Opomena Administracije (Pred isključenje)

Započeo Chris, April 22, 2011, 15:32:18 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Ghost poslato April 22, 2011, 16:40:06 POSLE PODNE
jebem vam mater da vam jebem mater banujte me ALI BE NECETE VREDJATI MAMU VAM JEBEM GLUPAVI SMRADOVI JEDNI KRIVO VAM JE STO JE BE NAJBOLJI MAMU LI VAM USTA JEBEM !!!!!!!!!!!!! UH KAKO ME NERVIRATE !!!!!! MAMU VAM JEBEM PO 100 PUT A POGOTOVO ONIMA KOJI SU VREDJALI BE ! GOTTI POSEREM TI SE NA BU !
Ajde jest čokolino pa u krpe.


BE je običan GTA:RP edit.


Kada san dšao na BE i registrirao sam se,i odabrao sam SRB i piše (pisalo je) ovako : Dobrodošao brate. <3


Onda sam došao kao Hrvat i samo piše : Dobrodošao

Posto vidim da se svi okrenuli protiv nas ja necu vise da citam ovo ..... bole me oci i glava od ovog gotia i ovog hravtskog foruma .... ХрваÑ,и пушиÑ,е ми курац gotti prevedi im to posto imas dobro odnose sa njima black zero koji se do juce uvlacio kao goti ovde sad kenjaju dobicu ban sigurno zbog ovoga ali me stvrn nesto zabole svi ovi koji se zale na nas jesu gotii i kompanija botova koji su napustili nas server samo mi dobijamo warnove i opomene za iskljucenje dok gotti dolazi na nas pod forum i salje nam one invalide i dobija ban na kolko 1 dan ? Gotti nadam se da si se tamo pronaso ako vam tolko mi imamo da napustimo ovaj hrvatski forum mozete samo da prihvatite da mi popusite kurac svi redom pocev od gottijeve nevine familije sve do zirove nevine familije ..... da bog da vam deca osvojila zadnje mesto na invalidske sportove ... da imaju metalne usi i da ih zovete magnetom na veceru .... da se rode i hodaju u rikverc i da nemaju menjac .... da igraju skolice na minskom polju kao i ostale kletve .... da bog da vam ispale oci dok citali ovo kao i jos jednom ovde su ostali samo hrvatski serveri kao sto ste hteli jbo vam ja mater ХРÐ'АТИ ПОПУШИТЕ МИ КУРАЦ ovo je moje oprostajno pismo .... smao nzm kako je bu ovde jedva ima 30 igraca xD ..... cak se i ch okrenula protiv nas hrvati :) ... volim vas sve ..... CaoPoz jbo vam pas mater  8)


Citat: CrAzY^RoCkEr poslato April 22, 2011, 16:40:32 POSLE PODNE
Vi sto hocete da iskljucite BE sa ove liste vi ste samo ljubomorni de*ili!! Ovo je sve pocelo otkad je Gotti izgubio admina! On je covek umislio da moze da napravi bolji server od Balkan Expressa,ali u tome se zajebao! Ja ne vidim sta vam smeta server! Sta vas briga sta on radi unutar SVOG servera! Onaj Correli ili kako se vec zove je stavio pravila da bi server ostao na listi! Balkan Express to sve postuje i ne vidim razlog da ga skinete! Ako je brisao neke postove,to je sigurno radio sa razlogom! Vidim  da svi trazite najmanju gresku samo da bi ga skinuli zato sto je bolji od svih tu zajedno! LJUBOMORNE DUSE MOGU DA NAM PUSE!!!!!!!

u cemu sam se zajebo? Je l sam mozda otvorio neki server od kad sam otisao sa BE ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Sad je na BE teamspeaku ludnica. Prave se novi accounti kako bi branili marka i psovali ostale igrace.. Sramota  8)

