Glavni razgovor #7

Započeo cristiane, April 23, 2011, 00:50:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

poznaticovik

Ne mogu vjerovat , već proÅ¡lo 2 tjedna , sutra u Å¡kolu i odmah test i odmah jedan.  :(

Mikic95

Citat: Michael Westen poslato Maj 03, 2011, 23:13:56 POSLE PODNE
Ne mogu vjerovat , već proÅ¡lo 2 tjedna , sutra u Å¡kolu i odmah test i odmah jedan.  :(
Citat: мσмαк. ^ [5]. poslato Maj 03, 2011, 11:10:43 PRE PODNE
Smoriste i Boga i narod više sa vašim psima, raspustima, školama i ostalim [cenzura]ostima.

S toga, ako ne želiš dobiti zabranu pisanja na 24 sata nemoj više spominjat i raspravljat o školi. Mislim da je bilo dosta za danas o toj temi.

Citat: [ED] Williams poslato Maj 03, 2011, 23:01:16 POSLE PODNE
██â"€â"€â–ˆâ–ˆâ–ˆâ"€â–ˆâ–ˆâ"€â"€â"€â–ˆâ–ˆâ"€â–ˆâ–ˆâ–ˆâ"€â–ˆâ"€â"€â"€â"€â–ˆâ–ˆâ"€â"€â–ˆâ"€-â"€â"€â–ˆâ"€â–ˆâ–ˆâ–ˆâ"€â"€â–ˆâ–ˆâ"€â–ˆâ–ˆâ"€
â–ˆâ"€â–ˆâ"€â–ˆâ"€â–ˆâ"€â–ˆâ"€â–ˆâ"€â–ˆâ"€â"€â"€â–ˆâ"€â"€â"€â–ˆâ"€â"€â"€â–ˆâ"€â"€â–ˆâ"€â–ˆ-â–ˆâ"€â"€â–ˆâ"€â–ˆâ"€â–ˆâ"€â–ˆâ"€â"€â–ˆâ"€â"€â–ˆ
██â"€â"€â–ˆâ–ˆâ–ˆâ"€â–ˆâ–ˆâ"€â"€â–ˆâ"€â"€â"€â–ˆâ–ˆâ–ˆâ"€â–ˆâ"€â"€â"€â–ˆâ"€â"€â–ˆâ"€â–ˆâ"€â–ˆâ"€-â–ˆâ"€â–ˆâ–ˆâ–ˆâ"€â"€â–ˆâ"€â"€â"€â–ˆâ"€
â–ˆâ"€â–ˆâ"€â–ˆâ"€â–ˆâ"€â–ˆâ"€â–ˆâ"€â–ˆâ"€â"€â"€â–ˆâ"€â"€â"€â–ˆâ"€â"€â"€â–ˆâ"€â"€â–ˆâ"€â–ˆâ"€â"€â–ˆ-â–ˆâ"€â–ˆâ"€â–ˆâ"€â"€â"€â–ˆâ"€â–ˆâ"€â"€
██â"€â"€â–ˆâ"€â–ˆâ"€â–ˆâ"€â–ˆâ"€â"€â–ˆâ–ˆâ"€â–ˆâ–ˆâ–ˆâ"€â–ˆâ–ˆâ–ˆâ"€â"€â–ˆâ–ˆâ"€â"€â–ˆâ"€â"€â"€-â–ˆâ"€â–ˆâ"€â–ˆâ"€â"€â"€â"€â–ˆ

Barca pobijedila!

Bilo je 1:1  haha  :D Ali eto, ukupno gledajući je pobjedila.


Citat: Michael Westen poslato Maj 03, 2011, 23:13:56 POSLE PODNE
Ne mogu vjerovat , već proÅ¡lo 2 tjedna , sutra u Å¡kolu i odmah test i odmah jedan.  :(

Ja sam nešto rekao za ovakve postove.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

1:1 Nema veze. Dobro su igrali oba tima u Ligi Prvaka

cristiane

Citat: ьшлш.jpg poslato Maj 03, 2011, 23:59:43 POSLE PODNE
1:1 Nema veze. Dobro su igrali oba tima u Ligi Prvaka
Barca je bolja i sa tim se moraju pomiriti.

