[Savjet] Koji je najbolji GM za editovanje?

Započeo ωт:яρ | αχєℓ иєℓѕσи, Jun 15, 2011, 22:42:47 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.


Citat: FireMan poslato Jun 16, 2011, 11:56:01 PRE PODNE
Hahahha  :D :D :D :D :D :D nikad se nisam bolje nasmiji,pa samo stisnes CTRL+F i replace CreateObject sa CreateDynamicObject :) :) :D :D :D :D :D :D :D

omg -.-' haj suti bogati ako nemas veze T_T

Lol jesam ja napisao da HOCU GM DA MI NEKO DA DA NEMA BUGOVA i DA JE PREVEDEN?! Sta pricas [cenzura]osti :@
Procitaj prvi post pa onda postaj jebo ga dan... -.-' Ja pitam koji ima MANJE BUGOVA... -.-'
Poslednja Izmena: Jun 16, 2011, 12:17:17 POSLE PODNE od Axel Nelson
//

Citat: Axel Nelson poslato Jun 15, 2011, 22:53:38 POSLE PODNE
Za pocetak? :D Heheh nisam ja za pocetak. Ali nisam ni za nesto bas pretesko. A BU :D? Ima li neko da nemoram ubacivati ja onaj midostream :D Da mi da link?

Pa Mido ubacis za 18 sekundi.. Po meni pocni sa ovom Afrikom.. Imas u gamemode skripte mod.. :D
Raven's ima zbugan car owner ship ali se moze popraviti... Tesko je ali moze...
Na nekim Raven's-ima ima BUGova koji su nepopravljivi ili jesu ali niko ne zna kako xD

Daj nelupetajte pa svaki GM ima BUG i skoro je nemoguce imati savsenu skriptu tako da  :)
a ako nemas volje popravljati bugove ostavi se edita posto ti svaki od ovih koji su ti naveli ima 2-3 veca Buga i jos ostalih milion tako da moras krenuti sa jednom prvo rijesis poznate bugove pa testiras nades jos opet rijesis dodajes nove stvari tj. tvoje sta zelis.
Evo to ti je moj savjet.

imam ja jedan mod sto se nema download koji cu editovati i prevesti ;) Kako midostreamer da ubacim ima li tu neki TuT? :)
Nisam nikad radio sa Mido Streamerom :D
Poslednja Izmena: Jun 16, 2011, 12:38:47 POSLE PODNE od Axel Nelson
//

mido stream? PA niej to mod xS to je FS i ako neznas FS staviti u server kako onda mos reci da si srednje znanje u pawnu???

I koristi incignitov streamer za objekte
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Omg -.-' Neznam ubaciti FS ? - Nisam retardiran.  Pa da sam vidio da je FS da mi neko da link mozda nebi ni smaro se ovako -.-'
Poslednja Izmena: Jun 16, 2011, 12:45:46 POSLE PODNE od Axel Nelson
//

ja da ti dam link od njega? Evo ti ga

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=117920
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: Axel Nelson poslato Jun 16, 2011, 12:42:07 POSLE PODNEDaj mi link ba do midostreamera to te pitam jebo ga dan -.-'

Imas li jos sto da narucis? 2 pljeskavice i jednu coca colu mozda?
Ajde malo potrudi se! Ko si ti pa da ti se sve servira?! I slusaj predloge drugih clanova, jer bez toga neces daleko! Koristi jebeni plugin streamer i ne pametuj




Citat: FireMan poslato Jun 16, 2011, 11:56:01 PRE PODNE
Hahahha  :D :D :D :D :D :D nikad se nisam bolje nasmiji,pa samo stisnes CTRL+F i replace CreateObject sa CreateDynamicObject :) :) :D :D :D :D :D :D :D
Haj ti suti ljeba ti, nije CTRL+F vec CTRL+H I uopste ne znas o cemu se radi u temi -.-

Citat: Bobby_Zacharias poslato Jun 16, 2011, 13:08:28 POSLE PODNE
Citat: FireMan poslato Jun 16, 2011, 11:56:01 PRE PODNE
Hahahha  :D :D :D :D :D :D nikad se nisam bolje nasmiji,pa samo stisnes CTRL+F i replace CreateObject sa CreateDynamicObject :) :) :D :D :D :D :D :D :D
Haj ti suti ljeba ti, nije CTRL+F vec CTRL+H I uopste ne znas o cemu se radi u temi -.-

Haha zabuno se xD

Citat: FireMan poslato Jun 16, 2011, 13:34:54 POSLE PODNE
Citat: Bobby_Zacharias poslato Jun 16, 2011, 13:08:28 POSLE PODNE
Citat: FireMan poslato Jun 16, 2011, 11:56:01 PRE PODNE
Hahahha  :D :D :D :D :D :D nikad se nisam bolje nasmiji,pa samo stisnes CTRL+F i replace CreateObject sa CreateDynamicObject :) :) :D :D :D :D :D :D :D
Haj ti suti ljeba ti, nije CTRL+F vec CTRL+H I uopste ne znas o cemu se radi u temi -.-

Haha zabuno se xD

Vidim, haj desava se ;)

Citat: FireMan poslato Jun 16, 2011, 11:56:01 PRE PODNE
Hahahha  :D :D :D :D :D :D nikad se nisam bolje nasmiji,pa samo stisnes CTRL+F i replace CreateObject sa CreateDynamicObject :) :) :D :D :D :D :D :D :D

Hahahahah nisam ni ja... nije CTRL+F nego CTRL+H ;)




MidoStream je plugin.. samo ubacis u plugin i na pocetku skripte ubacis <include> MidoStream
Poslednja Izmena: Jun 16, 2011, 13:43:16 POSLE PODNE od Lane_Hudson