Citat: [BE]Bond poslato April 22, 2011, 16:42:51 POSLE PODNE
Posto vidim da se svi okrenuli protiv nas ja necu vise da citam ovo ..... bole me oci i glava od ovog gotia i ovog hravtskog foruma .... ХрваÑ,и пушиÑ,е ми курац gotti prevedi im to posto imas dobro odnose sa njima black zero koji se do juce uvlacio kao goti ovde sad kenjaju dobicu ban sigurno zbog ovoga ali me stvrn nesto zabole svi ovi koji se zale na nas jesu gotii i kompanija botova koji su napustili nas server samo mi dobijamo warnove i opomene za iskljucenje dok gotti dolazi na nas pod forum i salje nam one invalide i dobija ban na kolko 1 dan ? Gotti nadam se da si se tamo pronaso ako vam tolko mi imamo da napustimo ovaj hrvatski forum mozete samo da prihvatite da mi popusite [cenzura] svi redom pocev od gottijeve nevine familije sve do zirove nevine familije ..... da bog da vam deca osvojila zadnje mesto na invalidske sportove ... da imaju metalne usi i da ih zovete magnetom na veceru .... da se rode i hodaju u rikverc i da nemaju menjac .... da igraju skolice na minskom polju kao i ostale kletve .... da bog da vam ispale oci dok citali ovo kao i jos jednom ovde su ostali samo hrvatski serveri kao sto ste hteli jbo vam ja mater ХРÐ'АТИ ПОПУШИТЕ МИ КУРАЦ ovo je moje oprostajno pismo .... smao nzm kako je bu ovde jedva ima 30 igraca xD ..... cak se i ch okrenula protiv nas hrvati :) ... volim vas sve ..... CaoPoz jbo vam pas mater  8)




Niste ovako govorili ni ti ni Falcone kad ste zbog mene dobili admine, no, kako god ti hoces, necu da se spustam na tvoj nivo i da psuje, zbogom.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [BE]Bond poslato April 22, 2011, 16:42:51 POSLE PODNE
Posto vidim da se svi okrenuli protiv nas ja necu vise da citam ovo ..... bole me oci i glava od ovog gotia i ovog hravtskog foruma .... ХрваÑ,и пушиÑ,е ми курац gotti prevedi im to posto imas dobro odnose sa njima black zero koji se do juce uvlacio kao goti ovde sad kenjaju dobicu ban sigurno zbog ovoga ali me stvrn nesto zabole svi ovi koji se zale na nas jesu gotii i kompanija botova koji su napustili nas server samo mi dobijamo warnove i opomene za iskljucenje dok gotti dolazi na nas pod forum i salje nam one invalide i dobija ban na kolko 1 dan ? Gotti nadam se da si se tamo pronaso ako vam tolko mi imamo da napustimo ovaj hrvatski forum mozete samo da prihvatite da mi popusite [cenzura] svi redom pocev od gottijeve nevine familije sve do zirove nevine familije ..... da bog da vam deca osvojila zadnje mesto na invalidske sportove ... da imaju metalne usi i da ih zovete magnetom na veceru .... da se rode i hodaju u rikverc i da nemaju menjac .... da igraju skolice na minskom polju kao i ostale kletve .... da bog da vam ispale oci dok citali ovo kao i jos jednom ovde su ostali samo hrvatski serveri kao sto ste hteli jbo vam ja mater ХРÐ'АТИ ПОПУШИТЕ МИ КУРАЦ ovo je moje oprostajno pismo .... smao nzm kako je bu ovde jedva ima 30 igraca xD ..... cak se i ch okrenula protiv nas hrvati :) ... volim vas sve ..... CaoPoz jbo vam pas mater  8)


Ode i ti. Ko je sledeći?



http://balkan-samp.com/forum/index.php?board=134.0
Lepo Å¡to ste editali svaku temu i odlazite.
Hvala Bogu i najzad nama moderatorima malo mira -.-"


Correlli

Evo, sad kad ste se svi nasrali, da i ja napišem jedan kratak post.





Citat: [.] Markoni poslato April 22, 2011, 15:37:50 POSLE PODNE
cek cek cek
stani malo
koji sam post promenio

samo mi molim te posalji link ,bas me zanima

kopiraj ovde log faj molim te bas hocu da vidim
Citat: [.] Markoni poslato April 22, 2011, 15:43:41 POSLE PODNE
Daj molim te prosvetli me
pokazi mi tu poslednju izmenu ,kopiraj mi log molim te
posto danas nista nisam menjao osim sto sam obrisao jedini post Nidzo Dzoni na onom tutorijalu za cirilicu i zakljucao topic
kakve to veze ima sa tim sto mi ugrozavamo nekog
Citat: [.] Markoni poslato April 22, 2011, 15:48:08 POSLE PODNE
alo nemoj da me prozivas posalji log kad vec optuzujes za nesto

Desu dokazi !
Citat: [.] Markoni poslato April 22, 2011, 15:54:57 POSLE PODNE
dalje ne odgovaram dok se ne razmotri moja prijava
Dobro je, nema više potrebe da ser*š i da se praviš kao da ne znaš ništa, jer smo već sve te folove prošli.

Citat: [.] Markoni poslato April 22, 2011, 15:43:41 POSLE PODNE
Balkan Underground postuje i reklamira ovde
sto onda da se BE kaznjava majke ti
Govor je o vama, BU zajednice trenutno nema nikakve veze.

Citat: [.] Markoni poslato April 22, 2011, 15:43:41 POSLE PODNE
NAPOMENA !
nemojte da mi brisete potpis samo zato sto sam sa server uklonjen!-a
zar morate da vrsite toliku diskriminaciju !!!
Kaj? O ćemu ti to opet?

Citat: [.] Markoni poslato April 22, 2011, 15:48:08 POSLE PODNE
brisete mi potpis ovde ,izivljavate se
Potpis ti je izbrisan, jer je bio prevelik. Uvijek govoriš da "poštuješ i radiš" po pravilima, a izgleda da ni osnovna pravila ovog foruma ne poznaješ.

Citat: [.] Markoni poslato April 22, 2011, 15:51:30 POSLE PODNE
necu da odgovaram zato sto mi brisete postove i izivljavate se
Dobro je, nema potrebe da ser*š opet. Čim ti jedan Moderator izbriše jedan post već je frka i smak svijeta, a kad ti brišeš po 10 postova na dan koji ti ne pašu i promijeniš ostale postove u glu*osti, onda je sve super, je li?

Citat: [.] Markoni poslato April 22, 2011, 15:58:25 POSLE PODNE
to kazem svima ovima gore sto su pokrenuli ovaj topic bez razloga
Valjda mi ((Co-)Administratori) znamo je li sa razlogom ili ne, a kao što vidiš IMA itekako dobar razlog, ustvari više razloga.

Citat: [.] Markoni poslato April 22, 2011, 16:07:18 POSLE PODNE
i sta je to ???
ne razumem
ja taj post uopste nisam menjao
cak on je mene vredjao pa nista nisam uradio
Jok, moj pokojni djed je ustao iz groba pa mi je ušao u korisnički račun pa je on promijenio, a SMF sustav je SLUČAJNO ostavio tvoje ime u postu.

Citat: [.] Markoni poslato April 22, 2011, 16:07:18 POSLE PODNE
samo nek mi kaze sta sam izmenio
Kaj si ti slijep ili Å¡ta?

Post je bio napisan na hrvatskom (i)jekavskom govoru, a ti si mu promijenio pust u srpski ekavski govor.
Da je taj post bio napisan na hrvatskom (i)jekavskom govoru dobro znam, jer se sjećam tog posta, a i ako pogledaš ostale postove tog korisnika (Al´ Capone), možeš vidjeti da nigdje ne koristi ekavskog govora, a zadnji edit posta je tvoj - kakvo će tu biti obrazloženje?

Citat: [.] Markoni poslato April 22, 2011, 16:09:59 POSLE PODNE
pa naravno kad psujete i vredjate

naravno da stavim //cenzura
za nepostovanje pravila
Je li i ovdje bilo vrijeÄ'anja?

Jer dobro znam da nije, nego su ljudi iznijeli svoje miÅ¡ljenje koje se tebi očito nije sviÄ'alo.


Citat: [.] Falcone poslato April 22, 2011, 16:16:44 POSLE PODNE
Alo kanite se decka.. Sta vam je ima pravo da pise kako zeli ! Cirilica ili Latinica ! To je njegova stvar !
Ne, nema pravo - pročitaj pravila, pa ćeš vidjeti da su sva pisma osim latinice zabranjena.


