Glavni razgovor #6

Započeo мσмαк. ^ [5]., April 04, 2011, 21:54:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: eXtreme poslato April 11, 2011, 18:31:35 POSLE PODNE
Citat: Correlli poslato April 11, 2011, 15:43:57 POSLE PODNE
Citat: eXtreme poslato April 11, 2011, 09:39:08 PRE PODNE
Ja posedujem Correlli-jev mod...On mi ga je poklonio proslog meseca i rekao da nikom nedajem ali moram to uciniti:

LI:RP

Fina fora, ali vjeruj mi da ću raÄ'e izbrisati mod nego da ga dam nekome (a posebno nekome na ovom forumu).
Mislim da kad bi dao da bi svi presli sa GF-a na LI editovanje  :P Mada nebi bilo sta da se edituje :-*

Mislis? Vjeruj da nebi...

Ovdje malo ljudi se kuzi u PVar-ove a kamoli MySql... Btw, mislim da je skripta uskladjena sa forumom, tako da moras imat acc na forumu...

Edit: Jednostavno, kad bi ovi losiji skripteri otvorili skriptu, rekli bi "OMG" i odma je zatvorili, haha...

Auu, pa gdje bi bilo kraja u pawn skriptanje tema obog tipa: "[Pomoc] Kako da lirp prebacim na moj forum, aaa pomoc" i slicno...
Poslednja Izmena: April 11, 2011, 18:46:00 POSLE PODNE od BloodMaster

Citat: BloodMaster poslato April 11, 2011, 18:45:15 POSLE PODNE
Citat: eXtreme poslato April 11, 2011, 18:31:35 POSLE PODNE
Citat: Correlli poslato April 11, 2011, 15:43:57 POSLE PODNE
Citat: eXtreme poslato April 11, 2011, 09:39:08 PRE PODNE
Ja posedujem Correlli-jev mod...On mi ga je poklonio proslog meseca i rekao da nikom nedajem ali moram to uciniti:

LI:RP

Fina fora, ali vjeruj mi da ću raÄ'e izbrisati mod nego da ga dam nekome (a posebno nekome na ovom forumu).
Mislim da kad bi dao da bi svi presli sa GF-a na LI editovanje  :P Mada nebi bilo sta da se edituje :-*

Mislis? Vjeruj da nebi...

Ovdje malo ljudi se kuzi u PVar-ove a kamoli MySql... Btw, mislim da je skripta uskladjena sa forumom, tako da moras imat acc na forumu...

Edit: Jednostavno, kad bi ovi losiji skripteri otvorili skriptu, rekli bi "OMG" i odma je zatvorili, haha...

Auu, pa gdje bi bilo kraja u pawn skriptanje tema obog tipa: "[Pomoc] Kako da lirp prebacim na moj forum, aaa pomoc" i slicno...
Sto se hoce nije tesko  ;) Pvarove mozes nauciti odma samo ako zelis...
Ja hocu da povezem SMF i SAMP da kad se regas na forum da moze login u samp-u... To je neki likusan napravio samo moram naci :D I imam par ideja za rp i za FS else INC :D
Poslednja Izmena: April 11, 2011, 18:48:02 POSLE PODNE od eXtreme

Citat: eXtreme poslato April 11, 2011, 18:47:46 POSLE PODNE
Pvarove mozes nauciti odma samo ako zelis...

Kuzim ja PVar-ove, nego govorio sam opcenito....

Citat: BloodMaster poslato April 11, 2011, 18:49:28 POSLE PODNE
Citat: eXtreme poslato April 11, 2011, 18:47:46 POSLE PODNE
Pvarove mozes nauciti odma samo ako zelis...

Kuzim ja PVar-ove, nego govorio sam opcenito....
Zju ala spamam... Izvinjavam se


Pa nekazem za tebe...Vec kazem za svakog ko cita...

Correlli

Citat: BloodMaster poslato April 11, 2011, 18:45:15 POSLE PODNE
Mislis? Vjeruj da nebi...
Misliš? Vjeruj da bi ako bi imao samo te dvije mogućnosti.

Citat: BloodMaster poslato April 11, 2011, 18:45:15 POSLE PODNE
Ovdje malo ljudi se kuzi u PVar-ove a kamoli MySql... Btw, mislim da je skripta uskladjena sa forumom, tako da moras imat acc na forumu...
Jest, cijela skripta radi sa MySQL sustavom, a ne samo forum računi.

Citat: BloodMaster poslato April 11, 2011, 18:45:15 POSLE PODNE
Edit: Jednostavno, kad bi ovi losiji skripteri otvorili skriptu, rekli bi "OMG" i odma je zatvorili, haha...

Auu, pa gdje bi bilo kraja u pawn skriptanje tema obog tipa: "[Pomoc] Kako da lirp prebacim na moj forum, aaa pomoc" i slicno...
Baš zato nebi skripte nikada ni pustio u javnost, jer bi napravio još veće sra*je nego što ga je napravio Godfather, a posebno ako bi to napravio poslije 3, 4 ili 5 godina rada servera.
Poslednja Izmena: April 11, 2011, 18:56:06 POSLE PODNE od Correlli

Citat: BloodMaster poslato April 11, 2011, 18:45:15 POSLE PODNE
Citat: eXtreme poslato April 11, 2011, 18:31:35 POSLE PODNE
Citat: Correlli poslato April 11, 2011, 15:43:57 POSLE PODNE
Citat: eXtreme poslato April 11, 2011, 09:39:08 PRE PODNE
Ja posedujem Correlli-jev mod...On mi ga je poklonio proslog meseca i rekao da nikom nedajem ali moram to uciniti:

LI:RP

Fina fora, ali vjeruj mi da ću raÄ'e izbrisati mod nego da ga dam nekome (a posebno nekome na ovom forumu).
Mislim da kad bi dao da bi svi presli sa GF-a na LI editovanje  :P Mada nebi bilo sta da se edituje :-*

Mislis? Vjeruj da nebi...

