Glavni razgovor #2

Započeo Correlli, Decembar 19, 2009, 15:32:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

jesi ti rockers? a imena su najaca manijaci, rockerski, robijasi hahaa

iYoko

Neznate vi sta su navijaci... Ova pjesma je insirirana jednim bolesnim djecakom koji obozava Cibaliju i dolazi na svaku utakmicu ali nemoze ni pricati...

theKarambol feat. Ultras Vinkovci- Što mi život nikad nije dao

EDIT: Evo jos nesto

Cibalia - Dinamo: Volcano erupts
Poslednja Izmena: Mart 12, 2010, 22:46:15 POSLE PODNE od ıʞɐdoɐu

Citat: ıʞɐdoɐu poslato Mart 12, 2010, 22:43:55 POSLE PODNE
Neznate vi sta su navijaci... Ova pjesma je insirirana jednim bolesnim djecakom koji obozava Cibaliju i dolazi na svaku utakmicu ali nemoze ni pricati...

theKarambol feat. Ultras Vinkovci- Što mi život nikad nije dao

EDIT: Evo jos nesto

Cibalia - Dinamo: Volcano erupts

Znan ja dobro sta su navijaci, ovu pesmu znam i dodje mi da zaplacen kada gledam tako nesto!!!!!!



taj je vec bio problem stim imas mislin u gta podforuu

Citat: Napoleon poslato Mart 12, 2010, 22:35:31 POSLE PODNE
jesi ti rockers? a imena su najaca manijaci, rockerski, robijasi hahaa
Rockers Youth da tako kazem, ipak sam maloljetan....A jbg bosanski navijaci (alkoholicari, manijaci, lesinari, robijasi, ultrasi...) ali ima i onih pravih kao sto su Horde Zla ili Red Army (Velez)....
Citat: ıʞɐdoɐu poslato Mart 12, 2010, 22:43:55 POSLE PODNE
Neznate vi sta su navijaci... Ova pjesma je insirirana jednim bolesnim djecakom koji obozava Cibaliju i dolazi na svaku utakmicu ali nemoze ni pricati...

theKarambol feat. Ultras Vinkovci- Što mi život nikad nije dao

EDIT: Evo jos nesto

Cibalia - Dinamo: Volcano erupts
Neznam sta su navijaci? OK, mozda nisu Rockeri poznati (nije mozda nego sigurno) ali ipak znam sta znaci navijanje, i bio sam milion puta na utakmicama BiH A reprezentacije (protiv Spanije, Belgije, Francuske...) i bio sa BH Fanaticosima, tako da mi sa sigurnoscu nemmozes rec da neznam sta su navijaci ;)


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

ajde ba baja kad je tekma ova krivaja ?

xD....Veceras u 19:00 , Gradska dvorana Zavidovici...Premier Liga BiH Krivaja - Goražde....Goražde je 4 Krivaja 9....Kriza jbg, nema se para, znas ono..

NEMA PARA NEMA BODOVA!

Jbg bosanska politika  ;)


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

Ma nisu problem igraci, imamo mi 2 reprezentativca u ekipi i jos solidnih mladih igraca...Naprimjer Velic koji je poceo igrati u Krivaji sada je Nasicama tj. Nexe....Jaskic koji je isto reprezentativac je krenuo u Krivaji,  onda Sabanovic golma, onaj Losert je iz Zavidovica....Fudbal takodjer puni talenata ali nema pravih ljudi, kradu se pare, sport vise nije zabava sad je to biznis ;)


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

M-Gun

Ghost caught on tape

hahah aj pogledajte ovo do kraja,na kraju je smjesno haha xD

nastoe

Poslednja Izmena: Mart 13, 2010, 17:30:18 POSLE PODNE od ExtremePower

Ma znam za te zezancije, namjerno sam see udaljio od kompa i smanjio zvuk na najmanje ali da se ipak cuje ;)


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

Citat: [DN] Baja poslato Mart 13, 2010, 17:30:30 POSLE PODNE
Ma znam za te zezancije, namjerno sam see udaljio od kompa i smanjio zvuk na najmanje ali da se ipak cuje ;)
takodje sam to uradio

Citat: Napoleon poslato Mart 13, 2010, 18:08:09 POSLE PODNE
Citat: [DN] Baja poslato Mart 13, 2010, 17:30:30 POSLE PODNE
Ma znam za te zezancije, namjerno sam see udaljio od kompa i smanjio zvuk na najmanje ali da se ipak cuje ;)
takodje sam to uradio

Smanji spamm ovdje.


Odsutan dok ne doÄ'em.