RTV TeamDeadMatch - Slike

Započeo [RTVTDM] Waka-Waka.exe, April 17, 2011, 18:39:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

<--RTV TDM-->


Ovo je officiana tema RTV TDM-a i ovdje ce se pratiti napredak servera kroz slike...
Za sada na projektu radimo ja i RTV, ja cu pisati izvjestaje dok RTV i dalje neumorno skripta...


1. Slika: Opcenito kako izgledaju textdrawovi, igrac pored mene, kakve su boje...



2. Slika: Kako izgleda izlaz sa servera:



Ovo je naravno, samo mali dio naseg servera na kojem se jos radi i koji je 65% gotov...
Jos je u planu izrada puno novih mapa, iskriptavanja novih textova, 3dTextLabela, automobila...
Vise slika - uskoro
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Textdraw...  ???

Extra, ko je pravio ?
Poslednja Izmena: April 17, 2011, 18:54:11 POSLE PODNE od [BU] Black_Zero

Lijepo je...Nedajte se i nepredajite se sa TDM kao sto sam se i ja predao :/
Citat: Correlli poslato Maj 03, 2011, 17:45:02 POSLE PODNE
Citat: Petar_Black poslato Maj 03, 2011, 17:19:10 POSLE PODNE
Ohh..Nisam se nadao da ce ovakve odlicne ocene biti..:D..Na prvoj stranici sve 0/10 a na drugoj 100000/10 :D...Hvala puno..:DD :-*

U moju si temu došao, a ne u svoju...
Hahahah koji isus izgubio se malo :D

ja ovde bas i ne vidim nista...msm bezveze otvorena tema......trebali ste pripremit malo vise slika, pa onda objavit...
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

Ja sam radio ovaj textdraw ;)
Mod je od 0, sve smo ove ikonice na mapi mi dodavali... Reg/Log sistem je danas napravljen, sprema se novac, admin lvl...
Svi auti su dodavani rucno, pa nisu ruzno postavljeni... Imamo Policiju, Agenciju, Vojsku, Gestapo... Svaki od njih ima svoje prepoznavajuce oruzje (svatko drugacije) i svatko ima klasicno oruzje ;)
I jos jedna unikatna ideja koju nisam slikao:
Na mapi su po mapi razbacane ikonice pistolja... Pistolj s drvenom ruckom oznacuje da je tamo samo jedan pickup za pancir i oruzje, a pistolj s metalnom rucnom znaci da tamo ima vise oruzja i pancir te mozda HP... Ova crvena svjetla na mapi znace baze ;)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...




1. Slika:

2. Slika:

3. Slika:

4. Slika:

5. Slika:

6. Slika:

7. Slika

8. Slika:

(Score System by RTV)
9. Slika:



Kao sto vidite, imamo Score system, admin sistem, DM zone sistem, sistem boja igraca, system reg/log, system ''pistolja na karti'' (objasnio sam ranije)...
Uskoro DM Odmaraliste - DM kafic do kojeg ce biti teleport komanda ;)
Poslednja Izmena: April 17, 2011, 20:53:25 POSLE PODNE od [RTV-TDM] BestOne.exe
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Svidja mi se, lift i textdraw posebno.

Hvala ;)
Inace, lift je razvijen od SA:MP teama, mi smo samo preveli i malo ''podesili'' define, tj. malo ubrzali stvari :)


U razvijanju: DM Kafic sa ''/dmkafic'' teleport komandom, count system za 1 vs 1 duele i za Warove izmedju timova
Nove ideje u razvoju: Placanje ili zasluzivanje timova, vi npr, budete najaktivniji na serveru, pridonesete nesto, nesto veliko izmapate, nesto iskriptate... (itd) i onda dobivate mogucnost vaseg tima... Dakle, vi si onda birate skin od tima, boju tima (ukoliko boja nije zauzeta), mjesto spawna tima, max 15 vozila koje ce biti u bazi, ako ste puno pridonjeli ili platili dobivate kapiju i komandu koju samo vi znate za otvaranje kapije (ukoliko netko otkrije niste bas sretni...) i mozda, jos nije sigurno hocemo li to uspjeti napaviti, chat za tu ekipu (ovo je 10%, nije uopce sigurno ali MOZDA ako puno pridonesete)


Mi smo puni novih ideja, zato, posjetite nas za 1.5 - 2 mj kad ce sve biti puno-puno bolje na svecanom otvaranju
Pozdravljam vas u ime RTV-a i mene ;)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



kucni server ugasen za danas,za proljetne praznike opet palim nakratko
Poslednja Izmena: April 17, 2011, 21:49:08 POSLE PODNE od .:RTV:.

Novi random textdraw dolje, stari je bio vec prije dugo napravljen i tesko citljiv ;)
Sve je predvidjeno i textdrawovi se ne dodiruju, sve je napravljeno polako ;)

Za 2-3 dana (a mozda i manje) jos jedan malo manji update
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...




poznaticovik

Jel ste to sami radili random TD-ove ili?

Mikic95

Lijepo je. Vidi se koliko ulažete truda.

nice job,,, pohvala na trud
nothing can stop me