Glavni razgovor #2

Započeo Correlli, Decembar 19, 2009, 15:32:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 26 gostiju pregledaju ovu temu.

Baff

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Januar 20, 2010, 12:39:54 POSLE PODNE
BackSpace ? .. Trajkov , njegovi su i CS serveri dok ja i Helop radimo na Sa:Mp serveru  ;D

al stvarno prodali ste dusu vragu...pa taj decko je kreten zesci...(to vam je onaj sto je prijetio dujmi prek msna da ce mu hackat geforce...pa mu ovaj zaprijetio polomit noge sa palicom a trajko LOGOUT) ccc

ajde promjenite boju llinkova da budu narandasti...zovite mene ako neznate,...

trajko evo sjecam se necega sta je bio rekao davno na chu. evo da citiram "ja cu kupit CH za 5000â,¬" (tak je nes bilo) i tak se pravio da ce kupit -.- . Mislim taj trajko je taka botina da to nije normalno... Kak on sad ima pun krc servera a jos prije par mjeseci meni dolazi da mu dam host -.-''




Correlli

Danas je frajer uspio upast Super Moderatoru u raćun i izbrisao je ovaj i onaj stari "Glavni razgovor" topik. Misli da je car..
Vala ja mu nebi volio polomit noge, nebo vrat, ali ne zbog toga što je to napravio, nego zbog toga da ga malo naućim da ne smije biti takvo dijete cijeli život.

ja trajka osobno neznam kao ni vas nikoga ovdje...RL je sasvim druga prica, a samp je nasa stvar mozda sve vise i privatna...mislim da od nas ovdje nitko nema pravo da vrijedja drugog s obzirom naa to kako se on pokazao na sampu!Pocet cemo ovako:

Prvo kao prvo r4 je rekao ja i on vodimo(pomaze i Bistrik puno) SA:MP server bez icijeg utjecaja!Kad propadnemo onda pljujte po nama slobodno , nema beda , imate pravo, ali prvo cemo mi svoju priliku iskoristiti!Hvala !

Drugo: Baff , meni je zao sto je do ovakvih rasprava doslo , s time da se ti busas u prsa kako si vec kao stariji, ozbiljan full i sve to....ja razumiem da si ti mal ljubomoran jer nakon mene NG DM nikad nie ni proradio kako treba,ja to shvacam,ali opet nemoj bit na trajka , on ti nie nista lose napravio kao sto ja "navodno" jesam...po tvojim i boosterovim procjenama...btw da ti iskreno kazem...imas i sad taj RPG server...otvaras servere vec godinu dana ako ne i vise...i jebes me u guzicu ako si u jednom jedinom trenutku imao vise od 40 igraca online , bez toga da su bili botovi ili neki momci sto su se slucajno nasli tamo....tako da onda svi mi koji smo imali vise od 40 igraca na serveru online mozemo tebe zvati botom,kretenom i slicno...pa jel to korektno???

Trece: Napali ste na sve to , mada ne kuzite poantu!Poanta nije da sad mi imamo sve igrace koji hoce igrat DM server na balkanu!Pa meni to netreba :D Meni je dosta da nas bude 4 - 5 , 6 , 10 igraca i da bude zajebancija...dat cemo svima admine nie bed...banat cemo se , kickat , zajebavat...sutra opet odbanat i tako...to je cilj a ne sad da ja zaradjujem ili sta vi vec ocekujete...Momci SA:MP je igra, sto ga prije kao igru shvatite vise cete se zabaviti :)  I eo sad kazem i ozbiljno to mislim da nebi rekli reko pa poreko....Kada CH otvori svoj DeathMatch Server , bilo to danas , sutra , prekosutra , ja cu zatvorit BackSpace DM i sve vas pozvati da predjete igrat na CH , jer neplaniram BackSpace uzdizat niti nista slicno, host imamo do 18.2. pa ako izdrzimo do tada izdrzimo, bitno je da se zabavimo i da docekamo taj CH DM i jebiga onda cemo svi DM-eri ic tamo igrat i toe to , nema beda , nema ljutnje!

