[Savjet] Koji je najbolji GM za editovanje?

Započeo ωт:яρ | αχєℓ иєℓѕσи, Jun 15, 2011, 22:42:47 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Imas u gamemode skriptama po meni najbolja dva Cyber i Street stories  :) u oba trebas ulozit dosta truda al jbg znas i sam da nema nista bez tog

Citat: Luigi poslato Jun 15, 2011, 23:13:05 POSLE PODNE
Imas u gamemode skriptama po meni najbolja dva Cyber i Street stories  :) u oba trebas ulozit dosta truda al jbg znas i sam da nema nista bez tog

E to te ja pitam,ovakvi mi prijedlozi trebaju. Naravno da hocu uloziti dosta truda :) Moze od Street Stories-a link posto nisam nasao u gamemode skriptama :(?
Poslednja Izmena: Jun 15, 2011, 23:35:44 POSLE PODNE od Axel Nelson
//

Uzmi BU posjeti onaj konverter
kopiraj sve objekte i zalijepi ih, i prbaci ih u svoj streamer i opet zalijepi na gm...
:S

pa mogu samo createobjects zamjeniti dodati createdynamicobject isto ce biti :D
Nego nemam zivaca to da radim... Ima li neko da je to uradio da mi stavi link downloada ;(
Poslednja Izmena: Jun 15, 2011, 23:41:37 POSLE PODNE od Axel Nelson
//

uzmmi neki stunt mod, preporucam ovaj

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=21250
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √


Cek ti hoces idealan RP mod bez bugova za download?

:D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

lol naravno da hocu ,ali nemogu :D xD Zato pitam koji ima manje bugova i koji je dobar za editovati... :D
//

ako si pocetnik skripter bolje uzmi stunt a ne RP
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

ma kakve mi koristi gubiti vrijeme na stuntu -.-' kada nevolim to a ni igraci. Treba mi mod koji je po vama dobar za editovati ,jer zelim da ga nakon nekog vremena i dosta truda ubacim u svoj server ;D
//

gledaj, ti pocinjes skriptat sa rp modom, sjeba* ce ti se ownership,imaces problema s kucama itd. zato bolje pocni sa stuntom pa kad usavsris znanje onda rp
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Nisam neki profesionalac , a i nisam bot. Nego imam srednje znanje. Jer u pawn-u je sve moguce :D
Poslednja Izmena: Jun 16, 2011, 09:59:35 PRE PODNE od Axel Nelson
//

intelex roleplay nije gf ni raven edit od 0 je imas na samp forumu pa ga prevedi i sta ti oces da ti neko uradi mod bez buga i ti da ubacis 2 filter skripter za samp foruma i otvoris server?

Hahahha  :D :D :D :D :D :D nikad se nisam bolje nasmiji,pa samo stisnes CTRL+F i replace CreateObject sa CreateDynamicObject :) :) :D :D :D :D :D :D :D

Citat: FireMan poslato Jun 16, 2011, 11:56:01 PRE PODNE
Hahahha  :D :D :D :D :D :D nikad se nisam bolje nasmiji,pa samo stisnes CTRL+F i replace CreateObject sa CreateDynamicObject :) :) :D :D :D :D :D :D :D

Hahhaha a jesi i ti pametan!!
Aj probaj tako napraviti pa ces videti!!
Prvo promisli prije nek napišeš :)
/