[GM] CroBiH RolePlay [0.3c] SF

Započeo panameR., Jun 08, 2011, 16:31:07 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [SA]Rick Dunn aka NaNx[NSG] poslato Jun 20, 2011, 08:32:56 PRE PODNE
lol neka fora croherza ----->cro bih xDD

Zasto svi usporeÄ'ujte svaki server sa CroHerzom?

:S
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Citat: [SA]Rick Dunn aka NaNx[NSG] poslato Jun 20, 2011, 08:32:56 PRE PODNE
lol neka fora croherza ----->cro bih xDD
Ne to uopce nema veze sa CroHerzom jer nisam ni igro ikad na njoj vec je bila stvar 2 Ownera su bila jedan iz Hrvatske (ja) i jedan iz BiH... Mislili smo nesto kao Balkan _____ al to ima sad svaki server... Pa kazem ime servera nema veze sa CroHerzom...
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: !Snitch poslato Jun 20, 2011, 09:09:13 PRE PODNE
Citat: [SA]Rick Dunn aka NaNx[NSG] poslato Jun 20, 2011, 08:32:56 PRE PODNE
lol neka fora croherza ----->cro bih xDD

Zasto svi usporeÄ'ujte svaki server sa CroHerzom?

:S

LOL sta usporedujem pa pogle ime ... xaxa ...
ste culi za samparenu .. to je ime za server
crocommunity
mexico
afrika ...
a ne kopirat ... :S
Datum registracije:    Listopad 21, 2009, 15:56:43
|Rick Dunn| NaNx |Soldier |
|Maper | Web Developer [HTML+CSS] | C++ beginner |

Respect: Karike, Chris, ///Masic, Stormer, Walter, NeNo, Pacino, NaNek

HAHAHAHAHAHAHA Znaci vise ste presli granicu...
HAHAHAHAHA "CroBiH" hahahahahahaha

Zasto kopirate CroHerze???

Ljudi imaju original ime i sad gledam sve neki serveri CroSrb CroBiH SrbBih O boozzzeee! DISLIKE OGROMNI! OBICNI GF EDIT!

Decko spusti se na zemlju da te avion ne pokupi. Gle ako ti znas bolje. Sto ne napravis? Sto ne objavis?
Obicni GF edit. Vjerujem da ti neznas ni pawno otvorit a tu mi nes seres. Ponavljam spusti se malo na zemlju.
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_


Citat: [Lexus]Ï...ÊŸÑ,ıмαÑ,ε poslato Jun 23, 2011, 22:30:36 POSLE PODNE
Decko spusti se na zemlju da te avion ne pokupi. Gle ako ti znas bolje. Sto ne napravis? Sto ne objavis?
Obicni GF edit. Vjerujem da ti neznas ni pawno otvorit a tu mi nes seres. Ponavljam spusti se malo na zemlju.

Hahaha.. Ajmo ti i ja u rubriku "Natjecanje" ;) Ne javljaj mi se ako nemas sta pametno reci. Skupljas postove time sto mene opominjes.
Gledaj svoja posla -.-"
Dosao si na Balkan SA:MP pre 3 dana, spamujes k'o ludak i sad si nasao mene da opominjes. Ide prijava Super Moderatoru za ovo -.-
A ako te bas zanima kako otvaram pawno sacekaj da zavrsim sa Rio Gamingom pa me poseti ;)

molio bi da komentirate mod a ne ime. kao ovaj Lame_Hudston iznad
Poslednja Izmena: Jun 29, 2011, 16:32:48 POSLE PODNE od [Lexus]υʟтıмαтε
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: [Lexus]Ï...ÊŸÑ,ıмαÑ,ε poslato Jun 29, 2011, 16:32:16 POSLE PODNE
molio bi da komentirate mod a ne ime. kao ovaj Lame_Hudston iznad

Ajde kad si vec piglu budi bar malo pismen -.-"

Ja se izvinjavam sto postam ali imam par  pitanja i jos sam jako nova u svemu ovome:
-koja je komanda  za otvaranje kapijena PD baze? jer je nema u /help a sve sam probala.
-gde su kola iz PD i FBI baze?
-gde hitmeni kupuju oruzije i dali imaju takvo mesto ?
-zasto /tazer ne radi?
To je za sad to, ovo nije kritika nego ne znam dali je to bug ili je do mene nesto.
Molim lepo za odgovor  inace mod je super. Hvala

PD vrata se otvoraju sa /pd1o /pd2o /pd1z...
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

izvini ako sam mozda postavio botovsko pitanje,zasto u auto salonu nema auta ili pravi auto salon jos nisam naso.mozes li mi opisati gdje se on nalazi,jeli to ona zgrada od stakla moze se ici i na krov,ali tu auta nema ni jednog probo sam ubaciti ja na server auta ali uopste   scriptfile nema cfg pa et ako bi mi mogao pomoci
Poslednja Izmena: Jul 09, 2011, 14:25:29 POSLE PODNE od harexxx

Citat: harexxx poslato Jul 09, 2011, 14:24:34 POSLE PODNE
izvini ako sam mozda postavio botovsko pitanje,zasto u auto salonu nema auta ili pravi auto salon jos nisam naso.mozes li mi opisati gdje se on nalazi,jeli to ona zgrada od stakla moze se ici i na krov,ali tu auta nema ni jednog probo sam ubaciti ja na server auta ali uopste   scriptfile nema cfg pa et ako bi mi mogao pomoci
to ti je u jednoj garazi. u sf-u
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

mozeli neko napisati sve organizacije i pored njih komande za otvaranje vrata molim vas hitno!!!!
Poslednja Izmena: Jul 09, 2011, 16:03:11 POSLE PODNE od harexxx