[GM] Afrika Gaming MOD!

Započeo Perke, Jun 11, 2011, 22:34:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: KombinatoR poslato Jun 14, 2011, 15:27:45 POSLE PODNE
Citat: ¤Hoffman¤ poslato Jun 12, 2011, 15:19:32 POSLE PODNE
Mogu reci da ovo GONSS nisi trebao uraditi!
pa nije...
Citat: ¤Hoffman¤ poslato Jun 12, 2011, 15:19:32 POSLE PODNE
Samo neka sram bude Paradoxa i Blooda sto su vas napustili
a otkud ti znas zasto su ih oni napustili??
aj ne mijesaj se gdje ti nije mjesto... :S
Citat: Johnny[E] poslato Jun 12, 2011, 18:42:15 POSLE PODNE
Gonns nije uredu sto si objavio GM ipak su se Paradox i Blood mucili oko toga i izgubili dosta vremena da tebi udovolje a tako im vracas.
slazem se...

gonns je to objavio zato jer se on nije mucio... a tu mu se svi zahvaljuju... "dobar mod", "odlicno" ...
trebate se zahvalit blood-u i paradox-u....


mod nije los...

Ajde vise covece,zasto bi on bio lud da objavi taj mod ?Da ti imas jedini taj mod,ti bi ga objavio?Racku bi ga objavio,naravno zadrzao bi za sebe ...Tako da ajde molim te,postedi nas glupih komentara

Citata otkud ti znas zasto su ih oni napustili??
aj ne mijesaj se gdje ti nije mjesto... :S
Vazno je da ti znas zasto su oni napustili,u stvari...Zasto se ti mesas uopste?Ti nisi skriptao tako da nemas uopste pravo da nekome pricas da se ne mesa kada ujedno i ti to radis !

Ovo se pretvorilo u masovni spam...
Ko nije zadovoljan modom neka prošeće dalje.

Lock

Jednog dana cu napraviti edit ovog moda i nadam se da ce ljudi praviti afrika edit a ne gf!

cristiane

LOCK,.Još jednom nek je neko unlock-a.

evo posto je tema opet otkljucana da i ja bacim 1 komentar xD
1. Zao mi je zbog Afrike jer su toliko truda ulagali u GM i na kraju su propali :/
2. Na ovom GM ste trebali jos raditi dok ga ne zavrsite, ima dosta bugova kao npr kad udjes u auto prvo moras ici u rikverc da bi ga pokrenuo xD i dosta komandi fali itd...
3. Mape su jako lose! Kad sam ih prvi put vidio (na slikama) mislio sam "wow ovo bi se isplatilo doci pogledati" ali kad sam usao u igru vidio sam da nista nije dobro uradjeno!
4. Vidim da ste se spojili sa Edimax serverom i zelim vam puno srece i ako to znaci da AG nikad nece ozivjeti :(
5(najvaznije). Niste trebali objaviti ovaj GM! I ako ste propali iz nekog postovanja prema skripterima/maperima/testerima trebali ste sacuvati ovaj GM za sebe.
Toliko od mene. Srecno!
Poslednja Izmena: Jun 17, 2011, 21:59:10 POSLE PODNE od Nenad










Services
Web Designing
Graphic Designing
PAWN Scripting