Glavni razgovor #2

Započeo Correlli, Decembar 19, 2009, 15:32:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

r4z0r

Gimnazija , u osnovnoj sam bez ucenja prolazio vrlodobrim (4) , uvjek je falio maleni bod do 5 ali mi se nije dalo ucit i trudit . Evo sada sa ovo malo ucenja cu proci 4 na kraju ove godine . 3.5 ce bit men' s' cini .


Ludi Grad


M-Gun

Mi danas bjezali ono cijeli razred sa zadnejg sata i utorak roditeljski haha xD

face  bjezali s nastave xaxa najbolje su strukovne skole po meni

r4z0r

Citat: <=[♫]M-Gun[♫]=> poslato Maj 21, 2010, 23:31:05 POSLE PODNE
Mi danas bjezali ono cijeli razred sa zadnejg sata i utorak roditeljski haha xD

Da se takvih neopravdanih bojim vec davno bi se iz skole ispisao , kupio si stado ovaca otisao na neku planinu ko grizli adams i cuvao ih tamo do kraja zivota .

M-Gun

Ma ne bojim se neorpavdanih imam ih 37 nego eto uspili smo rpvi put skupiti cijeli razred jer uvik ove streberske pick*e ostanu u raz. :D

Ludi Grad

Citat: <=[♫]M-Gun[♫]=> poslato Maj 21, 2010, 23:34:04 POSLE PODNE
uspili smo rpvi put skupiti cijeli razred jer uvik ove streberske pick*e ostanu u raz. :D
Te sam najvise mrzio  >:( 

iYoko

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Maj 21, 2010, 23:24:38 POSLE PODNE
Ja u osnovnoj nikad nisam ucio , eto drugovi iz razreda su svjedoci . Uvjek sam se izvlacio na neko prepisivanje , ucenje 5 minuta u skoli i sl .

VEEEELIKI potpis na ovo... Prica mog zivota...

Pa kakve mi to Smodove imamo pa ono bjezanje i skole pa mislim ono............. xD
                     
<a href="http://www.erepublik.com" target="_blank" > </a>
http://www.erepublik.com/en/referrer/Toni_IIicic
Klickajte i zaraÄ'ujte
[URL=h

Huh kod mene 6 ne opravdanih ukor, 8 opomena pred iskljucenje a dalje da ne pričam.




Citat: Nik Delgad poslato Maj 22, 2010, 11:10:35 PRE PODNE
Huh kod mene 6 ne opravdanih ukor, 8 opomena pred iskljucenje a dalje da ne pričam.


14 neopravdanih ukor 30 izbacenje :S

Eh ovisi do škole kod mene su strogi u vezi toga i nemožeš baš imat pozitivno ako ne učiš.




iYoko

Pa kod mene su strogi, ali druga je stvar sto je ja znam izvuc kad odgovaram i varat na testu pa uvjek dobijem 5.

ja sad imam 16 neopravdanih i imam samo opomenu, tj opomenu sam dobio dok sam imao 9 neopravdanih, al najbolje je sto cemo (kao i prosle godine ) nagovoriti razrednicu da na makne neke neopravdane...
Vikend je policija nas hvata,
vikend je ode cijela plata,
oko nas stvari ukradene,
sve smo dali na planove i sheme..
||||:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=:=:THE IVEX:=:=:=:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=::=:|||| 


PS: Ne saljite mi nikakve pm jer neodgovaram na njih! Ako trebate nes pitajte ove pr0 skriptere pa neka vam kazu!Hvala !