Download MTA sa 0.3c objektima

Započeo Gotti747, April 08, 2011, 23:31:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [BU]Gotti[S15] poslato April 22, 2011, 22:33:43 POSLE PODNE
Ne

jel to mozda znaci:

U mta sad imamo 3-4 vrste msm 4 nzn tocno.. i sad nesmijemo u istu mapu koristiti objekte iz sve 4 zajedno nego posebno?? Ili?
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine

Ne, nego u isto vreme ne mozes sve vrste da koristis a u mapi mozes da ukombinujes objekte iz svih vrsta, ali moras da izlazis iz MTA i u META fajlu da promenis na drugu vrstu.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

samo me zanima kako stavit objekte u scriptu,daj vamo link ak ima negdje,nemogu cekat tvoj tut


Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

neznam zasto,ali ja nemam to u meta fileu... :S
jel ima neko da bi mi htio pokazat,preko teamvievera gdje upisat,jer ja onaj kod nemam u meta fileu... :S

Ne moguce da nemas ne bi ti radili objekti bez toga. Pogledaj malo bolje.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [CH:FR] gotti! poslato Maj 14, 2011, 16:17:02 POSLE PODNE
Ne moguce da nemas ne bi ti radili objekti bez toga. Pogledaj malo bolje.
nemam gotti...
jel bi htio pomoc??
dat cu ti ID i pass na PM...tmao mi reci ak oces pomoc... da nebi spamali ovdje...plizz...





Poslednja Izmena: Maj 16, 2011, 11:10:58 PRE PODNE od [CH:FR] Gotti

Citat: KombinatoR poslato Maj 14, 2011, 23:58:10 POSLE PODNE
Citat: [CH:FR] gotti! poslato Maj 14, 2011, 16:17:02 POSLE PODNE
Ne moguce da nemas ne bi ti radili objekti bez toga. Pogledaj malo bolje.
nemam gotti...
jel bi htio pomoc??
dat cu ti ID i pass na PM...tmao mi reci ak oces pomoc... da nebi spamali ovdje...plizz...
Reci sta ti nece ja cu ti rijesit ??
posalji na PM

Citat: KombinatoR poslato Maj 14, 2011, 23:58:10 POSLE PODNE
Citat: [CH:FR] gotti! poslato Maj 14, 2011, 16:17:02 POSLE PODNE
Ne moguce da nemas ne bi ti radili objekti bez toga. Pogledaj malo bolje.
nemam gotti...
jel bi htio pomoc??
dat cu ti ID i pass na PM...tmao mi reci ak oces pomoc... da nebi spamali ovdje...plizz...

Ako si ubacio 0.3c objekte i rade ti po defaultu RC3_part 1 ne moguce je da nemas meta fajl ,ne bi ti ni radio MTA bez toga , malo potrazi. Usput: ne koristim takve programe za komunikaciju poput TeamViewera, samo forume i eventualno TeamSpeak 3.



Poslednja Izmena: Maj 16, 2011, 11:12:17 PRE PODNE od [CH:FR] Gotti
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Too Gotti Mackoo grr ^^ <33
Kome treba Skripter/Mapper neka mi posalje PM !!

A zar se nebi moglo dodati, ispod toga jos linija sa ostalim verzijama


A  koji su novi objekti???
Sta je sve dodano? Nesto posebno ili samo po nekoliko?
btw: Hvala, za neki dan bacam se na mappanje :D

jel se mogu ti objekti ubacit u MTA race?
Datum registracije:    Listopad 21, 2009, 15:56:43
|Rick Dunn| NaNx |Soldier |
|Maper | Web Developer [HTML+CSS] | C++ beginner |

Respect: Karike, Chris, ///Masic, Stormer, Walter, NeNo, Pacino, NaNek

[quote author=[OG]ukolazaNinje link=topic=22804.msg201180#msg201180 date=1308653073]
A  koji su novi objekti???
Sta je sve dodano? Nesto posebno ili samo po nekoliko?
btw: Hvala, za neki dan bacam se na mappanje :D

[/quote]
Imas oko 600 i nesto objekata, interesantni su i zanimljivi. :)