Glavni razgovor #2

Započeo Correlli, Decembar 19, 2009, 15:32:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ludi Grad

a jeste spameri jbt  :D  Kako vam se da toliko spamat u PM  :P

Citat: [Nezavisni]Weite.psd poslato Maj 21, 2010, 22:39:59 POSLE PODNE
Citat: â•šâ–ºWHC † Makaveliâ—,,╝ poslato Maj 21, 2010, 22:39:09 POSLE PODNE
Ej ljudi znate li di ima skinut najnoviju grafičku karticu???? xD to sam pročitao negdi u sigu nekome xD

wtf skinut graficku xD sta se to ne kupuje ??
Svašta će danas izmislit pa bi mogli i to xD, valjalo bi :D
                     
<a href="http://www.erepublik.com" target="_blank" > </a>
http://www.erepublik.com/en/referrer/Toni_IIicic
Klickajte i zaraÄ'ujte
[URL=h

M-Gun

Citat: â•šâ–ºWHC † Makaveliâ—,,╝ poslato Maj 21, 2010, 22:45:31 POSLE PODNE
Citat: [Nezavisni]Weite.psd poslato Maj 21, 2010, 22:39:59 POSLE PODNE
Citat: â•šâ–ºWHC † Makaveliâ—,,╝ poslato Maj 21, 2010, 22:39:09 POSLE PODNE
Ej ljudi znate li di ima skinut najnoviju grafičku karticu???? xD to sam pročitao negdi u sigu nekome xD

wtf skinut graficku xD sta se to ne kupuje ??
Svašta će danas izmislit pa bi mogli i to xD, valjalo bi :D

haha lol pa aj bi imo grafu od 160 gb xD

Citat: <=[♫]M-Gun[♫]=> poslato Maj 21, 2010, 22:47:17 POSLE PODNE
Citat: â•šâ–ºWHC † Makaveliâ—,,╝ poslato Maj 21, 2010, 22:45:31 POSLE PODNE
Citat: [Nezavisni]Weite.psd poslato Maj 21, 2010, 22:39:59 POSLE PODNE
Citat: â•šâ–ºWHC † Makaveliâ—,,╝ poslato Maj 21, 2010, 22:39:09 POSLE PODNE
Ej ljudi znate li di ima skinut najnoviju grafičku karticu???? xD to sam pročitao negdi u sigu nekome xD

wtf skinut graficku xD sta se to ne kupuje ??
Svašta će danas izmislit pa bi mogli i to xD, valjalo bi :D

haha lol pa aj bi imo grafu od 160 gb xD

kuciste bi bilo ko mobitel xD samo za hard


r4z0r

Pozz raja , evo i mene .. nije me ceo dan bilo .
Ceo dan mi je zbrka , 4 trebe sam promjeno jbt xD

Ludi Grad

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Maj 21, 2010, 22:54:10 POSLE PODNE
Pozz raja , evo i mene .. nije me ceo dan bilo .
Ceo dan mi je zbrka , 4 trebe sam promjeno jbt xD
uufff jesi opasan frajer  :D I kakav je osjeca u jednom danu biti sa 4  :D

r4z0r

Osjecaj ko osjecaj , samo je jedna prava .. :D
Dan mi je bio tako buran , odavno nisam aktivniji dozivio . 24 h sam bio van , jedva da sam stana vidio :S . Sam' sto udjem neko zove van , fuj bre crkajem xD


Ludi Grad

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Maj 21, 2010, 22:57:10 POSLE PODNE
Osjecaj ko osjecaj , samo je jedna prava .. :D
Dan mi je bio tako buran , odavno nisam aktivniji dozivio . 24 h sam bio van , jedva da sam stana vidio :S . Sam' sto udjem neko zove van , fuj bre crkajem xD
Da su tako svaki dani bilo bi jos bolje, ja jedva cekam jos ove 3 sedmice skole i provodjenje preko ljeta, bazeni, cure, fudbal i vracam se opet SA:MPu  :D

r4z0r

Citat: [LG] $°-°PaYnE°-°$ poslato Maj 21, 2010, 23:06:02 POSLE PODNE
Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Maj 21, 2010, 22:57:10 POSLE PODNE
Osjecaj ko osjecaj , samo je jedna prava .. :D
Dan mi je bio tako buran , odavno nisam aktivniji dozivio . 24 h sam bio van , jedva da sam stana vidio :S . Sam' sto udjem neko zove van , fuj bre crkajem xD
Da su tako svaki dani bilo bi jos bolje, ja jedva cekam jos ove 3 sedmice skole i provodjenje preko ljeta, bazeni, cure, fudbal i vracam se opet SA:MPu  :D

Ma uredu je to sve , izlazim cesto . Samo kazem da mi je ovaj dan bio previse preopterecen , jebote u zivotu se vise smorio nisam .. + nisam spavao kako treba 2 jebena dana :S

Ludi Grad

Aj vikend je imas vremena za spavanje koliko ti je volja.... Ja i sutra i prekosutra moram ustati u pola 8 ::)  :'( 

r4z0r

Sutra imam 2 referata za odradit , a u nedjelju imam 2 predmeta za ucit - koje moram ispravljat ( kecevi ) . Tako da za mene nema mira , samo se treba dobro napit i prespavat ovo malo skole xD

Ludi Grad

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Maj 21, 2010, 23:12:10 POSLE PODNE
Sutra imam 2 referata za odradit , a u nedjelju imam 2 predmeta za ucit - koje moram ispravljat ( kecevi ) . Tako da za mene nema mira , samo se treba dobro napit i prespavat ovo malo skole xD
A kad skontas malo bolje lakse ti je sad i nauciti i ispraviti, a ne da preko raspusta kad svi bud vani ti moras uciti za popravni (Ne daj Boze)... Jel i Vi idete jos 3 sedmice u skolu ili manje??

r4z0r

Vise , jos 5 sedmica idemo . Trebali 3 ali sjebano grijanje na proslu zimu bilo pa smoo ispustili 2 sedmice , pa cemo to nadoknadit . Znaci ceka nas dugooooooooo ljeto u skolski klupama - kad na to pomislim dodje mi da se roknem . Svako jutro mahmuran u skolu omg

Ludi Grad

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Maj 21, 2010, 23:15:01 POSLE PODNE
Vise , jos 5 sedmica idemo . Trebali 3 ali sjebano grijanje na proslu zimu bilo pa smoo ispustili 2 sedmice , pa cemo to nadoknadit . Znaci ceka nas dugooooooooo ljeto u skolski klupama - kad na to pomislim dodje mi da se roknem . Svako jutro mahmuran u skolu omg
Uff jbt nebi vam bio u kozi  :o  :(  :P