Afrika Gaming Community- Službeni pogled na server [OPIS]

Započeo Perke, Jun 08, 2011, 14:03:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.


pa sta ce sad bit s afrikom???
mod i to...
oce to blood i paradox dat ili ?

Zao bih mi bilo da ovakav mod propadne, nastavite da radite, ne odustajte :)

Citat: KombinatoR poslato Jun 09, 2011, 23:12:47 POSLE PODNE
pa sta ce sad bit s afrikom???
mod i to...
oce to blood i paradox dat ili ?
Gonss vec ima taj Mod, Afrika i dalje nastavlja sa radom, samo sto nema Blood-a, i Paradox-a.
Poslednja Izmena: Jun 09, 2011, 23:14:56 POSLE PODNE od [AG] Johnnyâ„¢

vjerujem da je gonss nesto sje*o... ali necu o tome tu...
bas me zanima sta ce bit na updateu....
respect za blood-a... xD
a jel se zna zasto su otisli?

Citat: KombinatoR poslato Jun 09, 2011, 23:16:13 POSLE PODNE
vjerujem da je gonss nesto sje*o... ali necu o tome tu...
bas me zanima sta ce bit na updateu....
respect za blood-a... xD
a jel se zna zasto su otisli?
Eto sve sam ti rekao na PM.

●° John °●

Zasto su otisli do mi zanima :( a mogli su super server napraviti  ::)

Server nastavlja sa radom, tacnije mod, malo sam kasnio sa sponzorisanjem servera jer mi je nazalost danas baba umrla i sve se sjebalo bar msm zbog  toga. Zakasnio sam sa davanjem podataka GP-a da testiraju mysql bazu koja se nalazi na mom VPSu ali jbg, nije radilo kako treba a gonss je zeleo odma da se otvori jer je bilo 130na forumu blood puko jer ne moze da popravi otisao i paradox sa njim. Nastavlja punom parom, sutra otvaranje


Citat: dingospo.TITO poslato Jun 09, 2011, 23:37:32 POSLE PODNE
Server nastavlja sa radom, tacnije mod, malo sam kasnio sa sponzorisanjem servera jer mi je nazalost danas baba umrla i sve se sjebalo bar msm zbog  toga. Zakasnio sam sa davanjem podataka GP-a da testiraju mysql bazu koja se nalazi na mom VPSu ali jbg, nije radilo kako treba a gonss je zeleo odma da se otvori jer je bilo 130na forumu blood puko jer ne moze da popravi otisao i paradox sa njim. Nastavlja punom parom, sutra otvaranje
volim kad ovaj nesto ovako pametno kaze <3 xD

Citat: ●° John °● poslato Jun 09, 2011, 23:34:33 POSLE PODNE
Zasto su otisli do mi zanima :( a mogli su super server napraviti  ::)

Jesi ti citao gore postove , ja ti prepoucujem da kupis naocale.Gonss je rekao da ne odustaje

Citat: BloodMaster poslato Jun 09, 2011, 23:54:29 POSLE PODNE
Citat: KombinatoR poslato Jun 09, 2011, 23:12:47 POSLE PODNE
oce to blood i paradox dat ili ?

Dali smo već mod i nemamo više nikakve veze s Afrikom.
Brate možda tebi ovo ništa ne značui, ali ja imam potrebu da ti se zahvalim u svoje ime i vjerovatno još nekih igrača. To što ste ti i Paradox uradili za Afriku, tj. za mod zaslužuje respekt i ja ti se zahvaljujem. Ovo sad što se desilo, jbg brate, uglavnom hvala :)

...Neno...

Ja nevidim zasto zalite,pa sad Afriku vode Gonns i eXtreme (nzm za Naneka da li i on),a znam kakav je eXtreme skripter,tako da budite bez brige   ;)

EdIt> vidio sam da je eXtreme administrator na forumU
Poslednja Izmena: Jun 10, 2011, 10:53:02 PRE PODNE od |ЯPF i CH-FR|...Neno...

Citat: [ED] Matt poslato Jun 10, 2011, 11:01:42 PRE PODNE
A ZAS VAM SERVER NE RADI ?

Procitaj osnovna pravila foruma.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri