Gta 5 (dojmovi,ocekivanja?)

Započeo MT3 bolinx, April 20, 2011, 10:23:03 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Potpis na ovo...u potpunosti se slazem  8) ... ja bi volio da se radnja odvija u londonu ili za promjenu u africi ili tako nesta...
Vise ne skriptam!!!
Ako vam treba pomoc oko PC-a posaljite mi PM...pomoc cu vam ako znam !

a vi bi sad da igramo kao afrikanci, sto da skupljamo za kruh?
To bi bio totalni propast za R* i zasto ne originalana imena?Pa bolje je tako nego neka imberlana!
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

SoNNix

Citat: System32 poslato April 21, 2011, 22:17:43 POSLE PODNE
a vi bi sad da igramo kao afrikanci, sto da skupljamo za kruh?
To bi bio totalni propast za R* i zasto ne originalana imena?Pa bolje je tako nego neka imberlana!

slazem se s tobom u potpunosti!! zasto ne nova auta?to bi bilo predobro i kupovale bi se igrice vise.Mislim ona djeca sta neznaju je skinit!

Citat: System32 poslato April 21, 2011, 22:17:43 POSLE PODNE
a vi bi sad da igramo kao afrikanci, sto da skupljamo za kruh?

Pa bolje to, dosadilo je vise ovo da budes mafijozo..



ma ja bi volio london i ti dodes iz LS u london i pomazes nekoj organizaciji da ubiju kraljevsku obitelj

Citat: |CE|SoNNix poslato April 21, 2011, 22:38:25 POSLE PODNE
Citat: System32 poslato April 21, 2011, 22:17:43 POSLE PODNE
a vi bi sad da igramo kao afrikanci, sto da skupljamo za kruh?
To bi bio totalni propast za R* i zasto ne originalana imena?Pa bolje je tako nego neka imberlana!

slazem se s tobom u potpunosti!! zasto ne nova auta?to bi bilo predobro i kupovale bi se igrice vise.Mislim ona djeca sta neznaju je skinit!

Kupovale bi se vise igrice...vise vi reko da bi je kupovali ovi malo veci gameri za mp i ostala sranja...klinci bi je skinuli ili kupili na placu :S za 20 kuna ....totalna propast za R .. ti si glup...nebi bila propasta da dobro osmisle radnju,likove i dokaÄ'anja...sasto nebi bila mala promjena?... :-\
Vise ne skriptam!!!
Ako vam treba pomoc oko PC-a posaljite mi PM...pomoc cu vam ako znam !

Pa gledaj sta ce nam radnja u africi? :O
Meni isto malo dosadilo mafijozo radnje ja bih neku radnju kao da si pandur pa da se boris protiv mafijoza onda oko 60% igirice pocimas prelazit u mafijoze odajes im neke pd tajne itd.
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: System32 poslato April 21, 2011, 23:36:33 POSLE PODNE
Pa gledaj sta ce nam radnja u africi? :O
Meni isto malo dosadilo mafijozo radnje ja bih neku radnju kao da si pandur pa da se boris protiv mafijoza onda oko 60% igirice pocimas prelazit u mafijoze odajes im neke pd tajne itd.


Pa dobro ja sam reko svoje misljenje...
Vise ne skriptam!!!
Ako vam treba pomoc oko PC-a posaljite mi PM...pomoc cu vam ako znam !