CroElite Slike 2!Novo!

Započeo Scoffield, April 08, 2011, 23:02:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Correlli

Citat: "CroElite"Scoffield poslato April 09, 2011, 10:52:51 PRE PODNE
Ma nemoj neka ga ovako bolje je...nije copiranje...samo je ideja kao correliova
Nije gov*o, nego se je pas posrao. :)

Citat: "CroElite"Scoffield poslato April 09, 2011, 10:52:51 PRE PODNE
correli svojim liftom si svima pomogao
To nije bila moja namjera, nego je moja namjera bila da dočaram neke stvari ljudima koji žele igrati na LI-RP.

Citat: "CroElite"Scoffield poslato April 09, 2011, 10:52:51 PRE PODNE
da sam ja nesto tako uradio nebi se pokajao nego bi bio zadovoljan sto sam pomogao da uljepsaju serv takvim liftom
Drago mi je da ja nisam kao ti. Moje jedinstvene ideje meni znače, iako ne želim biti gov*o prema nekim ljudima.

Citat: "CroElite"Scoffield poslato April 09, 2011, 10:52:51 PRE PODNE
al ipak ti si dobar scripter dosta toga mozes uradit
Koliko god ja mogu uraditi, 10-puta više vi možete kopirati od mene, zato više nemam namjeru kazati ni jednu sliku ili video.


Sretno vam bilo sa serverom. :)
Poslednja Izmena: April 09, 2011, 16:56:50 POSLE PODNE od Correlli

Hvala Svima....correli nista nije kopirano od servera samo taj jedan lift potrudit cemo se da nesto osmislimo tu da stavimo....nmg vjerovat da nesmijemo imati lift na serveru....pff bzvze

Nigde niko nije naveo da vi to ne smijete imati..
Samo su rekli da je kopija Correllieve ideje..

Okej Uredu....znaci mi to mozemo imati na serveru...!!??  :-\  :-\

Correlli

Citat: "CroElite"Scoffield poslato April 09, 2011, 18:13:01 POSLE PODNE
nmg vjerovat da nesmijemo imati lift na serveru....pff bzvze

I ja ne mogu vjerovat da još nisam obolio na živce sa svojim poslom na ovoj zajednici. Već je 100 puta rećeno da je zabranjeno potpuno kopiranje jedinstvene (unikatne) ideje (bez dopuštenja originalnog autora) bilo kojeg servera/gamemoda, pa makar je taj server/gamemod najgori od sviju.

Smislite neÅ¡to svoje ili napravite tu stvar na način da ne bude izgledalo kao da je potpuno kopirana. Napravite ju tako, da mogu reći kad uÄ'em na server "E, ovo već lići na neÅ¡to novo, a ne na kopiju moje ideje.", a ne da vidim istu kopiju moga rada.

Ja lift nisam izmislio, niti to želim dokazati, ali sve je jasno kad pogledam vaše slike: potpuno ista stakla u lifta, potpuno isti objekt za lift... Imate li nešto što ne lići na moju ideju?

Dobar je opis
9/10
Sretno :)


Citat: yamaha poslato April 09, 2011, 12:11:28 POSLE PODNE
Citat: "CroElite"Scoffield poslato April 09, 2011, 10:52:51 PRE PODNE
samo je ideja kao correliova...
Ideja je najvažnija,da nije Correlli napravio ne bih niko znao za lift na ovoj zajednici.
Ovaj vaš lift je čista kopija,samo što je u Correllia bolje složen.

Next Generation :)
unazad mnogoooo vremena :)

Citat: K4Я!K3 a.k.a Du[BB]ing poslato April 09, 2011, 18:20:44 POSLE PODNE
Dobar je opis
9/10
Sretno :)


Citat: yamaha poslato April 09, 2011, 12:11:28 POSLE PODNE
Citat: "CroElite"Scoffield poslato April 09, 2011, 10:52:51 PRE PODNE
samo je ideja kao correliova...
Ideja je najvažnija,da nije Correlli napravio ne bih niko znao za lift na ovoj zajednici.
Ovaj vaš lift je čista kopija,samo što je u Correllia bolje složen.

