Glavni razgovor #7

Započeo cristiane, April 23, 2011, 00:50:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo bili smo na ovom serveru od gottia, 35 igraca ^^

edit:

Citat: Nik Delgad.lua poslato April 26, 2011, 21:16:31 POSLE PODNE
http://www.youtube.com/watch?v=dr0tezZWhAs Moji novi uradaka. :) Šta kažete? :D

Super je, sam da te pitam, jesi ti ovaj pocetak radio sa rcg? kako mozes tako polozit objekt?

Poslednja Izmena: April 26, 2011, 21:21:43 POSLE PODNE od BloodMaster.amx



Bravo Nik, cestitke.

BTW, hvala svima koji su bili na BETA testu
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri






No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.



Cool,a moj? Smorio sam se totalno. Dajte neku dobru pesmu,glupo bez one teme gde smo kačili pesme  :-[


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


nevjerojatno ... upala nuttella meÄ'u tipke , moram brisat prije nego mravi doÄ'u  :'(  :'(

poznaticovik

Citat: [BU] DonRonaldo poslato April 26, 2011, 22:43:38 POSLE PODNE
nevjerojatno ... upala nuttella meÄ'u tipke , moram brisat prije nego mravi doÄ'u  :'(  :'(

Fakat si postao dosadan s tom nutellom , imaÅ¡ jedno 30 postova u GR i samo piÅ¡eÅ¡ upala mi nuttella meÄ'u tipke  :'(

Bloodmaster seronjo čestitke na smodu

Johnny

Nik svaka cast brate najjaci si!!! BloodMaster Cestitke!!

Ajmo neki mapping competition... To bi BS trebao organizirat... Kao RolePlay mapping natjecanje i Stunt mapping natjecanje... Bilo bi zanimljivo...