Glavni razgovor #7

Započeo cristiane, April 23, 2011, 00:50:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 25 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: |SKOL| DJ $K0RA poslato Maj 15, 2011, 21:22:20 POSLE PODNE
Ljudi evo novi ''pocetnicki'' remix jos neznam radit s tim , ali dobio sam ideju , za sljedeci miks cu uzet temu od GTA San Andreasa , jel dobro ?

I nisam nista ukrao , jako slici na original -.-' , zato sto sam danas tek poceo , pa i priznajem da je lose ispalo i puno daje na original , nemojte me sad smatrat varalicom , evo novog :

Link ( samo do pocetka ima 30 sec , jao mene nesto pojacavo , pa onda ... ma samo slusajte )


Jos uvjek zvuci na neku zajebanciju.
Ne kontam se bas u te DJ gluposti ali ovo je neslusljivo

Citat: |SKOL| DJ $K0RA poslato Maj 15, 2011, 21:22:20 POSLE PODNE
Ljudi evo novi ''pocetnicki'' remix jos neznam radit s tim , ali dobio sam ideju , za sljedeci miks cu uzet temu od GTA San Andreasa , jel dobro ?

I nisam nista ukrao , jako slici na original -.-' , zato sto sam danas tek poceo , pa i priznajem da je lose ispalo i puno daje na original , nemojte me sad smatrat varalicom , evo novog :

Link ( samo do pocetka ima 30 sec , jao mene nesto pojacavo , pa onda ... ma samo slusajte )


Pa mogao si iseci prvih 30 sec :lol:
a i nije nesto, bez uvrede, ali tek danas si poceo a vec si stavio prefix DJ ispred imena :P
Poslednja Izmena: Maj 15, 2011, 21:27:40 POSLE PODNE od [NB]SrKi_KinG

Cestitam Novaku Djokovicu na osvojenom turniru u Rimu svaka cast majstore :)

Citat: k@lu poslato Maj 15, 2011, 21:48:12 POSLE PODNE
Cestitam Novaku Djokovicu na osvojenom turniru u Rimu svaka cast majstore :)

Sravnao je Nadala, igra najbolji tenis u životu, nadam se da će moći da nastavi tim tempom.

Kod nas se sprema neka oluja noćas, biće veselo pošto mrzim noćne oluje, nema meni spavanja. -.-


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Nema sta Djokovic ce u naredna 2-3 turnira preci na prvo mesto zagarantovano, najjaci je ove godine nepobediv !!  ;D



CICKO!!!! AV AV AV AV!!!
hakler xD


Oživite malo natjecanje, svi ste govorili da je to super ideja, da je to sve krasno i bajno a sad se nitko ne natjece...

Citat: [NB]SrKi_KinG poslato Maj 16, 2011, 08:02:55 PRE PODNE
Kao "ker" laje xaxaxa  :D

Puno mi spammas, smiri se malo da ti ja nedam smirenje...

Očekujte sutra ili prekosutra CH:FR v1.1

-klan sekcija
- 1 nova race mapa
- 1 nova TDM mapa
- speed boost + nitro system sa PVarovima
- beskonacan HP osim u DM zonama

i joÅ¡ dosta toga.  :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [CH:FR] Gotti poslato Maj 16, 2011, 10:51:10 PRE PODNE
Očekujte sutra ili prekosutra CH:FR v1.1

-klan sekcija
- 1 nova race mapa
- 1 nova TDM mapa
- speed boost + nitro system sa PVarovima
- beskonacan HP osim u DM zonama

i joÅ¡ dosta toga.  :)

Da to mozda ne ide ovdje:

http://balkan-samp.com/forum/index.php?board=90.0

Ićiće kada napravim temu sa update-om, neću da spamam sa otvaranjem novih tema samo da najavim update, nadam se da ne predstavlja problem ako sam rekao reč o tome u Glavnom razogovru ?  ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Evo novi remix , u kojem sam dodao jedan ajmo rec , neprimjetan efekt , ali tek ucim evo poslusajte :

http://www.youtube.com/watch?v=ujJRaZdC9Qo&feature=related

Citat: |SKOL| DJ $K0RA poslato Maj 16, 2011, 11:19:30 PRE PODNE
Evo novi remix , u kojem sam dodao jedan ajmo rec , neprimjetan efekt , ali tek ucim evo poslusajte :

http://www.youtube.com/watch?v=ujJRaZdC9Qo&feature=related
Veoma slicno originalu ali za pocetak je dobro ...l  :)