Glavni razgovor #7

Započeo cristiane, April 23, 2011, 00:50:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

...Neno...

B*E u novinama,daj ba,upo sam sa stolice smijajuci se  :D rolf  :D

a omgg...uskoro slike novog spawna na rpf  :P

CitatMogu li bivša jugoslovenska braća da žive u harmoniji, miru i slozi, radeći pri tom za dobrobit jedni drugih? Mogu, ali zasad samo u virtuelnom svetu, jednako virtuelne Jugoslavije, koji su Marko Vučićević i još petorica programera stvorila pre pola godine, osmislivši prvu domaću multiplejer kompjutersku igricu „Balkan ekspres", na osnovu svetski popularne „San Andreas GTA".

O ćemu ba oni pričaju ?

Po ovom u novinama ispada da su napravili svoju multiplayer igricu, a ne SA:MP server koji nije vidio ni R od RolePlay-a.

Dokaz više da mediji u 99 % slučajeva lažu / pretjeruju.
Poslednja Izmena: Maj 08, 2011, 14:03:51 POSLE PODNE od мσмαк. ^ [5].
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Grupa programera? LOL Pa dam se kladit da neznaju ništa od C-a. Ko da je pisao ovaj članak opće nije proučio samp. *_*




Lool Ispada da su oni napravili SA-MP.

Pa tako ce da pomisle oni novi igraci sto treba da im dodju  :-\

Jao jao markoni ni nezna upalit devcpp a kamoli programirat il nes... Ispada da su oni programirali SA:MP po ovom clanku :S

Mislim da niko vise nece dolaziti na onaj server, sve je ono stara bitanga.

Johnny

Video sam ostavili su na FB da izlaze u novinama, al marko je nesto pre jos napisao u komentaru " MOJ TATA DRZI PRESS NOVINE " koliko se secam pa verovatno i napisali :)

A vidi na slici jes mu oci zinule za kompom.

Ae necemo vise o njemu i njegovim lazima. Sta mappati? xD

Poslednja Izmena: Maj 08, 2011, 15:15:33 POSLE PODNE od Nik Delgad.lua





Brate  ???

Ali zasto na ovom YouTube kanalu uploadovano, sto nije na tvom ?

Jer nisam ja snimao video.




Koj plugin koristis za ove krugove? Bas bih voleo da vidim kako mapujes bez toga (tj samo na obicnom MTA bez ikakvih dodataka)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [CH:FR] gotti! poslato Maj 08, 2011, 15:22:39 POSLE PODNE
Koj plugin koristis za ove krugove? Bas bih voleo da vidim kako mapujes bez toga (tj samo na obicnom MTA bez ikakvih dodataka)
Pa ja sam mislio da to raid svaku prikolicu (ak je to prikolica od auta a msm da jeste) posebno namjesta i to. :S