Glavni razgovor #7

Započeo cristiane, April 23, 2011, 00:50:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Nik Delgad.lua poslato Maj 07, 2011, 22:21:18 POSLE PODNE
Oće ko jednu moju race mapu? Dam mu kod. Da ne otvaram novu temu jer nemam nikakvih slika.
Ajd daj mi na PM samo da ima skriptu da mogu malo da se usemim u to...

Citat: Nik Delgad.lua poslato Maj 07, 2011, 22:21:18 POSLE PODNE
Oće ko jednu moju race mapu? Dam mu kod. Da ne otvaram novu temu jer nemam nikakvih slika.
Bil Mi Pojasio Na PM Malo Nju O Njoj xD

Evo upravo se prijavio za Moderatora! Valjda bude nesto xD


Hahahhahaa:
Citat: мσмαк. ^ [5]. poslato Maj 07, 2011, 22:30:52 POSLE PODNE
Koliko imate godina: 16
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Pa imam nekog blagog iskustva... Mislim da znam dovoljno.
Forum na kojem želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Trgovina za raćune
Zašto baš Vi?: Zato što želim da pomognem ovoj zajednici, i zato što mislim da mogu dobro raditi svoj posao.


Sretno svima !
Hahhahahaha

Citat: Adobe poslato Maj 07, 2011, 22:30:20 POSLE PODNE
Sretno svima na prijave..

Sretno i Tebi i drugim i ja sam se prijavio   :D :D

I ja svima želim sreću! ;D

Citat: Correlli poslato Maj 07, 2011, 22:47:00 POSLE PODNE
Citat: мσмαк. ^ [5]. poslato Maj 07, 2011, 22:30:52 POSLE PODNE
Koliko imate godina: 16
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Pa imam nekog blagog iskustva... Mislim da znam dovoljno.
Forum na kojem želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Trgovina za raćune
Zašto baš Vi?: Zato što želim da pomognem ovoj zajednici, i zato što mislim da mogu dobro raditi svoj posao.


Sretno svima !

Jao koji si ti vrag.. namjerno to radiš, samo da bi netko mogao komentirati pa da mu ti zalijepiš ban? :D 8)

Skonto me hahahaahahahh   xD
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Evo i mene na ovaj forum :D Bio sam i prije, ali me nije bilo jedno godinu dana ;) Kako kod vas? I sretno svima u prijavama


|...Okruzni sudija reko dvanaest godina,dvanaest godina strogog zatvora...|


Citat: мσмαк. ^ [5]. poslato Maj 07, 2011, 22:49:50 POSLE PODNE
Citat: Correlli poslato Maj 07, 2011, 22:47:00 POSLE PODNE
Citat: мσмαк. ^ [5]. poslato Maj 07, 2011, 22:30:52 POSLE PODNE
Koliko imate godina: 16
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Pa imam nekog blagog iskustva... Mislim da znam dovoljno.
Forum na kojem želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Trgovina za raćune
Zašto baš Vi?: Zato što želim da pomognem ovoj zajednici, i zato što mislim da mogu dobro raditi svoj posao.


Sretno svima !

Jao koji si ti vrag.. namjerno to radiš, samo da bi netko mogao komentirati pa da mu ti zalijepiš ban? :D 8)

Skonto me hahahaahahahh   xD
Ti bi samo banao ljude. Ccc. To te napaljuje? :P




Jel itko bia na proslavi Sv.Duje u Splitu? :D

Citat: мσмαк. ^ [5]. poslato Maj 07, 2011, 22:49:50 POSLE PODNE
Citat: Correlli poslato Maj 07, 2011, 22:47:00 POSLE PODNE
Citat: мσмαк. ^ [5]. poslato Maj 07, 2011, 22:30:52 POSLE PODNE
Koliko imate godina: 16
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Pa imam nekog blagog iskustva... Mislim da znam dovoljno.
Forum na kojem želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Trgovina za raćune
Zašto baš Vi?: Zato što želim da pomognem ovoj zajednici, i zato što mislim da mogu dobro raditi svoj posao.


Sretno svima !

Jao koji si ti vrag.. namjerno to radiš, samo da bi netko mogao komentirati pa da mu ti zalijepiš ban? :D 8)

Skonto me hahahaahahahh   xD

Nemojte čovjeku čejf kvarit xD


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Ljudi,dodat cu novi unikatan posao na svoj RP server . Eksterminator , zivotinje hvatat , makar zivotinja nece bit , nesto cu smislit ? I jel bih bilo dobro da dodam kancelara ?

Citat: |SKOL|DonRonaldo poslato Maj 07, 2011, 23:20:55 POSLE PODNE
Ljudi,dodat cu novi unikatan posao na svoj RP server . Eksterminator , zivotinje hvatat , makar zivotinja nece bit , nesto cu smislit ? I jel bih bilo dobro da dodam kancelara ?

Daj idi vježbaj pravopis, molim te.

Nije ti loÅ¡a ideja, al skontaj neÅ¡to da to bolje ispadne  ;)
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Ja kontam vatrogasce imat na serveru samo nzm jel bi to bila zanimljiva organizacija ipak nebi nista extra radili sta vi mislite?