[Pomoc] XP ili Win 7

Započeo vlado_plavsic, Jun 06, 2011, 18:27:01 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

vlado_plavsic

U dilemi sam, da li da instaliram XP ili da ostavim win 7 kao operativni sistem?
Win 7 koristim vec god dana i u poslednje vreme mi se pojavljuju ogromni bugovi(primer: nmg paint ili notepad da otvorim,ili kad download nesto izbaci mi errore neke...)

pozz




Poslednja Izmena: Jun 06, 2011, 18:33:47 POSLE PODNE od Vlado_Plavsic



Reinstaliraj WIN7 ako imas bugove nekakve i sl. stvari, ili pocisti registry i sl. A ovako moje misljenje je da je 7 brzi i bolje dizajniran, ali ako igras puno igrica koje su zahtjevne, stavi win xp jer za njega trebas manje GB rama (mislim na igre).
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

vlado_plavsic

Citat: LuKsA poslato Jun 06, 2011, 18:36:02 POSLE PODNE
Reinstaliraj WIN7 ako imas bugove nekakve i sl. stvari, ili pocisti registry i sl. A ovako moje misljenje je da je 7 brzi i bolje dizajniran, ali ako igras puno igrica koje su zahtjevne, stavi win xp jer za njega trebas manje GB rama (mislim na igre).

Igram samo 2 igrice,SAMP i LoL,al mi je burazer pre mesec dana skinuo 5 Microsoft Simulatora i od tad je poceo da koci...pa sam onda uninstal svih 5 al  ipak nista bolje...jos sam u dilemi...:/ :'( :'(


EDIT:OVO MI SE POJAVI KAD POKRENEM REGISTRY MECHANIC ILI SLICNE PROGRAME.....



Poslednja Izmena: Jun 06, 2011, 18:41:25 POSLE PODNE od Vlado_Plavsic

ostavi 7, ja sam imao na njemu oko 10 igrica, i to ovih novih,velikih i nije laggao ali sad rusio windowse i nije mi se dalo stavljati a ionako su to bili Sp i sve predene
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

ostavi win7 ali napravi format, to bar nije teško.

vlado_plavsic

U cemu je problem na onoj slici ? To mi je kad pokrenem skoro svaki program...:/


Å¡ta bi ti prije odabrao golf I  ili golf VI ?? xd

vlado_plavsic



najbolje da si reinstall win7, ja sam imao win xp i 7 i sedmica je puno bolja

Volis Igrice? XP
Gamer si? XP
Volis brz komp? XP
..eto par razloga zasto XP

Volis da tvoj "Screen"izgleda moderno? Win7
Volis programirati i raditi u raznim programima? Win7
Programer si? Win7
..eto par razloga zasto Win7

Tvoji razlozi baš nisu valjani, programirat možeš i na smeću opće nije bitno kakav je komp. I za brži komp ti samo ovisi tvoja konfiguracija. I na Win7 će ti radit sve brzo ako imaš preporučenu konfiguraciju za taj operativni sistem.