A sto se tice foruma : Chris ili kako se vec zoves, instalirao si smf 10-ak puta do sada, znas skinit mod za smf i instalirat ga i svaka ti cast....ali nemoj mi i ti tulit da si smf pro kao boga te molim  ;) Po tome je i mrer smf pro samo zato sto zna dignit smf i instalirat modove na njega...i normalno ukrast temu kao i trajko sa DzinerStudieve stranice ili slicno  ;) Al neka naucit cete i vi  ;D Niste ocito bili na satima kad se taj dio gradiva ucio  ;)

Correlli

Citat: Don_Vito poslato Januar 20, 2010, 21:05:26 POSLE PODNE
mislim da od nas ovdje nitko nema pravo da vrijedja drugog s obzirom naa to kako se on pokazao na sampu!

Nema tu nikakvog vrijeÄ'anja, nego samo iznosimo ćinjenice. A kad si već spomenuo vrijeÄ'anje, prvo pogledaj pod svojim pragom, pa TEK ONDA gledaj druge.

Citat: Don Correlli poslato Januar 20, 2010, 21:13:03 POSLE PODNE
Citat: Don_Vito poslato Januar 20, 2010, 21:05:26 POSLE PODNE
mislim da od nas ovdje nitko nema pravo da vrijedja drugog s obzirom naa to kako se on pokazao na sampu!

Nema tu nikakvog vrijeÄ'anja, nego samo iznosimo ćinjenice. A kad si već spomenuo vrijeÄ'anje, prvo pogledaj pod svojim pragom, pa TEK ONDA gledaj druge.

na mom pragu je sve vec davno ocisceno! ja sam prvo ocistio svoj prag a onda sam IZASAO... ;)

Correlli

Citat: Don_Vito poslato Januar 20, 2010, 21:16:29 POSLE PODNE
na mom pragu je sve vec davno ocisceno! ja sam prvo ocistio svoj prag a onda sam IZASAO... ;)

Gledajući tvoje ostale postove nebi baš rekao da je tako. :)

Citat: Don Correlli poslato Januar 20, 2010, 21:19:42 POSLE PODNE
Citat: Don_Vito poslato Januar 20, 2010, 21:16:29 POSLE PODNE
na mom pragu je sve vec davno ocisceno! ja sam prvo ocistio svoj prag a onda sam IZASAO... ;)

Gledajući tvoje ostale postove nebi baš rekao da je tako. :)

neidi  stazom kojoj kraja ni skretanja nepoznajes, mnogi su se putem izgubili.....

Ti moj put neznas , tak da , nemozes ni rec  ;)

uuu xD, vi kao da iz neke knjige citate uzimate :D

ma buduci pjesnici...:D


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

r4z0r

Help ce za filozofa ..
Nego help nestalo mi neta uradio sam sta ti treba uploadat cu .. mrsko mi sve preko msna xD



bTw. 14000 neprocitanih poruka na msn-u.

Correlli

Citat: Don_Vito poslato Januar 20, 2010, 21:27:24 POSLE PODNE
neidi  stazom kojoj kraja ni skretanja nepoznajes, mnogi su se putem izgubili.....

Ti moj put neznas , tak da , nemozes ni rec  ;)

Obićni primjer ćovjeka koji živi svoj život za knjigama svaki dan. :)

