Ideja

Započeo admin, Maj 12, 2009, 07:00:09 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Sta kazete da sastavimo neki Balkan Samp scripting Team i da napravimo jedan mode ili editiramo godfather mode ali ga dobro editiramo i svasta iskriptamo za njega i stavimo onda taj mode da bude javni kod, tj stavimo ga u gamemode board da bude dostupan svima s tim da svatko tko ga stavi na server mora staviti i link servera i ne smije preuzimati zasluge za EDIT.

dobra ideja samo neznam imaju li oni vremena...mislim ovi novokompovani jer trebaju jos sredivati server..




funky

Citat: admin poslato Maj 12, 2009, 07:00:09 PRE PODNE
Sta kazete da sastavimo neki Balkan Samp scripting Team i da napravimo jedan mode ili editiramo godfather mode ali ga dobro editiramo i svasta iskriptamo za njega i stavimo onda taj mode da bude javni kod, tj stavimo ga u gamemode board da bude dostupan svima s tim da svatko tko ga stavi na server mora staviti i link servera i ne smije preuzimati zasluge za EDIT.

ja sam za...al bice ti tu ono npr mi napravimo odlican mode...oni uzmu i malo editiraju i stavljaju na svoj server bez ikakvog naglaska i obavijesti da je to nase itd...budimo realni danas svatko moze otvorit server tak da...

Citat: [CH]Don_Vito poslato Maj 12, 2009, 08:05:40 PRE PODNE
Citat: admin poslato Maj 12, 2009, 07:00:09 PRE PODNE
Sta kazete da sastavimo neki Balkan Samp scripting Team i da napravimo jedan mode ili editiramo godfather mode ali ga dobro editiramo i svasta iskriptamo za njega i stavimo onda taj mode da bude javni kod, tj stavimo ga u gamemode board da bude dostupan svima s tim da svatko tko ga stavi na server mora staviti i link servera i ne smije preuzimati zasluge za EDIT.

ja sam za...al bice ti tu ono npr mi napravimo odlican mode...oni uzmu i malo editiraju i stavljaju na svoj server bez ikakvog naglaska i obavijesti da je to nase itd...budimo realni danas svatko moze otvorit server tak da...

To je tocno, ali mozemo se mi i osigurati na razne nacine, mozemo npr zapakirati nekoliko stvari u skriptu koje su neprimjetne i pomocu kojih mozemo utjecati na server tj mogu banati sve na serveru, kickati i sta ocu raditi.
Ali samo bi ja to znao sta je unutra tako da ne bi bilo zloupotrebe.

zerocoolos

to nije loše, ali onda treba napraviti potpuno novi gamemode, znači razviti sisteme za kuce, misije, utrke, itd...

JoeBullet

hm.. mislim da ideja nije losa ,ali ne ovako sta je rekao admin zastiti sa virusima i slicnim... gm ce se prepoznati i da ovaj bas ne stave credits(iako bi trebali) ... evo npr. pogledaj kako svi stavljaju koji rade svoj mod da je GF edit, a ne kazu da je on napravio taj gm... valjda kuzis sta ocu rec...

a ovo sta kaze nula; to se rijesi tako da se podijeli mod na sekcije( sistem kuce, sistem organizacija etc. ) i onda radi svaku sekciju, a morali bi kad bi radili to sve opisati u detalje tako se zna sto se radi  :D

MrBaff

ok je to da ne smije preuzimati zasluge za to ali NPR(samo naprimjer nemojte me sad tu odma...)  ja napravim server sa tim modom...i budem ko nekakva konkurencija nekom drugom(ko ima server svoj) i sad se njemu jednog dana digne i dodje pobanuje mi sve :S zato nevalja to...moglo bi naprimjer da se neki text ubaci pa da vazda pise BALKAN-SAMP.COM  :D


napomena: ovo je samo primjer bezze iznosim svoje misljenje o ideji za koju ionako nemam ni vremena a ni zivaca za to :)
Poslednja Izmena: Maj 12, 2009, 14:21:11 POSLE PODNE od ||-[NG]-MrBaff-||

M-Gun


matejdz

Po meni odlicna ideja...

Lako se da sloziti da kruzi poruka GM izradili scripteri sa www.balkan-samp.com, naravno da se ne da izbrisati ;)

Super ideja, ja sam ZA..  ;)

M-Gun

Ma svi su za treb se ubacit

neko ce uzet i maknut textdraw od Balkan SAMP-a vidjet ces...

inace ako se to sprijeci mozemo to napravit dobra ideja...

MrBaff

Citat: [>BSF]*Kora* poslato Maj 12, 2009, 16:54:23 POSLE PODNE
neko ce uzet i maknut textdraw od Balkan SAMP-a vidjet ces...

inace ako se to sprijeci mozemo to napravit dobra ideja...

ja mislim da bi moglo da se napravi nekakva skripta...


pa da napise slovo po slovo a te funkcije na svakih 5k ta jedan funkcija za 1 slovo i sve se to poslozi i pise to :D

i svi su zivjeli sretno do kraja zivota :D

Super ideja :)




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.

JoeBullet

pa sta vas tako to da bi neki kopirali .. pa zna se kako koji mod je i koji je editiran da bi se taj napravil... a ovo sta kazete necete  uspijeti jedino da das samo .amx a onda opet nista ne vrijedi... kako se za GF editove zna da su GFovi? pa tako ce i ovo.. eto