[GM] CroElite RolePlay v2.2

Započeo Johnny, Jun 05, 2011, 23:04:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Johnny


Dragi clanovi foruma,dobio sam dopustenje od skriptera/Ownera CroElite : Don Sergio da objavim GameMod CroElite poslednju verziju.


OPIS


Opis GM mozete pogledati ovde -- > http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=22522.0


Nazalost nemamo ceo folder GameMod kod mene je ostao jedino .pwn ako vam nesto znaci evo dowload


Dowload --> OPLODI ME


PS: Sa ovim GameModom smo imali 30 igraca al je sve na kraju opalo ja sam otisao previse Global restarta u 1 mesecu svi su otisli.



CroElite Legends:
Sergio
Nxidza
Johnny[E]
Keko
Theodor


CEO FOLDER --> http://www.2shared.com/file/rCV7ksCI/evoti.html by onaj Mafia Sused

Poslednja Izmena: Jun 07, 2011, 15:42:50 POSLE PODNE od Johnny[E]

Citat: Johnny[E] poslato Jun 05, 2011, 23:04:30 POSLE PODNE




CroElite Legends:
Sergio
Nxidza
Johnny[E]
Keko
Theodor


Dobra stara ekipa :)
Mod ne vrijedi baš nešto al nekom može pomoći
Poslednja Izmena: Jun 05, 2011, 23:10:01 POSLE PODNE od [CE]Don_Sergio
/

ako se ne varam... to je bio edit cybera...

Evo,ja imam sve fileove od CroElite GMa,poslednja verzija Ravens edita...Trazim dopustenje od vlasnika ili koga vec da objavim to...

daj cel iserver sa scriptfiles i pawno includes

Citat: Mafia Sused poslato Jun 05, 2011, 23:17:12 POSLE PODNE
Evo,ja imam sve fileove od CroElite GMa,poslednja verzija Ravens edita...Trazim dopustenje od vlasnika ili koga vec da objavim to...
moze
/

Johnny

Mario procitaj gore moj post,ti sto imas ceo fajl daj meni u PP ja cu staviti link :)


Znači ovaj server se raspao  :-\
Hvala na GM-u.

Johnny

Raspo se brate,tu imate ono RP skola i sve to spawn je unikatan u svakom slucaju mod je dobar :)



Hvala svima


Ja baš nisam zadovoljan s GM-om, nekom će poslužiti
/

Pa imali ste neko vrijeme nesto Igraca, neznam kako se to sve razislo ali Hvala na GM-u.

...Neno...

Nije los GM,vidi se da je ulozeno truda.Pohvala!