Next Generation :)
unazad mnogoooo vremena :)

Hvala Puno...

Ima Correlli..
Nisu naskriptali na isti princip na koji si ti to ucinio.. ;)

Da nas je puno bolji lift od njegovog xD...al iskreno meni se vise svidja ovaj....hehe

cristiane


Citat: yamaha poslato April 09, 2011, 18:28:43 POSLE PODNE
Citat: K4Я!K3 a.k.a Du[BB]ing poslato April 09, 2011, 18:20:44 POSLE PODNE
Next Generation :)
unazad mnogoooo vremena :)
Ja govorim za Balkansku zajednicu.

da, ali nemozes govorit da je kopiranje ako je to vec postojalo  prije nego sto je correli objavio :O ne na balkanskim serverima al je postojalo  8)
ima dosta nacina i nije uredu radit na isti nacin al eto necemo sad pljuvat po tudjem radu :)
ali mislim da taj lift nije problem... ako nekome smeta(correlliu) nek kaze ljudima oni ce to sigurno obrisat

btw i ti si na sve moguce nacine pokuso "provuć" intro na united rp al nije islo jer je bio bas isti pa je logicno da se sad bunis na ovo

pozz  ;)

Citat: K4Я!K3 a.k.a Du[BB]ing poslato April 09, 2011, 18:39:18 POSLE PODNE
Citat: yamaha poslato April 09, 2011, 18:28:43 POSLE PODNE
Citat: K4Я!K3 a.k.a Du[BB]ing poslato April 09, 2011, 18:20:44 POSLE PODNE
Next Generation :)
unazad mnogoooo vremena :)
Ja govorim za Balkansku zajednicu.

da, ali nemozes govorit da je kopiranje ako je to vec postojalo  prije nego sto je correli objavio :O ne na balkanskim serverima al je postojalo  8)
ima dosta nacina i nije uredu radit na isti nacin al eto necemo sad pljuvat po tudjem radu :)
ali mislim da taj lift nije problem... ako nekome smeta(correlliu) nek kaze ljudima oni ce to sigurno obrisat

btw i ti si na sve moguce nacine pokuso "provuć" intro na united rp al nije islo jer je bio bas isti pa je logicno da se sad bunis na ovo

pozz  ;)

Hvala ti puno...vidim da imam podrske i da me razumijete...da smo kopirali malo vise...pa ajd da micemo...ili da nas maknete sa balkan sampa...nebi se opste bunio ali zbog jednog lifta na citavom serveru...stvarnoo...

Hvala jos jednom![/b]

Correlli

Citat: "CroElite"Scoffield poslato April 09, 2011, 18:24:44 POSLE PODNE
al iskreno meni se vise svidja ovaj....hehe
Siguran sam da bi ti bez ikakvog pitanja uzeo sve moje liftove koji se nalaze na mom serveru da ti ih ja ponudim ovog momenta.

Citat: "CroElite"Scoffield poslato April 09, 2011, 18:24:44 POSLE PODNE
da, ali nemozes govorit da je kopiranje ako je to vec postojalo  prije nego sto je correli objavio :O ne na balkanskim serverima al je postojalo  8)
Citat: Correlli poslato April 09, 2011, 18:20:27 POSLE PODNE
Ja lift nisam izmislio, niti to želim dokazati, ali sve je jasno kad pogledam vaše slike: potpuno ista stakla u lifta, potpuno isti objekt za lift... Imate li nešto što ne lići na moju ideju?


Ali dosta rasprave, ionako sam ja veća budala što raspravljam sa vama oko toga i najviše sam kriv ja, zato sljedeći put neće biti nikakvih slika od mene.


Još jednom sretno sa serverom.