Glavni razgovor #7

Započeo cristiane, April 23, 2011, 00:50:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [AG] mafica .pwn poslato Maj 08, 2011, 15:23:29 POSLE PODNE
Citat: [CH:FR] gotti! poslato Maj 08, 2011, 15:22:39 POSLE PODNE
Koj plugin koristis za ove krugove? Bas bih voleo da vidim kako mapujes bez toga (tj samo na obicnom MTA bez ikakvih dodataka)
Pa ja sam mislio da to raid svaku prikolicu (ak je to prikolica od auta a msm da jeste) posebno namjesta i to. :S
:D Pa pogresno mislis
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Predobro. A oni objekti (0:25) jel to neki mod za objekat ili ima u mta? ako ima moze se znati id? xD

Citat: ьшлш.jpg poslato Maj 08, 2011, 15:25:50 POSLE PODNE
Predobro. A oni objekti (0:25) jel to neki mod za objekat ili ima u mta? ako ima moze se znati id? xD
Mislim da je 8558 ili 8838.

Citat: [CH:FR] gotti! poslato Maj 08, 2011, 15:22:39 POSLE PODNE
Koj plugin koristis za ove krugove? Bas bih voleo da vidim kako mapujes bez toga (tj samo na obicnom MTA bez ikakvih dodataka)
Koristio sam za ove loopove tool, ali može se i sa rukom, samo je potrebno puno više vremena.




Odlicna je :D
Ja bi to htio na DDC Lilac isprobat a nmg :'(
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Nema je na DDCu. Nisu je prihvatili, zato sam je stavio za download.




jel moze ime tog toola ako nije problem?

jer hocu da uradim ovako nesto za moj freeroam server
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Nik Delgad.lua poslato Maj 08, 2011, 15:14:59 POSLE PODNE
Evo moje mape koju je moguće skinut. http://www.youtube.com/watch?v=8wu6FeeZsAU

Ako vas zanima. Download: http://community.mtasa.com/index.php?p=resources&s=details&id=2129
Ja je sad znam napamet jer sam se iznervirao i naucio napamet  :-\


Ajde dodji na xFire da te nesto kratko pitam...

Citat: [CH:FR] gotti! poslato Maj 08, 2011, 15:44:43 POSLE PODNE
jel moze ime tog toola ako nije problem?

Je, problem je... Ja ga molim vec mjesec dana i neda.. To je vald neki private tool...
EDIT: Dok on jednom nekaze (a to je nikad), drzi se ti RCG-a
EDIT2: A ako ti treba za samp server, onda uvjek mozes izracunat poziciju objekta


Citat: [CH:FR] gotti! poslato Maj 08, 2011, 15:22:39 POSLE PODNE
Koj plugin koristis za ove krugove? Bas bih voleo da vidim kako mapujes bez toga (tj samo na obicnom MTA bez ikakvih dodataka)

Bez tool-a nema pojma.... :*
Poslednja Izmena: Maj 08, 2011, 16:08:34 POSLE PODNE od [AG] BloodMaster

A jel postoji neki link za download RCG- a ?






Ova stranica je zaštičena Creative Commons licensom

Verujem da ovo ne stoji tu sa razlogom,tako da mislim da će ta kopija brzo da nestane.
Poslednja Izmena: Maj 08, 2011, 18:09:51 POSLE PODNE od Lazy Ass


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.