Opomena Administracije (Pred isključenje)

Započeo Chris, April 22, 2011, 15:32:18 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [BE] Markoni poslato April 22, 2011, 16:32:46 POSLE PODNE
niko od nas nece smanjivati potpis zato sto je gottijev potpis veci

zato tisina


ma daj ti si obican klinac... idi spavat molim te...

treba te banat 4 ever jer i meni polako dizes zivce koliko si razmazen

Ovim postom si dokazao da si klinac,

kada budem dobio opomenu za smanjivanje potpisa tada cu i smanjiti, a vec sam imao opomenu jer mi je sig bio preko celog ekrana i onda sam smanjio, i posle su rekli da mi je ovaj dobar.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

ajde pobanuj obrisi i Balkan Express pa da odemo lepo kao Los Balkan i GeForce

samo me zanima kakav to "Balkan" community pravite kad su samo hrvatski serveri


Citat: [BE] Markoni poslato April 22, 2011, 16:34:58 POSLE PODNE
ajde pobanuj obrisi i Balkan Express pa da odemo lepo kao Los Balkan i GeForce

samo me zanima kakav to "Balkan" community pravite kad su samo hrvatski serveri
Genije ? Praviš se pametan ?

Croherzegovina - vlasnik bosanac, studira u hrvatskoj... suvlasnici bosanac i hrvat
BalkanUndeground - vlasnik iz crne gore, suvlasnici neznam...

uglavnom sta ja tebi objasnjavam to... ne isplati se... imali smo vec takvih s tvojim teorijama koji ce otvoriti "svoj" balkan samp

Koliko ja znam GeForce je otisao samovoljno, a Los Balkan cini mi se da su kopirali neke servere

BTW. krenimo od SMODova

Gonss - Srbija
Luksa - Hrvatska
Yamaha - Bosna

Co-Admini

Chris - Hrvatska
Alen - Bosna

Admini

Correlli - Slovenac/Bosanac/Hrvat
Soprano - Bosanac
Dude - Hrvat

I reci sta tu nije posteno?
Poslednja Izmena: April 22, 2011, 16:40:02 POSLE PODNE od Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ »

Daj sta se sad svadjate,Markoni,ja sam Srbin pa mi svejedno smeta nacionalizam na BE...A to sto editas postove i glupiras se po forumu stvarno ti nije u redu...


Citat: Chris poslato April 22, 2011, 16:38:04 POSLE PODNE
Citat: [BE] Markoni poslato April 22, 2011, 16:34:58 POSLE PODNE
ajde pobanuj obrisi i Balkan Express pa da odemo lepo kao Los Balkan i GeForce

samo me zanima kakav to "Balkan" community pravite kad su samo hrvatski serveri
Genije ? Praviš se pametan ?

Croherzegovina - vlasnik bosanac, studira u hrvatskoj... suvlasnici bosanac i hrvat
BalkanUndeground - vlasnik iz crne gore, suvlasnici neznam...

uglavnom sta ja tebi objasnjavam to... ne isplati se... imali smo vec takvih s tvojim teorijama koji ce otvoriti "svoj" balkan samp

Da se nadovezem na ovo Chris, suvlasnik Balkan Undergrounda je iz Srbije, vise od polovine administracije Balkan Undergrounda je iz Srbije kao i 80% igraca.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

jebem vam mater da vam jebem mater banujte me ALI BE NECETE VREDJATI MAMU VAM JEBEM GLUPAVI SMRADOVI JEDNI KRIVO VAM JE STO JE BE NAJBOLJI MAMU LI VAM USTA JEBEM !!!!!!!!!!!!! UH KAKO ME NERVIRATE !!!!!! MAMU VAM JEBEM PO 100 PUT A POGOTOVO ONIMA KOJI SU VREDJALI BE ! GOTTI POSEREM TI SE NA BU !

Vi sto hocete da iskljucite BE sa ove liste vi ste samo ljubomorni de*ili!! Ovo je sve pocelo otkad je Gotti izgubio admina! On je covek umislio da moze da napravi bolji server od Balkan Expressa,ali u tome se zajebao! Ja ne vidim sta vam smeta server! Sta vas briga sta on radi unutar SVOG servera! Onaj Correli ili kako se vec zove je stavio pravila da bi server ostao na listi! Balkan Express to sve postuje i ne vidim razlog da ga skinete! Ako je brisao neke postove,to je sigurno radio sa razlogom! Vidim  da svi trazite najmanju gresku samo da bi ga skinuli zato sto je bolji od svih tu zajedno! LJUBOMORNE DUSE MOGU DA NAM PUSE!!!!!!!

Citat: Ghost poslato April 22, 2011, 16:40:06 POSLE PODNE
jebem vam mater da vam jebem mater banujte me ALI BE NECETE VREDJATI MAMU VAM JEBEM [cenzura]AVI SMRADOVI JEDNI KRIVO VAM JE STO JE BE NAJBOLJI MAMU LI VAM USTA JEBEM !!!!!!!!!!!!! UH KAKO ME NERVIRATE !!!!!! MAMU VAM JEBEM PO 100 PUT A POGOTOVO ONIMA KOJI SU VREDJALI BE ! GOTTI POSEREM TI SE NA BU !
Evo ti ban.

Kakve sad to ima veze ko je suvlasnik cega, i ko je zbog koga otisao ?

Ja mislim da treba da se resi ovo...

Nzm sta ide posle opomena, jer opomene ne pomazu :(

Citat: Ghost poslato April 22, 2011, 16:40:06 POSLE PODNE
jebem vam mater da vam jebem mater banujte me ALI BE NECETE VREDJATI MAMU VAM JEBEM [cenzura]AVI SMRADOVI JEDNI KRIVO VAM JE STO JE BE NAJBOLJI MAMU LI VAM USTA JEBEM !!!!!!!!!!!!! UH KAKO ME NERVIRATE !!!!!! MAMU VAM JEBEM PO 100 PUT A POGOTOVO ONIMA KOJI SU VREDJALI BE ! GOTTI POSEREM TI SE NA BU !


sad se vidi kakvi sve debili igraju tamo -.-"

Citat: CrAzY^RoCkEr poslato April 22, 2011, 16:40:32 POSLE PODNE
Vi sto hocete da iskljucite BE sa ove liste vi ste samo ljubomorni de*ili!! Ovo je sve pocelo otkad je Gotti izgubio admina! On je covek umislio da moze da napravi bolji server od Balkan Expressa,ali u tome se zajebao! Ja ne vidim sta vam smeta server! Sta vas briga sta on radi unutar SVOG servera! Onaj Correli ili kako se vec zove je stavio pravila da bi server ostao na listi! Balkan Express to sve postuje i ne vidim razlog da ga skinete! Ako je brisao neke postove,to je sigurno radio sa razlogom! Vidim  da svi trazite najmanju gresku samo da bi ga skinuli zato sto je bolji od svih tu zajedno! LJUBOMORNE DUSE MOGU DA NAM PUSE!!!!!!!

A ti si koji ono?? Peti Markoni?