Ovdje malo ljudi se kuzi u PVar-ove a kamoli MySql... Btw, mislim da je skripta uskladjena sa forumom, tako da moras imat acc na forumu...

Edit: Jednostavno, kad bi ovi losiji skripteri otvorili skriptu, rekli bi "OMG" i odma je zatvorili, haha...

Auu, pa gdje bi bilo kraja u pawn skriptanje tema obog tipa: "[Pomoc] Kako da lirp prebacim na moj forum, aaa pomoc" i slicno...

Tekst u potpisu ti je prevelik :S Jedva ga citam :(

Citat: Correlli poslato April 11, 2011, 18:54:50 POSLE PODNE
a posebno ako bi to napravio poslije 3, 4 ili 5 godina rada servera.

Ti mislis da ce SA:MP biti popularan jos makar 5 godina?

Ja mislim da ce biti "popularan" jos 2-3 godine i onda propade...

Mislim ono, ja imam komp koji nemoze pokrenit ove nove igre (tipa GTA IV, CoD6-7 (Mada i GTA 4 vise nije nov :/ ) tako da sam jos uvjek na SA-u, posto nisam u mogucnosti igrat bolje... Ali mislim (koliko sam cuo) da je SA bolji od IV

Mislim da ce mi u buducnosti (za kojih 10-15 godina) biti drago kad vidim sve ove skripte koje sam radio, da se sjetim kako smo ovdje komunicirali i pomagali jedni drugima...

U biti, cini mi se da smo jedna lijepa i slozna* zajednica :)

* - Neracunavsi svadje izmedju BU i BE

Citat: # BCk. poslato April 11, 2011, 19:02:53 POSLE PODNE
Tekst u potpisu ti je prevelik :S Jedva ga citam :(

Meni? LaL, jel to sarkazam ili?  :D

Correlli

Citat: BloodMaster poslato April 11, 2011, 19:05:57 POSLE PODNE
Ti mislis da ce SA:MP biti popularan jos makar 5 godina?
Siguran sam da će biti popularan i više od 5 godina, samo ako developeri nastave raditi na njemu.

Citat: BloodMaster poslato April 11, 2011, 19:05:57 POSLE PODNE
Ja mislim da ce biti "popularan" jos 2-3 godine i onda propade...
Isto je narod govorio prije 2, 3 godine i pogledaj sada - SA:MP ima iz dana u dan sve više i više igrača.

Pogledaj koliko su neke igre poput CS-a stare pa svejedno su još popularne.
Poslednja Izmena: April 11, 2011, 19:10:40 POSLE PODNE od Correlli

cristiane

Što se tiče Balkana ima dosta ljudi koji ne znaju uopšte da postoji SAMP.

Voleo bih da vidim prizor da odem sa SA:MP-a i vratim se za 2-3 godine, a ono Mirnas Tajic supermoderator i vlasnik nekog servera kao sto je CH danas  :D
Poslednja Izmena: April 11, 2011, 19:18:06 POSLE PODNE od [BU]Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: yamaha poslato April 11, 2011, 19:13:14 POSLE PODNE
Što se ti�e Balkana ima dosta ljudi koji ne znaju uopšte da postoji SAMP.
Upravo tako,ja sam iz svoje skole doveo oko 30 njih koji uopste nisu culi za samp,ja im reko za samp,oni kazu da ne postoji,kazu da postoji samo single,i ja reko mamicu vam i pokazem im na youtube neke klipove,likovi se slogirali :D

a jos kad bi se vidjelo sta si napisao ?!

:D

Citat: [BF] Monk poslato April 11, 2011, 19:18:03 POSLE PODNE
Citat: yamaha poslato April 11, 2011, 19:13:14 POSLE PODNE
Što se ti�e Balkana ima dosta ljudi koji ne znaju uopšte da postoji SAMP.
Upravo tako,ja sam iz svoje skole doveo oko 30 njih koji uopste nisu culi za samp,ja im reko za samp,oni kazu da ne postoji,kazu da postoji samo single,i ja reko mamicu vam i pokazem im na youtube neke klipove,likovi se slogirali :D
to sam napisao...ja poslao na PM corelli-u da vidi u cemu je problem,valjda ce biti nesto od toga -.-'

Citat: [BU]Gotti747 poslato April 11, 2011, 19:17:47 POSLE PODNE
Voleo bih da vidim prizor da odem sa SA:MP-a i vratim se za 2-3 godine, a ono Mirnas Tajic supermoderator i vlasnik nekog servera kao sto je CH danas  :D

Zasto ga isprdavas? Jest da nije bog zna kaki skripter ali to nije razlog za ruganje... Ti ispadas jos gori...

Citat: [BF] Monk poslato April 11, 2011, 19:18:03 POSLE PODNE

Koristi ovaj neki default font pa ce se vidit :/

Ne sprdam se s njim, samo bih voleo da vidim taj prizor  :-X
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri