Glavni razgovor #7

Započeo cristiane, April 23, 2011, 00:50:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 25 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [AG] Vilko poslato April 28, 2011, 13:03:58 POSLE PODNE
Citat: Correlli poslato April 28, 2011, 13:00:46 POSLE PODNE
Citat: eXtreme poslato April 28, 2011, 12:59:20 POSLE PODNE
Anti bot xD Bilo bi dobro ovo na Balkan Sampu xD (Pri loginu i registraciji  :P)

Onda nebi imali skoro nikoga na forumu.

Imali bi samo one koji su već u srednjoj školi 8)

ÄŒuj u srednjoj Å¡koli, hahahahha :D

Vjeruj mi, ima punoo ne zrele djece za svoje godine, a dosta ih je u srednjim školama a za osnovnu da ne govorim, većina ih je razmaženih derišta, kojima roditelji moraju ugoditi baš sve..


Malo je nas "SrednjoÅ¡kolaca" oÄ'e na forumu :D


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Citat: [AG] gonss.pwn <3 AleeN. poslato April 28, 2011, 11:29:57 PRE PODNE
Nxidza smanji podpis ili da ga ja smanjujem.
Juce ili prekjuce mi je Koksildo (valjda se tako zove) rekao da smanjim,ja sam smanjio i pitao ga "Jel dobro sada" on mi je odgovorio "Da"
Evo dokaz:



Uploaded with ImageShack.us




Ja ću napravit iPHONE za SAMP, ali prvo nabavite TouchScreen Monitore hahaahha :D


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

oborili danas rekord na LC :)
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=24086.msg175665;topicseen#new

EDIT: Nego bre kace onaj corelijev server? oce za koju nedelju ili?
http://www.youtube.com/loscitysamp
www.los-samp.info
JOIN US :)

Citat: [CGC] korda poslato Maj 16, 2011, 22:38:30 POSLE PODNE
srat cu ja kolko ocu nes mi ti rec brate pa cekaj da pocnemo s radom sabit cemo vas , imate taj jebeni samp server i nista vise mi imamo cs cod i ko zna sta cemo jos otvorit imam svoj hosting reklamu u pcplayu sponzora, radio, tv, web stranice i portale sve imamo a da ti nepricam sta jos planiramo zato oladi vi ste nama ukrali whisperza on je bio u isto vrijeme i kod nas i kod vas meni to nije smetalo bmk , ali ste mu vi 10000% zaprijetili da mora bit samo kod vas
Hahahah covek reko da ima reklamu za svoj samp server na tv i radiu NHAHAHAHHAHA

Jbt covek je rekao 10000000000000000000000 * 1000000000 puta da ce biti ili u Julu ili u Junu  :-*

Možda je čovjek novi pa nezna... Šta ga odma napadaš.




Citat: Nik Delgad.lua poslato April 28, 2011, 14:52:54 POSLE PODNE
Možda je čovjek novi pa nezna... Šta ga odma napadaš.
Nik jer mozes otvoriti MTA server sa tvojom mapom onom da malo igramo (odnosno da se ustrebam)

dal mi netko more rec ... kako cu obrisat bande iz ravensa ? neznam gdje da postam pa sam ovdje , dodao sam racove i trudim se ali neznam kakko da bande obrisem iz ravensa i kad napravim kapije kako da postavim da ih moze otvarat samo odreÄ'ena organizacija  :'( hvala unaprijed , molim vas želim uspjet sa SKOL Roleplay Ravens editom molimm vas ako nije problem

Citat: Michael.G poslato April 28, 2011, 14:44:56 POSLE PODNE
Ja ću napravit iPHONE za SAMP, ali prvo nabavite TouchScreen Monitore hahaahha :D

LoL, kradete ideje -.- Bolje da nisam govorio!

Correlli jel moguce kako napraviti da se preko mobitela u igrici poveze s fejsom na pravom internetu? Ili mozda je bolje da napravim neki novi fejs u igrici :D

Citat: eXtreme poslato April 28, 2011, 15:00:07 POSLE PODNE
Citat: Nik Delgad.lua poslato April 28, 2011, 14:52:54 POSLE PODNE
Možda je čovjek novi pa nezna... Šta ga odma napadaš.
Nik jer mozes otvoriti MTA server sa tvojom mapom onom da malo igramo (odnosno da se ustrebam)
Nemogu skidam nešto, i laggalo bi onda žešće. Vježbaj na serveru moje mape. :D




Veceras svi na Bad Boys(Mirnas_Tajic) u 9 otvaranje...  ;D

Correlli

Citat: [AG] Vilko poslato April 28, 2011, 15:22:10 POSLE PODNE
Correlli jel moguce kako napraviti da se preko mobitela u igrici poveze s fejsom na pravom internetu? Ili mozda je bolje da napravim neki novi fejs u igrici :D

Sumnjam da znaš raditi pluginove za SA:MP i da postoji takav plugin ili će uskoro postojati.