Glavni razgovor #6

Započeo мσмαк. ^ [5]., April 04, 2011, 21:54:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

Correlli

Citat: eXtreme poslato April 11, 2011, 09:39:08 PRE PODNE
Ja posedujem Correlli-jev mod...On mi ga je poklonio proslog meseca i rekao da nikom nedajem ali moram to uciniti:

LI:RP

Fina fora, ali vjeruj mi da ću raÄ'e izbrisati mod nego da ga dam nekome (a posebno nekome na ovom forumu).

poznaticovik

Citat: Correlli poslato April 11, 2011, 15:43:57 POSLE PODNE
Citat: eXtreme poslato April 11, 2011, 09:39:08 PRE PODNE
Ja posedujem Correlli-jev mod...On mi ga je poklonio proslog meseca i rekao da nikom nedajem ali moram to uciniti:

LI:RP

Fina fora, ali vjeruj mi da ću raÄ'e izbrisati mod nego da ga dam nekome (a posebno nekome na ovom forumu).

Živa istina :D Mislim da neće biti potrebe davati/brisati kada će ionako server imati sigurno preko 100,200 igraća dnevno tako da :D

e ovako, da pitam jel zna neko kako da napravim textdraw kao trakicu, tj da bude duzinom celog ekrana ali da ne pise nista, da se vidi samo kao da je box ?  :-\

tj znam, i ranije sam to pravio ali sad mi nece nikako, ili mi crashuje GTA kad udjem ili mi TD bude preko celog ekrana.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [BU]Gotti747 poslato April 11, 2011, 16:19:31 POSLE PODNE
e ovako, da pitam jel zna neko kako da napravim textdraw kao trakicu, tj da bude duzinom celog ekrana ali da ne pise nista, da se vidi samo kao da je box ?  :-\

tj znam, i ranije sam to pravio ali sad mi nece nikako, ili mi crashuje GTA kad udjem ili mi TD bude preko celog ekrana.
Trazilica ?










Ako umes da pomognes onda pomozi,

nisam glup da ne umem da koristim trazilicu, pretrazio sam milion strana i ne mogu da nadjem ovo sto trazim.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [BU]Gotti747 poslato April 11, 2011, 16:28:36 POSLE PODNE
Ako umes da pomognes onda pomozi,

nisam [cenzura] da ne umem da koristim trazilicu, pretrazio sam milion strana i ne mogu da nadjem ovo sto trazim.
Ako mislis ono kao na Bu kad se regas onda, samo poslazes Duge Textdrawove 1 ispod drugog, odredis takvu destinaciju. A drukcije neznam jer sam samo tako probavao i nije mi najbolje ispalo :-[










Ne, ne mislim tako.

mislim na ovaj box kao iz Ravensa:

http://img338.imageshack.us/img338/952/samp20100809135723.jpg

ali samo da bude prazan bez server poruka, jer imam zamisao da napravim takva 2 boksa gore i dole, a u sredini da budu server poruke.

Pokusavao sam da izvucem iz Ravensa ali bezuspesno.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [BU]Gotti747 poslato April 11, 2011, 16:32:35 POSLE PODNE
Ne, ne mislim tako.

mislim na ovaj box kao iz Ravensa:

http://img338.imageshack.us/img338/952/samp20100809135723.jpg

ali samo da bude prazan bez server poruka, jer imam zamisao da napravim takva 2 boksa gore i dole, a u sredini da budu server poruke.

Pokusavao sam da izvucem iz Ravensa ali bezuspesno.
Mislis na TextDraw poruke ?










NE, ne mislim na server poruke citaj malo!

Mislim na takav prazan box tj trakicu preko duz ekrana,

tj imam zamisao da napravim takve 2 trakice ispod i iznad server poruka koje bi bile u sredini :)
Poslednja Izmena: April 11, 2011, 16:36:03 POSLE PODNE od [BU]Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [BU]Gotti747 poslato April 11, 2011, 16:35:33 POSLE PODNE
NE, ne mislim na server poruke citaj malo!

Mislim na takav prazan box tj trakicu preko duz ekrana,

tj imam zamisao da napravim takve 2 trakice ispod i iznad server poruka koje bi bile u sredini :)
Mislim da neznam, ali mozes uzeti textdrawe iz ravens moda i prebacit u svoj











snasao sam se, hvala u svakom slucaju, uskoro ocekujte u "SAMP SLIKE & I VIDEO" moje random poruke
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri




Citat: Correlli poslato April 11, 2011, 15:43:57 POSLE PODNE
Citat: eXtreme poslato April 11, 2011, 09:39:08 PRE PODNE
Ja posedujem Correlli-jev mod...On mi ga je poklonio proslog meseca i rekao da nikom nedajem ali moram to uciniti:

LI:RP

Fina fora, ali vjeruj mi da ću raÄ'e izbrisati mod nego da ga dam nekome (a posebno nekome na ovom forumu).
Mislim da kad bi dao da bi svi presli sa GF-a na LI editovanje  :P Mada nebi bilo sta da se edituje :-*