Potreban skripter/mapper?

Započeo cristiane, Maj 21, 2011, 22:10:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Potreban(skripter ili mapper): Skripter
Nagrada: 5 Eura
Vaše godine: 13
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate): Private Message
Ostalo: Radim Prison GameMod, Roleplay zatvor u Los Santosu, sve je mappano samo treba stavit komande i svasta nesto...

Potreban(skripter ili mapper):Glavni Skripter,Glavni Webmaster,Dizajner
Nagrada:Dogovorit cemo se
Vaše godine:12
VaÅ¡ email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):e-mail:[email protected],skyp:medismedis41,FB:Medis Redzic
Ostalo:Treba mi skripter da mi popravi nesto oko auta i tako to,ali trebaju mi dobri ne sada neki sto nemaju pojma sta je mapper a kamo li skripter
Poslednja Izmena: Avgust 20, 2011, 23:22:41 POSLE PODNE od Medis
Pravim modove i FS-ove javite mi se na PM za drugo samo $$$$$$$$$

vlado_plavsic

Potreban(skripter ili mapper): Pomocni skripter
Nagrada: Dogovoricemo se
Vaše godine: 15
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate): Prvo na PM
Ostalo: Vremena je malo do otvaranja a ja nemam vremena za sve,Treba mi za neke male stvari na koje ne bih da gubim vreme.

Potreban(skripter ili mapper):Skripter
Nagrada:Po dogovoru Ili Head na serveru+GP i rcon
Vaše godine:16
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):xf::paky34::Skype::prpic.petar:::FB:::Petar Prpic-Paky ali dodajte me na xf tu sam stalno
Ostalo:Pa trazim Skriptera samo da nije pocetnik bilo bi dobro da zna dosta toga i da se ne svada

makelele

Potreban(skripter ili mapper):mapper
Nagrada:hmmm to se mi dog. izmedju sebe prije pocetka rada...
Vaše godine:18god.
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):skype:boris.civcic
Ostalo:Nemoj da mi se javlja onaj ko nema 15+god. i ko nema najmanje 6mjeseci iskustva u MTA!

Potreban(skripter ili mapper):oba
Nagrada:head admin na serveru
Vaše godine:15 god
Vaš skype/fb(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):skype:djordje.jovanovic13
Ostalo:Nek se javi neko ko stvarno ima iskustva sa time ,ja sam nov u ovome ,i treba mi neko ko ce zajedno samnom da puni taj server da se zezamo :))

Potreban(skripter ili mapper):Skripter
Nagrada:Dogovorili bi se i oko nekakvog plaćanja!
Vaše godine:16
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):Javite mi se PM
Ostalo:Oko nagrade cemo se sve detaljno dogovoriti na PM!

Potreban(skripter ili mapper):Dva skriptera i jedan maper
Nagrada:Dogovoricemo se
Vaše godine:17
VaÅ¡ email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):[email protected],,,,fb Salih Patkovic
Ostalo:Da zna radit u pawno neke osnovne funkcije i nesto malo teze..Javite se i na pm

Potreban(skripter ili mapper):Potrebni su i skripter i mapper
Nagrada:Dobijaju head admina na serveru
Vaše godine:14
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):Fb- Vladan Spook Brate
Ostalo:Server dolazi za 2 dana imamo vec 30-40 igraca koji cekaju server,server se mora srediti ima dobar  hosting nece biti laga imace 50 slota za 2,3 dana ako bude vise igraca plazimo na 100 slota :)
Skripter mora biti iskusan i daje predloge takodje i ja cu davati neke predloge  ;)
Sto se tice Mapper i on mora  biti iskusan  :-\
Poslednja Izmena: Avgust 28, 2011, 09:13:04 PRE PODNE od Spooky

Potreban(skripter ili mapper): Skripter
Nagrada: Head admin
Vaše godine: 14
VaÅ¡ email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate): EMAIL: [email protected] XFIRE: gfbear
Ostalo: Trebate imat znanja u pawnu, javite mi se na pm, radim gamemode od 0 tako da nemogu ga sam raditi. Ukoliko imate MYSQL znanja, jos su vam vece sanse.

Potreban(skripter ili mapper): Skripter
Nagrada: Owner Samnom
Vaše godine: 16
VaÅ¡ email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):msn: [email protected] skype: redline.samp
Ostalo: Trebate imati znanja u pawnu, javite mi se na pm, server će biti full mnogo igrača dobar mod! HITNO JE! MOŽETE I NA MSN I NA SKYPE i na pm da se javite  POZ!

Paco

Potreban(skripter ili mapper):skripter
Nagrada:1337
Vaše godine:17
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):xf:hugich,moze PM na BS!
Ostalo:Zelio bih neki mod da je dobar i da je bez bagova da ima poslove bizznise orrganizacije itd sve sto je potrebno za RPG server.Znaci moze npr GF mod ali da je dobro editovan i bez bugova a ko to uradi dobice 1337 na serveru
Poslednja Izmena: Avgust 30, 2011, 00:17:28 PRE PODNE od Paco

Potreban(skripter ili mapper): Mapperi
Nagrada: Pozicija u staff timu
Vaše godine: 15
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate): ivan.kordic.korda - skype
Ostalo: Prijavite se ovdje http://ping-gaming.com/samp/index.php/topic,29.0.html traže se mapperi koji misle ostat sa nama u communityu a ne namappat i otic takoÄ'er urednost na mappama je jako vazna!

Potreban(skripter ili mapper): skripter
Nagrada: novci (slanje poštom ili ako je ikako moguće preko mobitela nekako)
Vaše godine: 13
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate): skype: stjepan.haluga molim da me dodajte na skype bez ikakvih pm!
Ostalo:treba samo dovršiti mi jedan mod za igranje i dogovorimo se za cijenu i preko čega mu platim ! Hitno!
Pocetni Skripter Balkan Life RolePlay Owner

Potreban(skripter ili mapper): Skripter
Nagrada: Dobija Heada na serveru rcon gp+[mozemo se dog oko placanja]
Vaše godine: 17
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate): xf::paky34 FB ::: http://www.facebook.com/profile.php?id=100000329397739
Ostalo: Trazim da ima jedan dobar mod da nema bugova molim vas javite se hitno