Opomena Administracije (Pred isključenje)

Započeo Chris, April 22, 2011, 15:32:18 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

black_dota


Dota je ovaj put u pravu
A ti markoni, mjenjao si post od al caponea, on je napisao nesto u stilu ''cim te je uradio markoni sigurno si ga stavio u areu'', a ti si preuredio
Msm, kako mozes tako lagati?
Hm, dobro, lazi kolko oces, ali ne mjenjaj postove barem -.-'
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: MarkoniOvde ima ljudi koji jedva cekaju da se Balkan Express skine sa liste pa da
ostanu samo hrvatski serveri ! Sramota

A da se nadovezem na tvoj sig, na ovom forumu je 30-40% Srba, i da se tvoj server skine sa sluzbene liste ostace 1 Hrvatski i 1 Crnogorski.
Poslednja Izmena: April 22, 2011, 16:16:53 POSLE PODNE od [BU]Gotti[S15]
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Alo kanite se decka.. Sta vam je ima pravo da pise kako zeli ! Cirilica ili Latinica ! To je njegova stvar !

[BU] Black_Zero :

http://i56.tinypic.com/i2nb42.png

http://i55.tinypic.com/2djyupu.png

Evo dve slike statsa, inace bio sam 20-ti level ali nema veze. Ako je moguce da mi das nekoliko levela,

imam ja novi acc Zeljko Gajic tamo sam 2. level pa ako mozes da mi das nekoliko levela, i da se vratim da igram

normalno... Mozemo i na TS-u da se dog. ja sam tamo, ti me prebaci ako hoces...


Pozz

Molio si me da ti vratim statse sad tu nesto pricas. Plakao si mi na ts i ti i tvoji drugari da vam vratimo acc ! Pricate nesto za nase potpise a pogledajte potpis od gottija.
Optuzujete nas i za ono sto jesmo i za sto nismo krivi. Al sta nam znaci to ? Iskreno nista .. Ni vasi komentari a ni kazne nas nece spreciti da igramo na najboljem serveru i da se zabavljamo ;)



Citat: [BE] Falcone poslato April 22, 2011, 16:16:44 POSLE PODNE
Alo kanite se decka.. Sta vam je ima pravo da pise kako zeli ! Cirilica ili Latinica ! To je njegova stvar !

[BU] Black_Zero :

http://i56.tinypic.com/i2nb42.png

http://i55.tinypic.com/2djyupu.png

Evo dve slike statsa, inace bio sam 20-ti level ali nema veze. Ako je moguce da mi das nekoliko levela,

imam ja novi acc Zeljko Gajic tamo sam 2. level pa ako mozes da mi das nekoliko levela, i da se vratim da igram

normalno... Mozemo i na TS-u da se dog. ja sam tamo, ti me prebaci ako hoces...


Pozz

Molio si me da ti vratim statse sad tu nesto pricas. Plakao si mi na ts i ti i tvoji drugari da vam vratimo acc ! Pricate nesto za nase potpise a pogledajte potpis od gottija.
Optuzujete nas i za ono sto jesmo i za sto nismo krivi. Al sta nam znaci to ? Iskreno nista .. Ni vasi komentari a ni kazne nas nece spreciti da igramo na najboljem serveru i da se zabavljamo ;)




Da, mozda jeste njegova stvar ali na ovom forumu postoje osnovna pravila koja nalazu da je jedino dozvoljeno pismo Latinica, mada ne verujem da si ti citao pravila..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Poslednja Izmena: April 22, 2011, 16:33:33 POSLE PODNE od aleluja


niko od nas nece smanjivati potpis zato sto je gottijev potpis veci

zato tisina

Ovo kao da je reklo dete od 2 godine, ali stv.

Niko nece smanjivati potpis zato sto je gottijev veci omg -.-''


Hoćete vi da ja vas sve pobanam? Danas sam super volje tak da bi mogao?...

Markoni koga ti zavaravaÅ¡? Imamo moderator log i vidimo sve Å¡to radiÅ¡, nemoj se izvlačit ovo ti je bila zadnja opomena. Bez obzira na to kolko meni smetalo Å¡to ti je server nacionalistički nastrojen govorim ti tu zbog glupiranja na ovom forumu. Mnogi serveri su uklonjeni odavde, nama neće smetat da joÅ¡ jedan otiÄ'e. :'(

Stalno mjenjas svakom postove, rodnom Hrvatu mjenjas u ekavski Srpski govor. Kao sto bi ja sad napisao
MJENJALI
ti bi napisao MENJALI

Tako da se nemoj izvlaciti, sve se vidi na slikama i logu. Samo neznam zasto se administratori boje objaviti taj log, pa da cijeli svijet vidi kakav si coban od covjeka