Glavni razgovor #7

Započeo cristiane, April 23, 2011, 00:50:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [BU]Gotti[S15] poslato April 26, 2011, 15:49:32 POSLE PODNE
sta je tu smesno?

-Vanilla: oni su trebali da nam daju 20e ali su nas zeznuli, skinuli nas klip i upload na svoj account.
Bez uvrede ono ali za Å¡ta su vam trebali dat 20â,¬? Za to kak kamera snima tu neke lokacije, to može svako napravit. ::)




Da ali onakav edit ne može svako.. barem ne oni.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Sad se vratih od zubara,sav sam nikakav,izvadio mi zub a anestezija joÅ¡ deluje.  :-X

Å ta ima ovde osim nekih lopovluka i Å¡kole? :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: [CH]Djea poslato April 26, 2011, 18:22:24 POSLE PODNE
Sad se vratih od zubara,sav sam nikakav,izvadio mi zub a anestezija joÅ¡ deluje.  :-X

Å ta ima ovde osim nekih lopovluka i Å¡kole? :)

Ima bolesnika :D


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

NiÅ¡ta posebno, osim Å¡to ću ja sada da ubacim u Freeroam i Protect The President mod  ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Evo radimo beta test skripte. RTV TDM Server

Dodjite da se zezamo i da vidimo jel ima kakih bugova..

93.141.56.203:7777


Novi ip:

78.0.221.156:7777
Poslednja Izmena: April 26, 2011, 19:07:04 POSLE PODNE od BloodMaster.amx

Da i ja sam tu bio :D


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]


Novi IP RTV TDM test servera:
78.0.221.156:7777
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: StjepanS poslato April 26, 2011, 18:59:38 POSLE PODNE
Evo malo sam doso na srv odlican je ...
ti si mi car od lika seres tamo onom sonnyu da nezna mappat pogledaj njegove mape pogledaj svoje epic fail

Citat: k@lu poslato April 26, 2011, 12:24:04 POSLE PODNE
Poz ljudi kako ste  :)

Uskoro se ocekuje moj Virtual RP , vraca se na stare noge....Radi se na modu koji ce se desavati u 4 sela :) Dosadio je LS

Tooo ljubim ti majku! Napokon jedan u selima -.- :D

Bas nam je bilo lijepo na beta testu, bilo nas 11 :)
Poslednja Izmena: April 26, 2011, 19:28:06 POSLE PODNE od BloodMaster.amx

ajde samo sto smo usli na teamspeak :O

Ko hoce neka udje:

IP: bu-rp.info
port: 9987
kanal: TDM
sifra: TDM
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: BloodMaster.amx poslato April 26, 2011, 19:27:09 POSLE PODNE
Bas nam je bilo lijepo na beta testu, bilo nas 11 :)
Da ;)
Slika: http://slike.hr/slike/samp024_b1fc3.png.html
Moj score najjaci :D
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Ako necete da pokrecete TDM vise ajmo kod mene na Freeroam neki mali beta test :D

IP: bu-rp.info:7779

I udjite na teamspeak bu-rp.info port 9987

kanal TDM, sifra TDM
Poslednja Izmena: April 26, 2011, 19:36:43 POSLE PODNE od BloodMaster.amx
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri