Glavni razgovor #2

Započeo Correlli, Decembar 19, 2009, 15:32:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

[CH]grudvo

Citat: [DN]Daka poslato Mart 10, 2010, 21:42:56 POSLE PODNE
Danas, 10. ožujka, najbolje ne izlaziti iz stana jer čovjek koji je dva puta brojao do bezbroj Å¡eće Zemljom i puÅ¡e roÄ'endanske svjećice, a vjetar koji ispuhuje snažan je kao 200 bofora, 3412 tsunamija i 349034902 tornada zajedno.

Njegove suze liječe rak, igra biljar s planetima i jedini je čovjek na svijetu koji je pronašao Sloveniju na zemljopisnoj karti, no ipak nije jači od Spužve Boba koji pali roštilj pod vodom. Aha!

Ko je to? xD


ja sam mislio da je to trajko :(

Citat: [CH]grudvo poslato Mart 10, 2010, 22:58:38 POSLE PODNE
Citat: [DN]Daka poslato Mart 10, 2010, 21:42:56 POSLE PODNE
Danas, 10. ožujka, najbolje ne izlaziti iz stana jer čovjek koji je dva puta brojao do bezbroj Å¡eće Zemljom i puÅ¡e roÄ'endanske svjećice, a vjetar koji ispuhuje snažan je kao 200 bofora, 3412 tsunamija i 349034902 tornada zajedno.

Njegove suze liječe rak, igra biljar s planetima i jedini je čovjek na svijetu koji je pronašao Sloveniju na zemljopisnoj karti, no ipak nije jači od Spužve Boba koji pali roštilj pod vodom. Aha!

Ko je to? xD


ja sam mislio da je to trajko :(
Chuck Norris x


Citat: Nicky_Boss poslato Novembar 13, 2010, 10:51:20 PRE PODNE
tako su i mene nasli...nasli moj ip ujutro pokucaju na vrata ja otvorim jbt policajci ja se čudim zasto su došli, oni meni kaze jesi ti Micke_Boss sa san andreasa ja kazem da, morate poči sa nama da vam postavimo neka pitanja, jbt morao sam laggat da necu ic na sudove itd..
Citat: Nik Delgad poslato Jul 27, 2010, 15:25:39 POSLE PODNE
DoÄ'u ti japanci obučeni u nindže i masakriraju te!
:P :P

Sta ne prikazuju ba filmove o chuck norissu bio neki dan i vise nista


Skinuo sam MW 2 ljudi  :) :) :) :)  jel zna neko kako se instalira xD


ko sve normalne igrice
OTVORENEO BETLANJE -> Fan art podforum i molin bez spama

Citat: Weite Tucker poslato Mart 12, 2010, 22:20:43 POSLE PODNE
Skinuo sam MW 2 ljudi  :) :) :) :)  jel zna neko kako se instalira xD
setup.exe ?




Ajde odo polako u krpe xD....Sutra tekma...Volim te KRivajooooooo oooo xD:....Mada Vi neznate ko je Krivaja :P.....Ajde zz


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

klub u zavidovicima??? koliko ja znan ako nije nogomet onda neznam

Citat: Nik Delgad poslato Mart 12, 2010, 22:23:25 POSLE PODNE
Citat: Weite Tucker poslato Mart 12, 2010, 22:20:43 POSLE PODNE
Skinuo sam MW 2 ljudi  :) :) :) :)  jel zna neko kako se instalira xD
setup.exe ?

ma znam to ali imam 561327652 rar fileova xD i kad ih extractam me trazi da stavim cd 2 xD i uputim ga di sam extarcto dvd2 i on kaze da ga nema


skidao si rapidÅ¡erove fajlove? ako jesi onda raÄ'e skidaj da ti je sve u jednom tako sam ja pre ali vise neigrma

Citat: Napoleon poslato Mart 12, 2010, 22:30:06 POSLE PODNE
klub u zavidovicima??? koliko ja znan ako nije nogomet onda neznam
Vidi zna :D....Mada je rukomet postao popularniji jer Krivaja igra u Premier ligi, tj. prvoj ligi u BiH....Iz Krivaje je "niknuo" Safet Susic, tu se rodio i krenuo igrati....Drago mi je da jos neko zna :D


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

Citat: [DN] Baja poslato Mart 12, 2010, 22:32:17 POSLE PODNE
Citat: Napoleon poslato Mart 12, 2010, 22:30:06 POSLE PODNE
klub u zavidovicima??? koliko ja znan ako nije nogomet onda neznam
Vidi zna :D....Mada je rukomet postao popularniji jer Krivaja igra u Premier ligi, tj. prvoj ligi u BiH....Iz Krivaje je "niknuo" Safet Susic, tu se rodio i krenuo igrati....Drago mi je da jos neko zna :D
mada mi je Čelik i Želja bolja :D

Pa dobro, oni su ipak veci i jaci od Krivaje :D....I imaju bolje navijace tj Manijake i Robijase, mada ni Rockersi, navijaci Krivaje nisu losi, sad su u krizi al bit ce bolje :D...Ajd sad stvarno idem xD


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!