Glavni razgovor #7

Započeo cristiane, April 23, 2011, 00:50:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


Citat: korda poslato Maj 08, 2011, 00:08:15 PRE PODNE
Ja kontam vatrogasce imat na serveru samo nzm jel bi to bila zanimljiva organizacija ipak nebi nista extra radili sta vi mislite?

Pa stavi nekako da se samo nestto upali i kad se to upali da vatrogasci dobiju dojavu da se na tom podrucju nasto upalilo xD
Poslednja Izmena: Maj 08, 2011, 00:14:07 PRE PODNE od [MRP] Filyx √

Staviš da svakih 30-ak min random se negdje zapali dobiju dojavu i na radar crveni CP,ugl. to bi bila cool org/posao. .D

Citat: [AG] aleluja poslato Maj 08, 2011, 00:14:35 PRE PODNE
Staviš da svakih 30-ak min random se negdje zapali dobiju dojavu i na radar crveni CP,ugl. to bi bila cool org/posao. .D

Ma svakih 30 minuta bi bilo previse xD barem svaki dan stavis da se random 2 puta negdje zapali xD

i mislio sam tako nesto ili neki sudar ili auto da se neki zapali, mislite da je to dobro?


Citat: StjepanS poslato Maj 08, 2011, 08:21:19 PRE PODNE
Jutro,jest nocas bilo pijanke  ;D
I kod mene.
Ja jucer bio na izletu ubio se ;) a pricat i ne mogu :D

...Neno...

Jutro...

Evo mene iz MTA  :D

...Neno...

Citat: StjepanS poslato Maj 08, 2011, 08:37:03 PRE PODNE
Neno ti samo mislis na MTA,aj malo izaÄ'i van idi se igrat hahaha
Pa ja to ujutru u MTA a kasnije vani...A i mislim da su gotovi dani za igru,mislim na igracke i takve stvari  :D

...Neno...

Citat: StjepanS poslato Maj 08, 2011, 08:42:22 PRE PODNE
Neno to je uredu.  :D
:D :D :D

Btw niko da nije oso sa bs-a do 9. mjeseca jer se tad otvara RPF  :D

Dobro jutro!

Normalno da necemo Neno, svi to cekamo.  :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Neno, za tebe bi cekali i 2 godine :P
Samo da nam ne odapnes :D (salim se)


Sretno svima u prijavama za Moderatore, zelim vam srecu i to je to ;)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Dobro jutro svima ... evo mene sa PW-a lvl 220 Mage .
:o koljem bosseve , kako bih s njim volio ballase ubijat . I Los Santos rušit !

;)  ;)

Morate da mi objasnite kako radi taj WOW,deluje mi kao da je zabavan,nikad nisam probao da igram :D

Btw. učlanite se http://www.facebook.com/pages/Radio-No-Name/142179879184535?ref=ts


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Evo nisam mogao da poverujem ali poverovao sam,BE je izasao u novinama,mozete pogledati u press-u.Ja sam se smorio kad sam video...Evo ako vas mrzi da kupujete novine pogledajte ovo: http://www.pressonline.rs/sr/vesti/dzet_set_svet/story/160322/Balkan+ekspres+za+novi+su%C5%BEivot.html Znam da su oni zabranjeni ovde al stvarno je za pohvalu! ;)
Poslednja Izmena: Maj 08, 2011, 12:30:34 POSLE PODNE od [BF] Monk