[MAP] Los Santos Luxor-glass Mall

Započeo Correlli, April 08, 2011, 17:59:45 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Neces vjerovati ali pocni..
Ovo je mapa jedna od najljepsih koje sam ikada vidio.. Stvarno je predobra i nemogu joj se nadivit.. Taka preciznost, ne previse objekata.. To je pun pogodak..
Svaka ti cast.. ocjena od mene je 1000000/10
Maper trazi server kojem ce mape davat...

Moj moto Bolje nista nenapraviti u MTA da bude RP nego napraviti a nije RP...

http://www.youtube.com/watch?v=2an2A9SWDJg


11/10 ma odlicno!!! :)
Ajde,Ajde da divljamo kao stoka da pijemo,crno bele da bodrimo,jer Partizan mi volimo....!!!!

Don't learn to hack. Hack to learn!



10/10  ;D
www.samp.komsija.net - Visit & Reg

Gamers.ba RPG- Scripter, Head.

Svaka cast 10/10
Prvi Balkanski San Andreas MultiPlayer server posjetite nas www.croherzegovina.org


Sandek_Biscic



XxKeKoxX

10/10 Predobro, Svaka cast...Ito bez pogreske    EXTRAA!!!   :) :) :) :) :) :) :)

Ohh..Nisam se nadao da ce ovakve odlicne ocene biti..:D..Na prvoj stranici sve 0/10 a na drugoj 100000/10 :D...Hvala puno..:DD :-*
Kome treba Skripter/Mapper neka mi posalje PM !!


Correlli

Citat: Petar_Black poslato Maj 03, 2011, 17:19:10 POSLE PODNE
Ohh..Nisam se nadao da ce ovakve odlicne ocene biti..:D..Na prvoj stranici sve 0/10 a na drugoj 100000/10 :D...Hvala puno..:DD :-*

U moju si temu došao, a ne u svoju...

Citat: Correlli poslato Maj 03, 2011, 17:45:02 POSLE PODNE
Citat: Petar_Black poslato Maj 03, 2011, 17:19:10 POSLE PODNE
Ohh..Nisam se nadao da ce ovakve odlicne ocene biti..:D..Na prvoj stranici sve 0/10 a na drugoj 100000/10 :D...Hvala puno..:DD :-*

U moju si temu došao, a ne u svoju...


HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Da, da... Znam da je ovo totalno beskoristan post, ali sam morao.  OPLAKAH MAJKE MI HAHAHAHHAHA
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

HAhahaah koji kralj.

nego... Kada vidim Falconeove mape padnem u nesvjest... Aerodrom na njihovom serveru je epic haha