[GM] CroBiH RolePlay [0.3c] SF

Započeo panameR., Jun 08, 2011, 16:31:07 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Koja je komanda za kupovanje firme,kuce....? Super GameMode!!! :D
Poslednja Izmena: Januar 08, 2012, 16:44:05 POSLE PODNE od zmajic 007


Svidja mi se Mod moze proci...Hvalaaa!!!!! ;D[/b][/color]
Ime:Benjamin                    Server:Balkan-Zone RP 
Prezime:Muhic                    Nick:Johnny_Black
Godine:17                           Stats:Vlasnik! level 44 
Nadimak:Claude

                      IP:92.36.196.24:7777 


                         http://www.zaslike.com/viewer.php?file=rmh9lihb70lohyf4xqx8.png


Kako maketi /mute?! Ja sam  sebi stavio mute ali nemogu ga mekiti trenutno sam :-X













Hvala!
Poslednja Izmena: Januar 17, 2012, 10:03:10 PRE PODNE od zmajic 007

Citat: zmajic 007 poslato Januar 17, 2012, 10:02:24 PRE PODNE
Kako maketi /mute?! Ja sam  sebi stavio mute ali nemogu ga mekiti trenutno sam :-X


pokušaj na isti način kako što si sebi stavio -mute samo vrijeme stavi na 0

ili probaj /unmute

ne znam kakav je gamemod, nisam ga probavao







Hvala!
Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D

mute mozes maketi sa /mute i ondje gdje pise kolko vremena stavi 0 ..
Citat: zmajic 007 poslato Januar 17, 2012, 10:02:24 PRE PODNE
Kako maketi /mute?! Ja sam  sebi stavio mute ali nemogu ga mekiti trenutno sam :-X

kucas /mute ID 0 0 ...
Umjesto vremena za mute samo 0 stavi












Hvala!


jel mi mozezs reci koje su kontrole admina...i server ti je odlican     10/10 ocjena za trud

evo kopirano iz mod-a nije mi se dalo posebno pisat

     SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD1, "*1* EVENTI *** /street");
SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD1, "*1* MODERATOR *** /ao /check /setint /mute /kick /kickres");
SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD1, "*1* MODERATOR *** /warn /ban /sban /goto /cnn /a(dmin) chat /adminonduty /adminoffduty");
}
if (PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 2)
{
SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD2,"*2* ADMIN *** /clearchat /skydive /setteam /bigears /cnn /freeze /unfreeze /recon /cam");
}
if (PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 3)
{
SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD3,"*3* ADMIN *** /noooc /fourdive /sp /gotols /jail /prison");
SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD4,"*3* ADMIN *** /endround /mark /gotomark /gotolv /gotosf /gethere /oldcar /gotocar /getcar");
}
if (PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 4)
{
    SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD4,"*4* ADMIN *** /mole /hq /logout /logoutpl /logoutall /edit /fuelcars /asellhouse /asellbiz /sellsbiz /setchamp /mk");
    SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD4,"*4* ADMIN *** /veh /fixveh /destroycars /sethp /setarmor /givegun /givemoney /money(sets money) /forceskin /setstat /setfamily");
}
if (PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1337)
{
SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD5,"*** 1337+ *** /weather /weatherall /makeadmin /makeleader /makemaster /tod /savemission /loadmission /startlotto");
}
if (PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1338)
{
SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD6,"*** 1338 *** Napravi vas nevidljivim na Admin listi.");
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_


?Xavier?

Odes u files i nades tamo svoj nick i pise Admin=0 umjesto toga stavis Admin=1338,ako imas pitanja pitaj me na PM!


Citat: |TC|Spaka poslato Mart 01, 2012, 21:04:28 POSLE PODNE
Stara tema LOCK
zasto lock
ako covjek pita kako nesto napravit
zar bi morao otvarati novu temu da pita?
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

dobar Gm.. Ima par malih bugova ali 8/10