[GM] CroElite RolePlay v2.2

Započeo Johnny, Jun 05, 2011, 23:04:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Posto Johnny[E] nije objavio link koji sam mu poslao evo ga ovde:
KLIK
Tu se nalaze svi potrebni folderi/fileovi za rad moda.

Pohvala za trud, nekome ce posluziti.  :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


●° John °●

Dobar gmod samo malo bugovit cini mi se ili ste ga nes popravili malo ?

Citat: John_Mayer poslato Jun 06, 2011, 15:24:17 POSLE PODNE
Dobar GM.Bio sam i ja Jedno Vrijeme Owner sa Sinom ! ! Steta sta se raspo jako dobar GM

Ja se na tvom mjestu nebi hvalio jer u to doba kad si bio owner server se usrao!!
/

XxKeKoxX



hvala na gamemodu mozeli mi ko pomoci sada skino sam ovaj link sto ste dali i sada ne u pawnu kako da ga ubacim na svoj srw umjesto moda posto nema cjel gamemod da mi neko objasni pls ako moze jeli da ga ubacim u gamemodes i spojim sa server _cfg ili drugacije ili kad se reg na svoje ime i pass stavim jabuka i podjem da udjem ponovo pise da je pogresan password i ovo samo da mi kazete sto sma vec pito posto hocu da pregledam mod  pa da vidim kakav je pa ga na host staviti ali nez kako da ubacim samo je gamemodes 1 pawno nema ni filterscript nista ako mi mozete objasniti kako da ga stavim na host ovaj mod i sto nemogu da udjme sa svojom sifrom

Poslednja Izmena: Jun 07, 2011, 11:17:47 PRE PODNE od Sony Ericsson



Meni on ima 26 gresaka, da li je tako i ostalima ??

Johnny



fali nedje zagrada :P
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Moze pitanje mozel mi neko ubacit ovaj mod u gamepanel da radi ja kako god ubacim ne radi.Molim vas

I ja sam imao isti problem sa mojim gm-om pa mi nitko nije pomogao :O




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Citat: Johnny[E] poslato Jun 05, 2011, 23:04:30 POSLE PODNE



CroElite Legends:
Sergio
Nxidza
Johnny[E]
Keko
Theodor





Sebe stavljas u legende  ???


|| Edimax Admin || Edimax Mapper ||