Citat: [.] Markoni poslato April 22, 2011, 16:34:58 POSLE PODNE
ajde pobanuj obrisi i server uklonjen! pa da odemo lepo kao Los Balkan i GeForce

samo me zanima kakav to "Balkan" community pravite kad su samo hrvatski serveri
Tvoj potpis a i ovaj komentar govore dovoljno o tebi i kako maloumno ti razmišljaš. Nismo mi krivi što veći dio balkanskog SA:MP svijeta (pa tako i Balkan SA:MP foruma) čine Hrvati, pa je zato najviše hrvatskih servera.
Da su samo hrvatski serveri na naši listi, onda bi vašu prijavu odbio već u startu kad si se prijavio, jer ipak vaš server nije hrvatski, tako da ti opet ponavljam da ne seri i ne pričaj glu*osti.
Inaće, Los Balkan i GeForce isto drže Hrvati, pa mi sad reci kako smo mi odgovorni za njihov odlazak, a Hrvati drže server? Mislim, takva je tvoja (ne)logika.

Citat: Potpis Markonia
Ovde ima ljudi koji jedva cekaju da se server uklonjen! skine sa liste pa da
ostanu samo hrvatski serveri ! Sramota
Uf, vidi, napisao si "hrvatski" pravilno, svaka čast ;)! Inaće, koji je to još srpski SA:MP server osim vašeg, a da je dovoljno dobar za službenu listu?
Ponavljam: nismo mi krivi što dobru većinu balkanskih SA:MP servera čine Hrvati i što je velik dio servera hrvatskih.


Citat: Chris poslato April 22, 2011, 16:38:04 POSLE PODNE
Croherzegovina - vlasnik bosanac, studira u hrvatskoj... suvlasnici bosanac i hrvat
Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato April 22, 2011, 16:38:40 POSLE PODNE
Soprano - Bosanac
Soprano je Hrvat (i Hercegovac ako već oćeš tako), a ni Bosanac ni Hercegovac nisu nacije.


Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato April 22, 2011, 16:38:40 POSLE PODNE
Correlli - Slovenac/Bosanac/Hrvat
Bosanski Hrvat, ustvari Hrvat iz Bosne (Hrvat po nacionalnom izjašnjavanju, Bosanac po regionalnom). Rodio sam se u Sloveniji, ali to ne znači da imam nešto slovenske krvi da bi bio Slovenac.


Citat: Ghost poslato April 22, 2011, 16:40:06 POSLE PODNE
jebem vam mater da vam jebem mater banujte me ALI BE NECETE VREDJATI MAMU VAM JEBEM [cenzura]AVI SMRADOVI JEDNI KRIVO VAM JE STO JE BE NAJBOLJI MAMU LI VAM USTA JEBEM !!!!!!!!!!!!! UH KAKO ME NERVIRATE !!!!!! MAMU VAM JEBEM PO 100 PUT A POGOTOVO ONIMA KOJI SU VREDJALI BE ! GOTTI POSEREM TI SE NA BU !
Dobro si? :-\
Po ćemu je to BE najbolji e-gangsteru? Sigurno ti je odgoj davao neki papučar sa ceste, jer očito je da nikada nisi čuo za kulturu. Inaće, žao mi te je samo toliko da znaš.


Citat: CrAzY^RoCkEr poslato April 22, 2011, 16:40:32 POSLE PODNE
Vi sto hocete da iskljucite BE sa ove liste vi ste samo ljubomorni de*ili!! Ovo je sve pocelo otkad je Gotti izgubio admina! On je covek umislio da moze da napravi bolji server od server uklonjen!a,ali u tome se zajebao! Ja ne vidim sta vam smeta server! Sta vas briga sta on radi unutar SVOG servera! Onaj Correli ili kako se vec zove je stavio pravila da bi server ostao na listi! server uklonjen! to sve postuje i ne vidim razlog da ga skinete! Ako je brisao neke postove,to je sigurno radio sa razlogom! Vidim  da svi trazite najmanju gresku samo da bi ga skinuli zato sto je bolji od svih tu zajedno! LJUBOMORNE DUSE MOGU DA NAM PUSE!!!!!!!
Polako diši. Gotti nema nikakve veze ovdje. Malo otvori oči pa ćeš vidjeti da se ovdje ne radi o nikakvoj ljubomori, nego o osnovnim pravilima koje BE vlasnik ne žele poštivati na svom dijelu pod-foruma ove zajednice.