Uskoro izlazi rang lista svih mappera koji su predstavili svoj rad u "SA:MP Mape".

Citat: Correlli poslato Maj 03, 2011, 17:45:02 POSLE PODNE
Citat: Petar_Black poslato Maj 03, 2011, 17:19:10 POSLE PODNE
Ohh..Nisam se nadao da ce ovakve odlicne ocene biti..:D..Na prvoj stranici sve 0/10 a na drugoj 100000/10 :D...Hvala puno..:DD :-*

U moju si temu došao, a ne u svoju...

Koji je ovo lik samo, znaci oplako sam na ovo.

ma i barca i real su glupi lega moj oni od svih mogucih rezultata odigraju nerijeseno:S, mogli su barem jedan crveni, i mogli su da mesi da 1. gol i da bude pet i vise zutih i da pobjedi barca i ja bi bio sretan :D

Barca <3.
Btw. Neno, pa na šta uploadaš, YouTube ?
NaÄ'eÅ¡ snimak u: My Computer/C:/Fraps/Video/Slike ili kako već, i onda uploadaÅ¡ na YouTube ...

...Neno...

Citat: Reddy poslato Maj 04, 2011, 10:50:26 PRE PODNE
Barca <3.
Btw. Neno, pa na šta uploadaš, YouTube ?
NaÄ'eÅ¡ snimak u: My Computer/C:/Fraps/Video/Slike ili kako već, i onda uploadaÅ¡ na YouTube ...
Nemogu uplodat,izbacuje errore

btw barca u finalu protim man unt,sigurno,gde ce salke dobiti man unt  :D

Otkud znas?? Salke je izbacio Inter .. i mogucnost da manchester pobedi je nekih 70% tako da je moguce da i salke pobedi

Evo da objavim nesto korisno:

Ako ima ovdje osmasa, koji trebaju lekciju "Svijet u doba hladnog rata" evo vam. Ja sam izvukao najvaznije, ali nazlost to je samo polovica.
Ali vi mozete dovrsiti, dosta ce vam skratiti posao!

http://pastebin.com/LVWmXTst
Poslednja Izmena: Maj 04, 2011, 12:34:24 POSLE PODNE od BloodMaster . ^ [6].

Citat: BloodMaster . ^ [6]. poslato Maj 04, 2011, 12:34:05 POSLE PODNE
Evo da objavim nesto korisno:

Ako ima ovdje osmasa, koji trebaju lekciju "Svijet u doba hladnog rata" evo vam. Ja sam izvukao najvaznije, ali nazlost to je samo polovica.
Ali vi mozete dovrsiti, dosta ce vam skratiti posao!

http://pastebin.com/LVWmXTst

Da te pitam nešta ne vezano za to :D

Znaš ono na tutorijalu pa prikazuje razne stvari, e kako sad doći do dog. Npr ja oću da mi PD prikazuje i jel samo odem kod pd /save ili nešto drugo mora :)


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Pozz

Moram nesto izmapat nisam odavno :) Imate neku ideju?

Citat: k@lu poslato Maj 04, 2011, 13:56:45 POSLE PODNE
Pozz

Moram nesto izmapat nisam odavno :) Imate neku ideju?
Izmapaj neko kao malo selo ...:P To odavno nisam video ! :D

poznaticovik

Citat: #include <Nxidza> poslato Maj 04, 2011, 14:01:29 POSLE PODNE
Citat: k@lu poslato Maj 04, 2011, 13:56:45 POSLE PODNE
Pozz

Moram nesto izmapat nisam odavno :) Imate neku ideju?
Izmapaj neko kao malo selo ...:P To odavno nisam video ! :D

Ja zaboravio totalno na MTA , zadnji put sam u njega ušao prije 7,8 mjeseci , idem vratiti skill-a i napraviti neku mapu , to me dosta opušta , pogotovo uz glazbu neku laganu. :)