Download MTA sa 0.3c objektima

Započeo Gotti747, April 08, 2011, 23:31:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Preuzeto sa Impulse99 foruma, nadam se da ce vam posluziti:

http://www.mediafire.com/?lrr4uvr8arur7s1

ovaj mta sadrzi i default objekte i 0.3c, radice vam samo 0.3c RC3 part 1 objekti

kako da izmenite da rade i objekti iz ostalih verzija, konvertovanje iz mta u samp itd mozete ocekivati od mene uskoro, a do tada informisite se na oficijalnom samp forumu. ;)

EDIT, kako ubaciti ostale verzije:

server -> mods -> dm -> recources -> editor main

i preko notepada otvorite meta.xml

zatim nadjite

<script src="samp_models_rc3_1.lua" type="client"/>

i tu umesto rc3_1 upisite npr rc5... zavisi od verzije koja vam odgovara, ne mozete sve od jednom. ako hocete rc3 part 2 objekte upisit umesto rc3_1 -> rc3_2


Uskoro preveden tut kako konvertovati objekte iz mta u samp.
Poslednja Izmena: April 09, 2011, 08:47:55 PRE PODNE od [BU]Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

...Neno...

Toooo macko,kao da si znao da mi treba  :D

poznaticovik

Ovo mi je trebalo , hvala Å¡to si objavio.

np.  :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Super je ovo,svaka cast. Mnogi su imali problem sa crnim ekranom,eto resenja. :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


*REFRESH*


Objasnio sam kako da vam rade i objekti iz ostalih verzija, ne samo RC3, tj ne mogu sve verzije od jednom, ali nije tesko izmeniti.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Meni su 0.3c objekit dosli kad sam instal 1.0.5 verziju MTA-a

Nemoguće jer nisu ubačeni uopće u MTA.




10/10 Za trud,a sta ce mi ovo kad niko nece da kaze kako da ubacim na SAMP?  :-\

Imas na samp forumu a uskoro cu prevesti taj tut, msm da ga cak ima i ovde na balkan sampu.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

To Gotti care :) taman sam se mucio da nadjem da skinem MTA sa 0.3c objektima :)

Ne kontam ovo sa verzijama... sta nemogu u nekoj mapi kombinirat sve 0.3 objekte?

Ne
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri