[GM]San Andreas Role Play by Vega

Započeo Firefox.pwn, April 22, 2011, 12:15:35 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

to pitaj vegu bas zbog takvih stvari je gamemode pusten :D
Citat: Correlli poslato Maj 03, 2011, 17:45:02 POSLE PODNE
Citat: Petar_Black poslato Maj 03, 2011, 17:19:10 POSLE PODNE
Ohh..Nisam se nadao da ce ovakve odlicne ocene biti..:D..Na prvoj stranici sve 0/10 a na drugoj 100000/10 :D...Hvala puno..:DD :-*

U moju si temu došao, a ne u svoju...
Hahahah koji isus izgubio se malo :D

Citat: M-Boy poslato April 23, 2011, 12:29:49 POSLE PODNE
Pa di su tu kuce ?????  :'(

pa gm je sranje xD...nema ni kuca ni ilegalnih poslova xD.... (ja ga nisam ni skido xD)
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

Citat: >>R15KY<< poslato April 23, 2011, 14:12:35 POSLE PODNE
Citat: M-Boy poslato April 23, 2011, 12:29:49 POSLE PODNE
Pa di su tu kuce ?????  :'(

pa gm je [cenzura] xD...nema ni kuca ni ilegalnih poslova xD.... (ja ga nisam ni skido xD)
i njemu je krivo sto sam objavio mod? lol pa mod je jadan :D
Citat: Correlli poslato Maj 03, 2011, 17:45:02 POSLE PODNE
Citat: Petar_Black poslato Maj 03, 2011, 17:19:10 POSLE PODNE
Ohh..Nisam se nadao da ce ovakve odlicne ocene biti..:D..Na prvoj stranici sve 0/10 a na drugoj 100000/10 :D...Hvala puno..:DD :-*

U moju si temu došao, a ne u svoju...
Hahahah koji isus izgubio se malo :D

Ne znam sto se svadjate oko gluposti. Ako ga je objavio, to znaci da nece da ga koristi, i da drugi mogu da ga skidaju.

smarate  8)


S vama nikad zivot nije dosadan(S vama botovima).

Ja sam stavio u porukama jasno: Da je server u beta verziji te da se kuce tek kasnije ocekuju.
Ilegalne poslove, sreÄ'ujem samo komandu...

A vi sto ste [cenzura]* ne interesuje me.Ako hocete skinite GM, ako ne odjebaus. Boli me briga. I vjerovatno je ovo jedan od boljih GodFather edita koji je postavljen na ovom forumu a vi ste idalje nezahvalni.


FIREFOX: Postavio si GM, uredu je.Samo zasto pricas kad neznas zasto je stavljen i objavljen na GeForce forum?Ja sam ga stavio samo zato sto su igraci trazili a ne sto sam ja htjeo.Prvo je bio samo AMX a kasnije sam stavio i pwn.I bar su oni malo zahvalni i ocekuju update da doÄ'u kuce. A ti ismijavas govoris da je zbog kuca gm objavljen?Pa nemoj lagat.
Poslednja Izmena: April 24, 2011, 07:18:06 PRE PODNE od GeForce Vega

Ja neismijavam ja sam rekao da mod i nije tako dobar on je jedan od boljih gf edita al fali stvari
Citat: Correlli poslato Maj 03, 2011, 17:45:02 POSLE PODNE
Citat: Petar_Black poslato Maj 03, 2011, 17:19:10 POSLE PODNE
Ohh..Nisam se nadao da ce ovakve odlicne ocene biti..:D..Na prvoj stranici sve 0/10 a na drugoj 100000/10 :D...Hvala puno..:DD :-*

U moju si temu došao, a ne u svoju...
Hahahah koji isus izgubio se malo :D

Citat: GeForce Vega poslato April 24, 2011, 07:08:44 PRE PODNE
S vama nikad zivot nije dosadan(S vama botovima).

Ja sam stavio u porukama jasno: Da je server u beta verziji te da se kuce tek kasnije ocekuju.
Ilegalne poslove, sreÄ'ujem samo komandu...

A vi sto ste [cenzura]* ne interesuje me.Ako hocete skinite GM, ako ne odjebaus. Boli me briga. I vjerovatno je ovo jedan od boljih GodFather edita koji je postavljen na ovom forumu a vi ste idalje nezahvalni.


FIREFOX: Postavio si GM, uredu je.Samo zasto pricas kad neznas zasto je stavljen i objavljen na GeForce forum?Ja sam ga stavio samo zato sto su igraci trazili a ne sto sam ja htjeo.Prvo je bio samo AMX a kasnije sam stavio i pwn.I bar su oni malo zahvalni i ocekuju update da doÄ'u kuce. A ti ismijavas govoris da je zbog kuca gm objavljen?Pa nemoj lagat.

Inace Druze MAPANJE ti je 0, kao 2 organizacije su ti sjebane... 3. Komande su ti neke sjebane, 4. Da rekao si da ce doci kuce sledeceg update-a, ovo si postavio zato da neko uradi edit doda kuce, pa ces ti nastaviti da dalje editujes, to vvoje misljenje da je ovo najbolji GF edit NIJE, ne kazem da nece biti ako ga ne doradis ali sada NIJE, sta mislis da ti je gm odlican ako imas onaj 3d tekst na pocetku??? ili sta te toliko udize da kazes da je ovo nesto SAVRSENO?
Poslednja Izmena: April 24, 2011, 12:18:41 POSLE PODNE od matematicar

Citat: matematicar poslato April 24, 2011, 12:17:41 POSLE PODNE
Citat: GeForce Vega poslato April 24, 2011, 07:08:44 PRE PODNE
S vama nikad zivot nije dosadan(S vama botovima).

Ja sam stavio u porukama jasno: Da je server u beta verziji te da se kuce tek kasnije ocekuju.
Ilegalne poslove, sreÄ'ujem samo komandu...

A vi sto ste [cenzura]* ne interesuje me.Ako hocete skinite GM, ako ne odjebaus. Boli me briga. I vjerovatno je ovo jedan od boljih GodFather edita koji je postavljen na ovom forumu a vi ste idalje nezahvalni.


FIREFOX: Postavio si GM, uredu je.Samo zasto pricas kad neznas zasto je stavljen i objavljen na GeForce forum?Ja sam ga stavio samo zato sto su igraci trazili a ne sto sam ja htjeo.Prvo je bio samo AMX a kasnije sam stavio i pwn.I bar su oni malo zahvalni i ocekuju update da doÄ'u kuce. A ti ismijavas govoris da je zbog kuca gm objavljen?Pa nemoj lagat.

Inace Druze MAPANJE ti je 0, kao 2 organizacije su ti sjebane... 3. Komande su ti neke sjebane, 4. Da rekao si da ce doci kuce sledeceg update-a, ovo si postavio zato da neko uradi edit doda kuce, pa ces ti nastaviti da dalje editujes, to vvoje misljenje da je ovo najbolji GF edit NIJE, ne kazem da nece biti ako ga ne doradis ali sada NIJE, sta mislis da ti je gm odlican ako imas onaj 3d tekst na pocetku??? ili sta te toliko udize da kazes da je ovo nesto SAVRSENO?

Tocno to -.-
Citat: Correlli poslato Maj 03, 2011, 17:45:02 POSLE PODNE
Citat: Petar_Black poslato Maj 03, 2011, 17:19:10 POSLE PODNE
Ohh..Nisam se nadao da ce ovakve odlicne ocene biti..:D..Na prvoj stranici sve 0/10 a na drugoj 100000/10 :D...Hvala puno..:DD :-*

U moju si temu došao, a ne u svoju...
Hahahah koji isus izgubio se malo :D

Ovdje LOCK, nesvaÄ'ajte se.
Možda za koji par dana otključam temu.