Ideja

Započeo admin, Maj 12, 2009, 07:00:09 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Sta onda naprimer ja napravim server sa tim modom i posle par dana neki drugi lik napravi drugi server sa istim tim modom pa ce biti sve isto kad se nesmije editovati mod.
Tj. postojace vise istih servera..
Bezveze......

Bolje da napravite taj tim pa da skriptate kako oni naruce i da vam plate
*****BALCAN-STORIES U SRCU , A IGRA SE NEW GENERATION*****






Moglo bi i to :D




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.


Ma nije ni to losa ideja, ali bi to onda trebalo funkcionirati na slijedeci nacin:
Skupi se scripting team, upisuje se tko koliko radi, javno se upisuje koliko je kad primljeno novca i sve ide kod jedne osobe i onda kad se nakupi novac onda se dijeli npr na 4-5 dijelova, ovisi koliko je skriptera.


A sto se tice ovog moda, ma ima raznih rjesenja, ako makne kredite i kruznu poruku bit ce mu to zadnji put da je upalio server s tim modom i gotovo. Ima raznih nacina hehe, ako ce on igrati prljavo, pa mozemo i mi :D


M-Gun

ma najbolje ti je to ovako.Skupi se par pr0 scriptera i rade po godfather modu naprave scriptu da valja i prodaju !!

za pocetak predlazem ili pen1 ali RP server ili nesto sta jos na balkanu ne postoji a to je TDM server...

radje da to radimo, korisnije bi bilo po meni, puno je RP servera i modova

JoeBullet

tdm je dosadan za skriptati... timovi, vozila, oruzja i to je uglavnom to.. najbolje mi kombinirati stunt, dm i race u jedno e to je najzabavnije  :)

matejdz

Ja sam uz admina... Njegovo mi se svida, ako mogu oni prljavo mozemo i mi...

Scripting Team koji bi radio bi bio super, novac se salje adminu, a admin placa sve troskove za forum, za upgradeove i slicno ;)

r4z0r

ma super idea ima nas jako mnogo to bi bio jako jak mod  :-\ :D