Glavni razgovor #8

Započeo Perke, Maj 16, 2011, 18:44:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

I ljudi evo mene opet istekao mi ban konacno -.-... I zavrsio osnovnu :D

Citat: SrKi_KinG poslato Maj 26, 2011, 18:23:12 POSLE PODNE
I ljudi evo mene opet istekao mi ban konacno -.-... I zavrsio osnovnu :D

Sad pamet u glavu i uči za prijemni, i kad budeÅ¡ birao Å¡kolu obavezno biraj ono Å¡to tebi odgovara, a ne po prestižu kao Å¡to sam se ja zeznuo.  :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Poenta je da su Srbi trebali biti istrebljeni, a Ratko im je stajao na putu i branio svoj narod...Da se zna ne zelim da zapocinjem nikakvu svadju...

Citat: SrKi_KinG poslato Maj 26, 2011, 18:34:52 POSLE PODNE
Poenta je da su Srbi trebali biti istrebljeni, a Ratko im je stajao na putu i branio svoj narod...Da se zna ne zelim da zapocinjem nikakvu svadju...

Loooool

|| Edimax Admin || Edimax Mapper ||


Citat: SrKi_KinG poslato Maj 26, 2011, 18:34:52 POSLE PODNE
Poenta je da su Srbi trebali biti istrebljeni, a Ratko im je stajao na putu i branio svoj narod...Da se zna ne zelim da zapocinjem nikakvu svadju...
daj ovake teme se odmah moraju mjenjat,jos ce te i ovom pricat na forumu koji je vezan za skriptanje ?

Menjamo temu...Jel moze neko da mi pomogne oko pravljenja /ooc chata za admine i gm??

Citat: SrKi_KinG poslato Maj 26, 2011, 18:34:52 POSLE PODNE
Poenta je da su Srbi trebali biti istrebljeni, a Ratko im je stajao na putu i branio svoj narod...Da se zna ne zelim da zapocinjem nikakvu svadju...

Koeficjent inteligencije ti je na zavidnom nivou :S
Poslednja Izmena: Maj 26, 2011, 19:02:54 POSLE PODNE od [CH] Mac Taylor










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Ok rekao sam da smo zavrsili sa tom temom...

Dosadni ste s tim.
Srki postaj u Razgovor u vezi skriptanja pa ću ti pomoći.

Citat: [AG] Reddy poslato Maj 26, 2011, 19:14:30 POSLE PODNE
Dosadni ste s tim.
Srki postaj u Razgovor u vezi skriptanja pa ću ti pomoći.
Ako je on dosadan,Å¡ta si onda ti? :S

Citat: [BU] aleluja poslato Maj 26, 2011, 19:30:10 POSLE PODNE
Citat: [AG] Reddy poslato Maj 26, 2011, 19:14:30 POSLE PODNE
Dosadni ste s tim.
Srki postaj u Razgovor u vezi skriptanja pa ću ti pomoći.
Ako je on dosadan,Å¡ta si onda ti? :S

Zašto sam dosadan?
Ti uvijek, ama baÅ¡ uvijek započinjeÅ¡ svaÄ'u?

Citat: [CH] StjepanS poslato Maj 26, 2011, 19:54:38 POSLE PODNE
Citat: [BU] aleluja poslato Maj 26, 2011, 19:30:10 POSLE PODNE
Citat: [AG] Reddy poslato Maj 26, 2011, 19:14:30 POSLE PODNE
Dosadni ste s tim.
Srki postaj u Razgovor u vezi skriptanja pa ću ti pomoći.
Ako je on dosadan,Å¡ta si onda ti? :S
Hahhaha dobro si mu reko,sta se radi?
Jesi li dobro. :)?

Ja sam rekao da se ne prepirete, jer se tako glu*o svaÄ'ate, i ne trebate se svaÄ'ati, ja stvarno ne znam u čemu je problem.

Svako je dosadan na svoj način. :)

Hoće li neki moderator Natjecanja da me proglasi pobednikom u ovoj temi i doda mi bodove ovde, dosta je prošlo od te borbe a još ništa.

I da, lepo sam se nasmejao skoro:
Šta kaže lav kad zgazi na minu?
-Lav iz in di ejr.

:D


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


cristiane

Citat: Correlli poslato Maj 26, 2011, 16:05:01 POSLE PODNE
Originalna je ovakva kakva jest, više ili manje, a to što sam rekao da su proroci i ljudi dodavali tekstove u nju, to sam i mislio kao što sam napisao - ljudi nadahnuti Božjom mudrošću. Nisam mislio na to da su je mienjali ti ljudi, jedino koliko je poslie Vatikan utjecao na to.
Pisana je već od starih Hebreja pa sve do Isusa Krista pa i nešto dalje od njega.
Da,gdje se spominje u Bibliji da Bog je dao to pravo nekom čovjeku da mjenja što u Svetoj knjigi? Bog je jedan i samo On isporučuje Svoje zakone i samo On zna svoje.Jedino kome je dao malu moć da ima to su Poslanici i po vašim vjerovanju Božijim sinu Isai a.s(Isusu).
I ponovo proćitaj  ovo Å¡to sam ti gore naveo:
Niti što nadodajite onome što vam zapovijedam niti što od toga oduzimljite; vršite zapovijedi Jahve, Boga svoga, što vam ih dajem
Jeremija 8: 8
Kako možete tvrditi: 'Mi smo mudri, u nas je Zakon Jahvin!' Zaista, u laž ga je pretvorila lažljiva pisaljka pisara!“Ponovljeni zakon, 31


Citat: SrKi_KinG poslato Maj 26, 2011, 18:34:52 POSLE PODNE
Poenta je da su Srbi trebali biti istrebljeni, a Ratko im je stajao na putu i branio svoj narod...Da se zna ne zelim da zapocinjem nikakvu svadju...
Poenta u tvojim postu je da ti je mozak istrebljen.
I rekao sam da se ne svaÄ'ate vezano za ovu temu,a sada govorim da uopÅ¡te prekinete raspravu oko ove teme.
Poslednja Izmena: Maj 26, 2011, 20:23:01 POSLE PODNE od Koksildo

Zanima me kako da ukinem da mi se ovo nevidi kad idem na Google, to mi se odjednom pojavilo

http://i.imgur.com/zGExu.png

Citat: LordShigi poslato Maj 26, 2011, 20:34:42 POSLE PODNE
Young padawan, you have a lot to learn. Use Chrome Incognito tabs.

Jel to meni govoris? Ako da, reci na razumljivom jeziku :D

Citat: [CH:FR]Djea poslato Maj 26, 2011, 20:08:02 POSLE PODNE
Svako je dosadan na svoj način. :)

Hoće li neki moderator Natjecanja da me proglasi pobednikom u ovoj temi i doda mi bodove ovde, dosta je prošlo od te borbe a još ništa.


Nisu svi glasali xD