[GM] Afrika Gaming MOD!

Započeo Perke, Jun 11, 2011, 22:34:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

dragan12

Citat: Wicked poslato Jun 11, 2011, 23:54:52 POSLE PODNE
Citat: [SF]SworDFisH.txt poslato Jun 11, 2011, 23:51:33 POSLE PODNE
Gledajte AFrikin mod je napravljen tako da se moras konektirat sa sqlom

da bi svoj kucni serv konektirali sa sqlom morate skinuti xamp  i njega aktivirat   (control panel xampov)
napraviti bazu staviti u cfg i onda uci na serv

Vidim 13 downloada od njih bar 20% zna kako se spojiti sa sqlom a 80 ne

pa kad su botovi... i btw mogli ste pobrisat bar sve mape jer su vase mape pa onda kad neko otvori server sa tim gamemodom prigovarat cete sto su mape ukradene (ako ne vlasnici afrike onda neki igraci ce blatiti zbog toga...)
Slazem se ako neko bude hteo da otvara sa ovim modom. Ali sumnjam malo njih se u to razume

Wicked, aj citaj malo unazad sta se pisalo. Ovo nije zadnja verzija, sve je izmenjano, a takodje i mape, nisu ludi da stave mod sa mapama :)

JA cu se prvi protivit jer sam ja to mapao i najvise truda ulozio (msm od maperA).Ovo sam mora reci kad-tad i to je istina,a ipak mene nitko nije pitao ni dal' mogu objavit moje mape i sl.

Kako se koristi XAMPP xD imal neki tut za to il tako nesto :D prvi put radim sa ovim :D


Citat: Eazy_E poslato Jun 12, 2011, 00:04:52 PRE PODNE
Kako se koristi XAMPP xD imal neki tut za to il tako nesto :D prvi put radim sa ovim :D

procitaj u tutorialima!

Citat: mafica .pwn poslato Jun 11, 2011, 23:59:34 POSLE PODNE
JA cu se prvi protivit jer sam ja to mapao i najvise truda ulozio (msm od maperA).Ovo sam mora reci kad-tad i to je istina,a ipak mene nitko nije pitao ni dal' mogu objavit moje mape i sl.

eto sta sam ja reko?!
STRANICA U IZRADI



...Neno...

Jbt,pa sto objavi mod,a omg...Mogli ste ga lijepo zavrsit i otvorit server,al' et'... ;)

Meni se uopce ne pokusava spojit na Bazu,napravio sam novu,importo ovu i opet nece,promjenio ovako #define SQL_HOST "localhost" // aj sad probaj
#define SQL_USER "root"
#define SQL_PASS ""
#define SQL_DB "server"

i opet nece

dobar je mod...ali nie trebalo da objavite...

The Writer


Mogli ste ga prodat!Al aj hvala na modu sigurno ima dobrih stvarcica  :(

Stvarno mi je zao  :'(  :'(  :'( ...... al hvala na modu  :(

Predobar Mod,Zao mi je Trebali ste ga zadržat a ne ga ovdje stavit al eto tako je