Baff

Citat: Don_Vito poslato Januar 20, 2010, 21:05:26 POSLE PODNE
Drugo: Baff , meni je zao sto je do ovakvih rasprava doslo , s time da se ti busas u prsa kako si vec kao stariji, ozbiljan full i sve to....ja razumiem da si ti mal ljubomoran jer nakon mene NG DM nikad nie ni proradio kako treba,ja to shvacam,ali opet nemoj bit na trajka , on ti nie nista lose napravio kao sto ja "navodno" jesam...po tvojim i boosterovim procjenama...btw da ti iskreno kazem...imas i sad taj RPG server...otvaras servere vec godinu dana ako ne i vise...i jebes me u guzicu ako si u jednom jedinom trenutku imao vise od 40 igraca online , bez toga da su bili botovi ili neki momci sto su se slucajno nasli tamo....tako da onda svi mi koji smo imali vise od 40 igraca na serveru online mozemo tebe zvati botom,kretenom i slicno...pa jel to korektno???
bli me kurac i za tebe i za tvoj DM i bli me kurac sto tebe boli guzica od mog qrca -.-' kazem za trajka tebe niko nije ni spomeno...
a cinjenica jest da ti je burazer noob ipo i da je 15 puta zajebo stvar na raznim serverima te da taj TRAJKO kojeg zoves gospodinom je noobara i svi to znaju(po djelima naravno)...a to sto si se ti naso uvredan zato sto smo radi trajka nesto rekli OPET me bli kurac za tebe i vase neke SADO-MAZO igrice...

BTW: burazeru "puko si ko cvrčak" ako mislis da se cijeli svijet oko tebe vrti ;)

EDIT: cao r4 kak si  8)
Poslednja Izmena: Januar 20, 2010, 22:27:52 POSLE PODNE od Baff

Citat: Baff poslato Januar 20, 2010, 22:27:02 POSLE PODNE
Citat: Don_Vito poslato Januar 20, 2010, 21:05:26 POSLE PODNE
Drugo: Baff , meni je zao sto je do ovakvih rasprava doslo , s time da se ti busas u prsa kako si vec kao stariji, ozbiljan full i sve to....ja razumiem da si ti mal ljubomoran jer nakon mene NG DM nikad nie ni proradio kako treba,ja to shvacam,ali opet nemoj bit na trajka , on ti nie nista lose napravio kao sto ja "navodno" jesam...po tvojim i boosterovim procjenama...btw da ti iskreno kazem...imas i sad taj RPG server...otvaras servere vec godinu dana ako ne i vise...i jebes me u guzicu ako si u jednom jedinom trenutku imao vise od 40 igraca online , bez toga da su bili botovi ili neki momci sto su se slucajno nasli tamo....tako da onda svi mi koji smo imali vise od 40 igraca na serveru online mozemo tebe zvati botom,kretenom i slicno...pa jel to korektno???
bli me kurac i za tebe i za tvoj DM i bli me kurac sto tebe boli guzica od mog qrca -.-' kazem za trajka tebe niko nije ni spomeno...
a cinjenica jest da ti je burazer noob ipo i da je 15 puta zajebo stvar na raznim serverima te da taj TRAJKO kojeg zoves gospodinom je noobara i svi to znaju(po djelima naravno)...a to sto si se ti naso uvredan zato sto smo radi trajka nesto rekli OPET me bli kurac za tebe i vase neke SADO-MAZO igrice...

BTW: burazeru "puko si ko cvrčak" ako mislis da se cijeli svijet oko tebe vrti ;)

EDIT: cao r4 kak si  8)

nisam ja rekao da se sve vrti oko mene to si ti sam zakljucio  ;) ja nisam rekao da mrer i trajko nisu botovi, oni su to svojim djelima pokazali , ali svi smo mi bili botovi jednom , a puno toga se moze promjenit u malo vremena :) samo neke stvari se ocito ne mjenjaju sto se po tvom dijalogu i izrazavanju vidi  ;) Svejedno hvala na odgovoru cjenim to.


Citat: Don Correlli poslato Januar 20, 2010, 22:23:45 POSLE PODNE
Citat: Don_Vito poslato Januar 20, 2010, 21:27:24 POSLE PODNE
neidi  stazom kojoj kraja ni skretanja nepoznajes, mnogi su se putem izgubili.....

Ti moj put neznas , tak da , nemozes ni rec  ;)

Obićni primjer ćovjeka koji živi svoj život za knjigama svaki dan. :)

bas to, ja se skolujem vrlo aktivno i nadam se da ce se tako i nastaviti ,vjerovatno jos 7 - 8 godina , a opca kultura i poznavanje nekih misli kojima mozes upriliciti razlicite zivotne situacije i rasprave uopce ne skode  ;)