Glavni razgovor #7

Započeo cristiane, April 23, 2011, 00:50:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 23 gostiju pregledaju ovu temu.

OMGG Sto se Gotti raspucava sa postovima !! xPP

Sta se raspucavam?  :D

Nisam imao preko 2 posta jedno 2-3 dana zbog obaveza prema CH:FR i RL-u, a i ako mi je i 1 od danasnjih postova SPAM neka se obrise.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [CH:FR] Gotti poslato Maj 16, 2011, 11:27:57 PRE PODNE
Sta se raspucavam?  :D

Nisam imao preko 2 posta jedno 2-3 dana zbog obaveza prema CH:FR i RL-u, a i ako mi je i 1 od danasnjih postova SPAM neka se obrise.

Pa tamo dolje u zadnjim postovima samo pisalo zadnji posto od:  Gotti
                                                                                                        Gotti....

ljudi , dobio sam jos jednu RP ideju , samo prvo moram znat kako interior izmappat , da bih to ostvario , dali zna neko interior mappat , zato sto zelim mappat...ustvari necu sad govorit vidjet cete u slike i video , samo mi recite prvo jel se moze sam svoj interior mappat ?

...Neno...

Citat: |SKOL| DJ $K0RA poslato Maj 16, 2011, 12:47:40 POSLE PODNE
ljudi , dobio sam jos jednu RP ideju , samo prvo moram znat kako interior izmappat , da bih to ostvario , dali zna neko interior mappat , zato sto zelim mappat...ustvari necu sad govorit vidjet cete u slike i video , samo mi recite prvo jel se moze sam svoj interior mappat ?
Ako imas objekte i ako znas dobro radit u mTa onda mozes... ;) Ja sam bio napravio sam svoj interier od jetdoora i nasao plocice,uglavnom,pokusaj napraviti..

Citat: [A]Dexter poslato Maj 16, 2011, 13:04:10 POSLE PODNE
Dajem ti 24 sata vremena da maknes taj sig i te slike ! inace cu objavit ovaj mod koji i nije tvoj ! :S afrika
Citat: [A]Dexter poslato Maj 16, 2011, 13:15:13 POSLE PODNE
Haha mici potpis ja imam cjeli mod msm na ovaj edit kad kazem da mices sig mici inace cu objavit ..... pa ces da plačes i da zelim ispriku za ono NJUBARA ! da sam ja njub nebih se dokopo moda zar ne ;)

Eto pa svi znajte kakvo je ovo dijete ;) Nema CH Trucking mod, niti će ga ikad, ITKO imati osim mene i Zokija odnosno Djure

Ok sam si trazio BALKANE uzivaj ;)

Kao broj 1.
CH je zasticen od kojekakvih "HAKERA", a ovaj decko je provalio u CH VPS.
Kao broj 2. ima mod, ali ima samo AMX ahaha :D
Kao 3. Zokiju ide prijava na tebe zbog provaljivanja u CH VPS, jer imas sve podatke od SVIH racuna, odnosno svih IGRAÄŒA! Sto je kazneno dijelo

Ljubi te tvoj najdrazi Vilko :* :* :*

Pod broj 1 . Nisam provalo u CH VPS
Pod broj 2. Mod sam nasao googlanjem .... tako da ....

Citat: [A]Dexter poslato Maj 16, 2011, 13:24:54 POSLE PODNE
Pod broj 1 . Nisam provalo u CH VPS
Pod broj 2. Mod sam nasao googlanjem .... tako da ....
daj i nama mod za download majke ti ak si ga naso googlanjem xD

Necu a razlozi su sljedeci :
Pod 1 . Iskrenu cu reci zazalio sam .
Pod 2 . Prokleta bila minuta kad sam naisao na mod
Pod 3 . Nemorite me na PM da saljem jer necu i mod nisam nikom slao
Pod 4 . Samo sam zelio ispriku od Vilka
Pod 5 . Dovidenja jer cu ban dobit zbog ovog

Ajde okači Afrika mod, molim te.
EDIT: Ide ti ban, jer me nerviraš.
Poslednja Izmena: Maj 16, 2011, 13:48:29 POSLE PODNE od [AG] gonss.pwn

Citat: [MRP i CH:FR] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato Maj 16, 2011, 13:49:34 POSLE PODNE
Citat: [AG] gonss.pwn poslato Maj 16, 2011, 13:48:15 POSLE PODNE
Ajde okači Afrika mod, molim te.
EDIT: Ide ti ban, jer me nerviraš.

Vjerovatno nema RP mod :S
Ma i da ima sigurno nije to taj. Banovao sam ga jer nemogu da se trošim na njega, a svejedno će Đuro da reaguje i obriše mu acc.

Ima CH Trucking, skinuti sa VPSa.. Ima sve podatke o igračima :'(

Citat: [AG:CS & CH:T] Vilko poslato Maj 16, 2011, 14:06:23 POSLE PODNE
Ima CH Trucking, skinuti sa VPSa.. Ima sve podatke o igračima :'(
E pa ja vam to nemogu rešiti, ali kako si siguran da ima?
Pogledaj u panelu, koji je IP i u koliko zadnji ulazio.