CroElite Slike 2!Novo!

Započeo Scoffield, April 08, 2011, 23:02:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo malo Sam Odvojio vremena da vam malo pokazem server u slikama nisam pisao sta je sta...nadam se da mozete zakljuciti preko slika...Ako vam Nesto Nije Jasno Mozete pitati ovdje....Takodje Voleo bi da komentarisete bez uvreda..ali i kritike i pohvale se vaze...takodje stavljate od 1-10 ocjenu po neko moze 100 ako je veoma dobro xD....i nadam se da se vidimo na otvaranju...

UZIVAJTE U SLIKAMA!


Nadam Se Daste Uzivali u Slikama Ocekujte od nas i Neki Film...Nadam se Da ce Server Uspeti Jer je dugo planiran i radjen veliki trud je ulozen u ovo i steta bi bilo da sve propadne nadam se da i vi tako mislite i da se slazete samnom....na otvaranju ce biti par pitanja dijeljenje nagrada mozda 2 - 3 kuce damo po nekim igracima koji ce igrati za STALNO i koji budu znali o sampu pravilima koji su igrali na neke malo vece servere i tako..

|C|**Forum**|E|www.croelite-samp.com||
|C|**IP:**|E|184.82.107.152:7783||

Uvijek UZ Vas*Vas

**CroElite**Team**


BY: Scoffield_Burrows

Dobre slike 8/10.. Dodjite na VELIKO otvaranje
/

Mikic95


Hvala Vam...Nadam se Da cemo uspeti....

Correlli

Da sam znao da će ovo kopiranje lifta biti tako popularno, nikada nebi objavio slike/video. Znam, sada ćeš reći da si tu ideju o liftu izmislio sam ili da si je možda vidio na nekom stranom serveru.. ::)

poznaticovik

Citat: Correlli poslato April 08, 2011, 23:22:35 POSLE PODNE
Da sam znao da će ovo kopiranje lifta biti tako popularno, nikada nebi objavio slike/video. Znam, sada ćeš reći da si tu ideju o liftu izmislio sam ili da si je možda vidio na nekom stranom serveru.. ::)

I ja se pitam zašto si stavljao , već je barem 30 ljudi kopiralo taj lift.

Inače nije loše.

Citat: Correlli poslato April 08, 2011, 23:22:35 POSLE PODNE
Da sam znao da će ovo kopiranje lifta biti tako popularno, nikada nebi objavio slike/video. Znam, sada ćeš reći da si tu ideju o liftu izmislio sam ili da si je možda vidio na nekom stranom serveru.. ::)
Coreli sta te briga nikad nece biti kao tvoj vidis da se ni stakla ne poklapaju kako treba  :D
btw nisu lose slike 9/10


Citat: Correlli poslato April 08, 2011, 23:22:35 POSLE PODNE
Da sam znao da će ovo kopiranje lifta biti tako popularno, nikada nebi objavio slike/video. Znam, sada ćeš reći da si tu ideju o liftu izmislio sam ili da si je možda vidio na nekom stranom serveru.. ::)

Correlli ja necu biti jedan od onih koji lažu, da takav lift sam ja vidio na tvom videu. Ali nisam htio napraviti sistem kao ti i ovaj nije tolko dobar ko tvoj. Ja ti se ispričavam i prvom prilikom cu napraviti svoj Unikatan samo moram smisliti neÅ¡to.Ako želiÅ¡  ja cu ovaj lift maknuti, i nesto na brzinu staviti sta ce biti na otvaranju.

   
Pri slanju ove poruke je došlo do slijedećih grešaka:
Upozorenje - dok ste pisali poruku netko je poslao novi odgovor. Možda trebate revidirati svoju poruku.
/

Ma nemoj neka ga ovako bolje je...nije copiranje...samo je ideja kao correliova....btw....correli svojim liftom si svima pomogao....da sam ja nesto tako uradio nebi se pokajao nego bi bio zadovoljan sto sam pomogao da uljepsaju serv takvim liftom...al ipak ti si dobar scripter dosta toga mozes uradit..

Hvala Svima...
Poslednja Izmena: April 09, 2011, 10:53:18 PRE PODNE od "CroElite"Scoffield

Citat: Correlli poslato April 08, 2011, 23:22:35 POSLE PODNE
Da sam znao da će ovo kopiranje lifta biti tako popularno, nikada nebi objavio slike/video. Znam, sada ćeš reći da si tu ideju o liftu izmislio sam ili da si je možda vidio na nekom stranom serveru.. ::)

Pa na ovom forumu je tako,pokazi im nesto,oni ko muha na goFno xD

Citat: Classico poslato April 09, 2011, 11:01:24 PRE PODNE
Citat: Correlli poslato April 08, 2011, 23:22:35 POSLE PODNE
Da sam znao da će ovo kopiranje lifta biti tako popularno, nikada nebi objavio slike/video. Znam, sada ćeš reći da si tu ideju o liftu izmislio sam ili da si je možda vidio na nekom stranom serveru.. ::)

Pa na ovom forumu je tako,pokazi im nesto,oni ko muha na goFno xD

Ja sam se Correlli-u ispricao tu i PM i nece biti taj lift
/

cristiane

Citat: "CroElite"Scoffield poslato April 09, 2011, 10:52:51 PRE PODNE
samo je ideja kao correliova...
Ideja je najvažnija,da nije Correlli napravio ne bih niko znao za lift na ovoj zajednici.
Ovaj vaš lift je čista kopija,samo što je u Correllia bolje složen.

black_dota


ZicMortal

Ja mislim da je ovo demir i ekipa + kopirali ste lift od Correllia >.<