Potreban skripter/mapper?

Započeo cristiane, Maj 21, 2011, 22:10:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Potreban(skripter ili mapper): Skripter
Nagrada: zavisi dogovorit cemo se...
Vaše godine: 17
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):Imate PM
Ostalo:Hitno mi treba ako se ko javi ne treba mi pro bas... ne treba puno samo nesto da pitam

Potreban(skripter ili mapper): skripter
Nagrada: po dogovoru
Vaše godine: 19
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate): javit se na PM
Ostalo: trazim osobu koja ima dosta iskustva, da nije pocetnik, nek mi se javi na PM i sve cemo se dogovorit

Potreban: covjek koji se kuzi dosta u MyBB forume
Nagrada: po dogovoru
Vaše godine: 19
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate): javit se na PM
Ostalo: sve na PM


JusT

Potreban(skripter ili mapper):Mapper
Nagrada:admin na serveru i forumu
Vaše godine:13
VaÅ¡ email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):   [email protected]
Ostalo:Pm ili na email 

Na PM. ukoliko ste nasli da izbrisem post, ili ako vam ne treba vise, one koji nisu dosli vise od postavljanja posta, post se brise.

Potreban(skripter ili mapper): Trebam nekoga 'ko ce mi samo napraviti banner
Nagrada: Voditelj Fan-Art teama (( ukoliko mi se svidi banner ))
Vaše godine:10
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate): Na PM mi posaljite bannere (( ako je ikako moguce )). A ukoliko ne, dati cu vam ovdje FB
Ostalo: PM

Potreban(skripter ili mapper):Scripter i mapper
Nagrada: najvjerovatnije Owneri obojici vidjet cemo po dogovoru
Vaše godine:14
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):Fejs Vernes Herceg ili javit mi se na pm
Ostalo:Dizem server pa mi treba skripter i mapper,znaci navjerovatnije da ce nagrada biti owner samnom :D
TRAZIM ISKUSNOG SKRIPTERA !
JAVI SE NA PM!!

Potreban(skripter ili mapper): skripter
Nagrada: Novac
Vaše godine: 21
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate): PM
Ostalo: Potreban mi je skripter koji dosta dobro zna raditi (Ownershipove), detalje cu mu reci na PM, ocekuje ga dobra nagrada...

Potreban(skripter ili mapper): skripter
Nagrada: Novac
Vaše godine: 24
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate): PM
Ostalo: Treba mi iskusan skripter..Nagrada je prilicno velika svota novca..Detalje na PM

Potreban(skripter ili mapper): skripter
Nagrada: X admin(1338), mozda i novac, ma moze traziti sve pa se dogovorimo
Vaše godine:19
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate): PM
Ostalo: Potreban mi je netko tko bi bio aktivan skripter, netko s iskustvom tko ima vremena skriptati svakih mjesec dana po 10tak skripti, ako bi bio aktivan dobio bi X admin na serveru i za ostalo sto bude trebao ili htio se mozemo dogovoriti pa cak i za pare


Potreban(skripter ili mapper): Skripter!
Nagrada: Po dogovoru
Vaše godine: 17
VaÅ¡ email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate): MSN [email protected]
Ostalo: Sve na kontakt msnu !

Samo znam da mi HITNO treba !

Citat: [GF & LS-RP] Sabbathâ,,¢ poslato Septembar 14, 2011, 12:24:03 POSLE PODNE
Na PM. ukoliko ste nasli da izbrisem post, ili ako vam ne treba vise, one koji nisu dosli vise od postavljanja posta, post se brise.

Vidim ovo niko ne jebe ni 5 posto, tako da cu pobrisati sve postove koji su napisani do 10. septembra (rujna). Ostale (Novije) Necu dirati
Poslednja Izmena: Septembar 21, 2011, 10:38:55 PRE PODNE od [GF & LS-RP] Sabbathâ„¢

Potreban(skripter ili mapper):mapper i ako ima server neko a neam forum nek se javi isto na PM
Nagrada:Administrator,ali ako iam server neak mi se isto
Vaše godine:15
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):PM
Ostalo:Ako je neko mapper ili neko kto iam jedan server a neam forum ili ako iam server i ima forum moze ujedinjene,ali hitno pomoc: