Glavni razgovor #7

Započeo cristiane, April 23, 2011, 00:50:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Sretan roÄ'endan Soprano  ;) ... ljudi amo ko njega na proslavu !  :P  :P

Srećan rođendan Sop.

U jailu 60 minuta na CH jer sam rekao curi da je ku*ka,a šta može biti kad dođe u kupaćem na kolodvor i počne da me bije iz čista mira? I još sam rekao u IC chat,nisu me trebali zatvoriti. :D
Poslednja Izmena: Maj 01, 2011, 15:33:50 POSLE PODNE od Lazy Ass


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Trebalo bi biti kao u RL, psujes u IC chat, drotovi te love te kazne :)

Sace neko rec, to vise nebi bio server :D

Vratio se sa izleta.  :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Citat: [AG] Vilko poslato Maj 01, 2011, 15:43:03 POSLE PODNE
Trebalo bi biti kao u RL, psujes u IC chat, drotovi te love te kazne :)

Sace neko rec, to vise nebi bio server :D

Zatvorila me adminka tako da mi i nije žao,Å¡taviÅ¡e bilo mi je dosadno tako da mi ovo doÄ'e i kao nagrada.

Citat: [BU][CH:FR] Gotti747 poslato Maj 01, 2011, 15:43:47 POSLE PODNE
Vratio se sa izleta.  :)

I kako si se proveo?  :)




Kako me nervira Å¡to se na CH forumu čeka da se odobri accaunt.  >:(



No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Nije bilo lose, samo malo dosadno  :-\
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Pored reke
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Kod mene cijeli dan oblacno pada kisa nisam nigdje iso  :(

Kod mene pada kisa sve u sesnaest, pa promena plana kod mene se rostilja xD

Citat: ьшлш.jpg poslato Maj 01, 2011, 16:29:55 POSLE PODNE
Kod mene pada kisa sve u sesnaest, pa promena plana kod mene se rostilja xD
Danas doslo kod vas nevrijeme...
Juce kod nas sijevalo padalo grmilo sve u 16 xD A danas najavljuju koliko - toliko suncano s pljuskovima ;)
Nego, trazim server za koji cu mappat... Ima zainteresiranih? :D
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...




evo ja se vratio sa izleta

btw to nije bio izlet vec maraton pesacili smo oko naseg grada i prosli kroz 6 sela od 11 jutros do sad noge ne osjecam odo sad pod tush

btw. vidim ulizujete se punom parom

3 str. SOPRANO SRECAN TI RODJENDAN :S










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


poznaticovik

Citat: Omg.pwn [Hummer^] poslato Maj 01, 2011, 16:56:04 POSLE PODNE
evo ja se vratio sa izleta

btw to nije bio izlet vec maraton pesacili smo oko naseg grada i prosli kroz 6 sela od 11 jutros do sad noge ne osjecam odo sad pod tush

btw. vidim ulizujete se punom parom

3 str. SOPRANO SRECAN TI RODJENDAN :S

Po čeme se oni ulizuju ? Ako misliÅ¡ da je ulizivanje nekome tko nekome drugome čestita roÄ'endan , ti nisi normalan ili samo želiÅ¡ ispast pametan  ::)

ne ne ulizujete se zbog toga sto ste cestitali vec mi je cudno da na ostale rodjendane nema tolikog spamma SRECAN RODJENDAN










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda