Glavni razgovor #2

Započeo Correlli, Decembar 19, 2009, 15:32:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

r4z0r

Jebiga takav je zivot , zato se samo petkom i subotom opijam .. sta cu jadan xD .
Pre 1 h sam satro 2 red bull vodke , evo jos me drze xD


Ludi Grad

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Maj 21, 2010, 23:17:16 POSLE PODNE
Jebiga takav je zivot , zato se samo petkom i subotom opijam .. sta cu jadan xD .
Pre 1 h sam satro 2 red bull vodke , evo jos me drze xD
Ahh jbg...... Skupo pice se pije a?  :P   
Meni sreca pa ne volim da se opijam, dal zbog toga sto treniram ili nesto drugo nemam pojma, ali bolje mi ovako trijezne glave uvijek biti  :D

M-Gun

Koliko ja vidi mOsnovna skola rulz xD .. nema referata ni nikakvih sranja xD

r4z0r

Citat: [LG] $°-°PaYnE°-°$ poslato Maj 21, 2010, 23:19:14 POSLE PODNE
Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Maj 21, 2010, 23:17:16 POSLE PODNE
Jebiga takav je zivot , zato se samo petkom i subotom opijam .. sta cu jadan xD .
Pre 1 h sam satro 2 red bull vodke , evo jos me drze xD
Ahh jbg...... Skupo pice se pije a?  :P  
Meni sreca pa ne volim da se opijam, dal zbog toga sto treniram ili nesto drugo nemam pojma, ali bolje mi ovako trijezne glave uvijek biti  :D

Volim vise popit nesto neg' hljeba sam najest . Ma merak sa rajom otic i nacugat se , jebiga xD
Ma nije skupo , 5 km je kod nas natoci ti cijelu casu . Od 2 case vec te nigdje nema , vijugas dok hodas haha

Ludi Grad

Citat: <=[♫]M-Gun[♫]=> poslato Maj 21, 2010, 23:19:55 POSLE PODNE
Koliko ja vidi mOsnovna skola rulz xD .. nema referata ni nikakvih sranja xD
A sve zavisit i to od skole, ja se sjecam u osnovnoj sam najvise izvlacio ocjene na referatima, a sad u srednjoj i nemam bas punoo...  ::)


M-Gun

A dobro ipak ja sam sad 8 raz tako da i mene ceka za koji mejsec srednja hehe


Ludi Grad

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Maj 21, 2010, 23:20:30 POSLE PODNE
Citat: [LG] $°-°PaYnE°-°$ poslato Maj 21, 2010, 23:19:14 POSLE PODNE
Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Maj 21, 2010, 23:17:16 POSLE PODNE
Jebiga takav je zivot , zato se samo petkom i subotom opijam .. sta cu jadan xD .
Pre 1 h sam satro 2 red bull vodke , evo jos me drze xD
Ahh jbg...... Skupo pice se pije a?  :P  
Meni sreca pa ne volim da se opijam, dal zbog toga sto treniram ili nesto drugo nemam pojma, ali bolje mi ovako trijezne glave uvijek biti  :D

Volim vise popit nesto neg' hljeba sam najest . Ma merak sa rajom otic i nacugat se , jebiga xD
Ma nije skupo , 5 km je kod nas natoci ti cijelu casu . Od 2 case vec te nigdje nema , vijugas dok hodas haha
I ja najvise volim otic sa rajom i zabvit se posteno, ali sad da mi je merak napiti se nikako..... Kod nas je dosta skuplja red bull vodka - jedna oko 14-17 KM

r4z0r

 Aj suzdri se tih glupih postova i pricaj ko normalan . Napisi nesto pametno xD
Ja u osnovnoj nikad nisam ucio , eto drugovi iz razreda su svjedoci . Uvjek sam se izvlacio na neko prepisivanje , ucenje 5 minuta u skoli i sl . Sad u gimnaziji ucim 1 h dnevno , moram . Prodje 1 dan nista ne uzmem odma kec sutra :D

zAsto mene ignorrirate pice jedne

M-Gun

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Maj 21, 2010, 23:24:38 POSLE PODNE
Ja u osnovnoj nikad nisam ucio , eto drugovi iz razreda su svjedoci . Uvjek sam se izvlacio na neko prepisivanje , ucenje 5 minuta u skoli i sl .

uff potpis na ovaj dio definitivno ,a u srednjoj cemo vidjeti :D

nevjerujem ti da nisi ucio

u koju srednju ides

Ludi Grad

Citat: Napoleon poslato Maj 21, 2010, 23:26:53 POSLE PODNE
nevjerujem ti da nisi ucio

u koju srednju ides
ako mislis na M-Guna covjek je napisao da sad zavrsava 8 razred, znaci za par mjeseci ce u srednju