Afrika Gaming Community- Službeni pogled na server [OPIS]

Započeo Perke, Jun 08, 2011, 14:03:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

gonss je kriv :)

Budite na svome, budite na Afrika Gaming
www.afrika-gaming.com

Citat: [BU] ..Nikola|Tyler.. poslato Jun 11, 2011, 21:05:42 POSLE PODNE
Citat: [ЯPF]   K4[Я]!K3 poslato Jun 11, 2011, 21:03:32 POSLE PODNE
steta jbt :/
sad poceli admini sami sebi brisat acc-ove :S

Upravu si svi su sebi obrisali acc-ove,sramota ih je....Ali ovo stvarno nije fer da nas tako dugo lazu....Umesto da kazu bice za 2 godine ,pa ce biti a ne da nas lazu  :'(

Osecam da Nanek Besni!  :'(

a lol sta si tak glu*, aj izadi malo na zrak


[cenzura] vas MySql,mogli ste radit mod sa y_ini,evo vam sad,obilo vam se u glavu

a ja osecam da je gonss totalno neozbiljan i undeR. je obrisao acc , jbo ga ja xD

...Neno...

@FireMan - Potpis...

Stvarno ste zeznuli..

@gonss - daj smiri zivce,polako covece...

@Liquit - nije ni tebi lako  ;)

Citat: [AG] gonss.pwn poslato Jun 11, 2011, 21:07:44 POSLE PODNE
Citat: Liquit poslato Jun 11, 2011, 21:06:28 POSLE PODNE
gonss je kriv :)
mama ti kriva
Ja sam tek sad došao i nemam pojma šta se dešavalo.

Kao 1.Gonss nije uopste kriv decko nije bio tu sta ga svi napadate...

Kao 2.Haos je nastao zbog Undera,jer je sebi obrisao acc i rekao Gonssu da je on neozbiljan :S

Desilo se to da meni Rani kaze da nije sredio ili naso mysql ili sta vec i da ne radi mod
:(
cim sam vido u 10 do 9 nema extrema na forumu, ni ranija, odma sam znao da nece biti vcrs :S

gonss je vec oko 2h na MSN-u, a sad jel njemu MSN bio upaljen i on bio negdje i sl. to ne znam ;)

1) Radili su blood i paradox mod i svaka im cast onda su oni OTISLI i ti ostao bez skriptera i nasao extreema
2) Mogao si 50slota da imas vise nisi mogao jer bi se RAM ujebao na masini a ti si povecao i ako sam ti i JA i IVICA rekli da ne radis to
3) Molio sam ivicu da ti opet vrati i vratio je jer si ti rekao da ces da platis juce/danas sto nisi!
4) Opet sam ga molio da ti vrati samp
5) Rekli ste da je do MySQL baze, na kloxu(mom vpsu) nema remote mysql ap sam zakupio CPANEL licencu ali ispostavilo se da nije do toga!
6) + PRSTOM NISI MRDNUO ZA MOD!
7) Nista nisi znao jel?