemcic koji mi se dogodio kad sam reinstall CoD4

Radi se o tome da dok ide skidat neki skin-mod stagod brzina je sucusnih 10kb/s

Kako da to povecam ?

Hvala unaprijed

Citat: ♪♪Kruno1407 SoaD Macaskillッ.cpp poslato Jun 18, 2011, 10:37:26 PRE PODNE
Ovako ljudi..imam jedan problemcic koji mi se dogodio kad sam reinstall CoD4

Radi se o tome da dok ide skidat neki skin-mod stagod brzina je sucusnih 10kb/s

Kako da to povecam ?

Hvala unaprijed

ako si povezan na server i ide ti download to je normalno jer imas slbabiji net, dosta ti brzine ode jer si konektivan na server..i malo ostaje za download..jos te vise usporava ako si na b, msn, skype ili nesto skidas na PC pored toga
//

Reci mi jel ti skidanje izvan coda ide normalno? Ako ide normalno, ovo sporo skidanje je problem u njihovom serveru a ne u tebi.




Ma sve je brzo ovako..al dok na CoD idem skidat nema sanse da se popne iznad 10kb/s

BTW Stavio sam novi cfg u kojem je to radilo,ali sad sam vratio svoj i opet neradi..mozda je do cfg-a?

Kao Å¡to sam napisao, do njihovog servera je. Tako i meni isto zna skidat 10 kb/s kad se spajam na neke promod servere. Gdje nema puno za skidat.




Citat: Nik Delgad.lua poslato Jun 18, 2011, 11:25:39 PRE PODNE
Reci mi jel ti skidanje izvan coda ide normalno? Ako ide normalno, ovo sporo skidanje je problem u njihovom serveru a ne u tebi.

da to je vjerovatno do servera jer direktno skida iz main foldera tj. nije namjesten brzi download
btw evo ti najbolji cod4 server http://www.gametracker.com/server_info/213.149.60.34:28972/

Here We Go.
Poslednja Izmena: Septembar 04, 2011, 08:55:17 PRE PODNE od Lemonade Mouth
www.falloutboyrock.com
Listening since 2004 and never going to stop.
----------------------------------------------------------