[POMOC]Online GM-ovi

Započeo Dane, Jun 02, 2011, 13:27:14 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:GF
Detaljan opis problema:Ovako ja sad nezz komande kako da vidim online lidere online GM-ove na svojem serveru i sad nešta je bilo bio sam se registriro i opet se treba nezz šta je to kako to namjestit??
Dio skripte://
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno)://

a da vidis komande udjes u pawno lociras svoj gamemode/pwn fajl otvoris i trazis...najcesce su za lidere /lideri a za gm /gamemasteri.....a to za registraciju pogledaj u scriptfiles/users dal ima tu tvoj akaunt...ako nema znaci nisi se registrovo ili si kada si ulazio na srv slucajno promjeno nick i opet se moro registrovati

Ovako za gamemastere nevalja komanda /gamemasteri neće uopće ni za /lideri nezz kja onda komanda valja jel znate vi??

pa reko sma ti udji preko pwn u svoj pwn fajl od moda i vidi koje su ti komande.....neznamo napamet jbt

Ako je to obican,needitan GF onda on niti nema te komande

Znam ja zato kako se ulazi itd.. mijenjam komande na hrvatksi ali nezz kako GM lidera promijenit i kako staviti ono za /pomoc da se poÅ¡alje GM-ovima i Adminima i npr.da oni odgovaraju na ono /pm-private message to nema niÄ'e??

Pa zato jer je to GF,to sve trebas dodat :D

Jbt pa ja nezz dodat to za /pomoc i za GM-ove i lidere Ä'e to treba ako neko ima Team Viewer da mi napravi?



Imas li ti uopce i skripti Gmove



if(strcmp(cmd, "/pomoc", true) == 0)
{
    if(IsPlayerConnected(playerid))
    {
new length = strlen(cmdtext);
while ((idx < length) && (cmdtext[idx] <= ' '))
{
idx++;
}
new offset = idx;
new result[128];
while ((idx < length) && ((idx - offset) < (sizeof(result) - 1)))
{
result[idx - offset] = cmdtext[idx];
idx++;
}
result[idx - offset] = EOS;
if(!strlen(result))
{
SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD2, "KORISTI: /pomoc [text]");
return 1;
}
format(string, sizeof(string), "[POMOC]: %s (%d): %s", sendername,playerid, (result));
            SafeGivePlayerMoney(playerid, -50);
SendTesterAdminMessage(COLOR_PINK,string);
SendClientMessage(playerid, COLOR_ASKQ, "Tvoja poruka poslana je Adminima koji su online.");
new y, m, d;
new h,mi,s;
getdate(y,m,d);
gettime(h,mi,s);
format(string,sizeof(string), "(%d/%d/%d)[%d:%d:%d] %s [CMD] -> /pomoc %s",d,m,y,h,mi,s,sendername, (result));
CommandLog(string);
ReportLog(string);
    }
    return 1;
}



Ovo ti je za /pomoc

I prestani da spamas. Stalno otvaras slicne teme.. u prosloj temi sam ti ja uradio 3 komande.. znaci ne radis ti server vec ti radimo mi sa BS.. :/ Trudi se malo sam i pokusavaj.. Niko nije rodjen pametan ;)

Hvala ti puno,ali ja nezz Ä'e to treba ubaciti u koji dio i jel to isto za GM-ove i kaka komanda onda je za GM-ove jel /gamemasteri a za /pomoc je takva ili?