Glavni razgovor #7

Započeo cristiane, April 23, 2011, 00:50:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Omg.pwn [Hummer^] poslato Maj 01, 2011, 17:19:12 POSLE PODNE
ne ne ulizujete se zbog toga sto ste cestitali vec mi je cudno da na ostale rodjendane nema tolikog spamma SRECAN RODJENDAN
Pa gle necemo mi cestitat rodjendan nekom kome je zadnja aktivnost devedeset trece,koji je npr. banan i koji uopce ne dolazi ovdije,logicno ;)

www.virtual-gaming.raserv.info

Dodacu sad bannere na dnu i ubaciti prevod na forum.Imate jos neku ideju da nesto dodam?

Citat: k@lu poslato Maj 01, 2011, 17:25:55 POSLE PODNE
www.virtual-gaming.raserv.info

Dodacu sad bannere na dnu i ubaciti prevod na forum.Imate jos neku ideju da nesto dodam?
Simpleportal dodas ;)
I editaj nesto temu, ruzna zelena :S
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Ja vam nemogu danas puno pomagati tu su mi gosti tako da udjem i pregledam Razg o Pawn skript odg cu kad oni odu  :-*

Ti si platio a on te banao? :S Ko to?


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


....heh , braćo moja mila , ja jedem topli sendvič a moj pas gleda u sendvič ko u Boga , da vam je to bilo vidit . Ali nemorete ja sam pojeo sendvič već  :D  :D

i nisi mu dao ?  :o
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

poznaticovik

Citat: |SKOL|DonRonaldo poslato Maj 01, 2011, 18:22:56 POSLE PODNE
....heh , braćo moja mila , ja jedem topli sendvič a moj pas gleda u sendvič ko u Boga , da vam je to bilo vidit . Ali nemorete ja sam pojeo sendvič već  :D  :D

Ti samo jedeš.

Nek jede šta tebe briga što on stalno jede?
Poslednja Izmena: Maj 01, 2011, 18:25:53 POSLE PODNE od Nik Delgad.lua




poznaticovik

Citat: Nik Delgad.lua poslato Maj 01, 2011, 18:25:22 POSLE PODNE
Nek jede Å¡ta tebe briga Å¡to on stalno jede?

Šta ti hoćeš? Nisam te ništa pitao , ja iz šprdnje onak ti samo jedeš , šta ti odma ulijećeš kao heroj neki.

Citat: Michael Westen poslato Maj 01, 2011, 18:27:32 POSLE PODNE
Citat: Nik Delgad.lua poslato Maj 01, 2011, 18:25:22 POSLE PODNE
Nek jede Å¡ta tebe briga Å¡to on stalno jede?

Šta ti hoćeš? Nisam te ništa pitao , ja iz šprdnje onak ti samo jedeš , šta ti odma ulijećeš kao heroj neki.
Dobro ti kaze Nik
Sta tebe briga sta on jede? Jedem i ja, sta ces sad? Ubit me? ::)
Samo spam radis...
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



nisam mu dao , pojeo debeli ( ime mu je Debeli ) svoj pedigre , neće moj sendvič (KOJEG sam ja napravio ) jest . Evo sad stoji ode i sjedi samo poikraj mene dok pišem

poznaticovik

Citat: [RTVTDM] Waka-Waka.exe poslato Maj 01, 2011, 18:34:40 POSLE PODNE
Citat: Michael Westen poslato Maj 01, 2011, 18:27:32 POSLE PODNE
Citat: Nik Delgad.lua poslato Maj 01, 2011, 18:25:22 POSLE PODNE
Nek jede Å¡ta tebe briga Å¡to on stalno jede?

Šta ti hoćeš? Nisam te ništa pitao , ja iz šprdnje onak ti samo jedeš , šta ti odma ulijećeš kao heroj neki.
Dobro ti kaze Nik
Sta tebe briga sta on jede? Jedem i ja, sta ces sad? Ubit me? ::)
Samo spam radis...

Čekaj , ja sam gore napisao da sam iz zezancije rekao , šta odmah napadate , ovdje napišeš jedan post , svi kao čopor vukova nalete.

Dečki ba, dosta je bilo ...
Shvatite, svaÄ'a nije jedini lijek :P.

Citat: Michael Westen poslato Maj 01, 2011, 18:36:25 POSLE PODNE
svi kao čopor vukova nalete.

ne,ne svi kao čopor Balkanskih SAMP-  ovaca  te napadnu -.-'  :D  :D