Citat: [.]Bond poslato April 22, 2011, 16:42:51 POSLE PODNE
bole me oci i glava od ovog gotia i ovog hravtskog foruma
Citat: [.]Bond poslato April 22, 2011, 16:42:51 POSLE PODNE
ako vam tolko mi imamo da napustimo ovaj hrvatski forum
Onda zbogom papčino, ne znam kaj još tražiš ovdje?

Citat: [.]Bond poslato April 22, 2011, 16:42:51 POSLE PODNE
ХрваÑ,и пушиÑ,е ми курац
Jebali ti Hrvati mater ako ti je tako lakše. ;)

Citat: [.]Bond poslato April 22, 2011, 16:42:51 POSLE PODNE
mozete samo da prihvatite da mi popusite [cenzura] svi redom pocev od gottijeve nevine familije sve do zirove nevine familije
Fali ti jedan preduvjet da ti netko nešto popuši. ;)

Citat: [.]Bond poslato April 22, 2011, 16:42:51 POSLE PODNE
da bog da vam deca osvojila zadnje mesto na invalidske sportove ... da imaju metalne usi i da ih zovete magnetom na veceru .... da se rode i hodaju u rikverc i da nemaju menjac .... da igraju skolice na minskom polju kao i ostale kletve .... da bog da vam ispale oci dok citali ovo
Da Bog da ti Bog pomogao, jer si totalni kreten i neodgojena budala. :D

Citat: [.]Bond poslato April 22, 2011, 16:42:51 POSLE PODNE
i jos jednom ovde su ostali samo hrvatski serveri kao sto ste hteli
BU je hrvatski server ??? ::)? Konju jedan :D, ostali su CH i BU, prvi je hrvatski (ustvari server za sve koji žele igrati), a drugi je crnogorski ako se ne varam (i isto takoÄ'er server za sve koji žele igrati).

Citat: [.]Bond poslato April 22, 2011, 16:42:51 POSLE PODNE
jbo vam ja mater ХРÐ'АТИ ПОПУШИТЕ МИ КУРАЦ ovo je moje oprostajno pismo .... cak se i ch okrenula protiv nas hrvati :)
CaoPoz jbo vam pas mater  8)
I mi svi ovdje normalni jebemo tebi mater četnićku/fašističku/komunističku (jer očito je da to i jesi (obična stoka), jer jedan normalan Srbin se nebi ponašao kao ti - kao majm*n) ako će ti tako biti lakše.
Na ovom forumu ima dosta Srba, i mnogi od njih su za razliku od tebe normalni i ne psuju ostale nacije - da li to znači da su i oni krenuli protiv svojih (protiv vas) zajedno sa nama Hrvatima? Jer tvoje (glu*o) mišljenje je očito da mi (vlasnici foruma) želimo ukinuti srpske servere i srpske igrače, a ako nisi znao - Administracija je nacionalno mješovita.

Citat: [.]Bond poslato April 22, 2011, 16:42:51 POSLE PODNE
smao nzm kako je bu ovde jedva ima 30 igraca xD
Nije tvoj problem sve dok kod ispunjavaju sve uvjete. ;)

Citat: [.]Bond poslato April 22, 2011, 16:42:51 POSLE PODNE
volim vas sve
A mi tebe ne. Ajde pede*u, zbogom. :)





Evo da vam malo dočaram kontroverzno razmišljanje BE zajednice i njihovih vlasnika:
Citat: [BE] Falcone poslato April 03, 2011, 19:19:08 POSLE PODNE
Ovako ja nisam rekao da je nas server Najbolji!
Citat: [BE] Falcone poslato April 22, 2011, 16:16:44 POSLE PODNE
Ni vasi komentari a ni kazne nas nece spreciti da igramo na najboljem serveru i da se zabavljamo ;)

Inaće, nisu ovi ljudi nikakvi nacionalisti, jer ipak (pravi) nacionalisti ne vrijeÄ'aju ostale nacije, nego ih poÅ¡tuju. Ovo je obična hrpa govana i faÅ¡ista/komunista.
Ne znam koliko puta sam već rekao - napravite vlastitu zajednicu ako vam se ne sviÄ'a ova.

I neka ova tema bude ovdje, neka svi vide kakvo ponašanje dolazi od strane BE zajednice na ovaj forum.

Eto, bilo je fino pričati sa vama.
Poslednja Izmena: April 22, 2011, 17:43:14 POSLE PODNE od Correlli